Ухвала від 04.06.2008 по справі 2"а"-166/2008

Справа № 2«а» - 166/08

УХВАЛА

04.06.2008 р. Суворовський районний суд м.Херсона у складі:

головуючого судді І.В.Склярської,

при секретарі Л.О.Лазаренко, розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Виконкому Херсонської міської ради, Фонду комунального майна Херсонської міської ради, третя особи:ОСОБА_2,ОСОБА_3 про визнання недійсним рішення виконкому, розпорядження фонду комунального майна Херсонської міської ради та визнання свідоцтва про право власності недійсним, -

встановив:

Позивач звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом.

У судове засідання позивач не з'явився, надав заяву про залишення позову без розгляду та розгляд справи у його відсутності.

У відповідності до ч.1 ст.155 КАС України, суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач подав заяву про її відкликання.

Керуючись ст.155 ч.1 КАС України, суд, -

ухвалив:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Виконкому Херсонської міської ради, Фонду комунального майна Херсонської міської ради, третя особи:ОСОБА_2,ОСОБА_3 про визнання недійсним рішення виконкому, розпорядження фонду комунального майна Херсонської міської ради та визнання свідоцтва про право власності недійсним залишити без розгляду.

Роз'яснити позивачу право звернення із заявою про повернення йому судового збору.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10-днів апеляційної скарги.

Суддя І.В.Склярська

Попередній документ
2017991
Наступний документ
2017993
Інформація про рішення:
№ рішення: 2017992
№ справи: 2"а"-166/2008
Дата рішення: 04.06.2008
Дата публікації: 17.09.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Суворовський районний суд м. Херсона
Категорія справи: