ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01014, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
м. Київ
06 червня 2011 року 14:06 № 2а-6135/11/2670
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючої судді Блажівської Н. Є., при секретарі судового засідання Миколаєнко І.О.,
розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
За позовом ПАТ «А.Е.С. Київобленерго»
доДП «НЕК «Укренерго»
проскасування рішень
У судовому засіданні 6 червня 2011 року відповідно до пункту 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України проголошено вступну та резолютивну частину Постанови.
ПАТ «А.Е.С. Київобленерго»(надалі -також «Позивач») звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до ДП «НЕК «Укренерго»(надалі -також «Відповідач») про скасування постанови Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Київській області № 33 від 23 березня 2011 року, постанови Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Київській області № 40 від 12 квітня 2011 року.
Позовні вимоги мотивовані тим, що постанови Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Київській області № 33 від 23 березня 2011 року та № 40 від 12 квітня 2011 року, якими на Позивача накладено штраф за порушення законодавства в галузі електроенергетики та в сфері теплопостачання, є протиправними, оскільки їх прийнято без достатніх правових підстав.
Як зазначила в судовому засіданні представник Позивача, ПАТ «А.Е.С. Київобленерго»направляло на адресу Відповідача докази щодо виконання виданих приписів про усунення порушень законодавства, а саме: докази направлення проекту договору про спільне використання технологічних електричних мереж з товариством власників будинків ТОВБ «Лісний». В той же час, як зазначила представник Позивача, на відповідній робочій зустрічі представник ТОВБ «Лісний»відмовився підписувати договір про спільне використання технологічних електричних мереж, про що було складено відповідний акт.
Крім того, представник Позивача посилалася на те, що, в зв'язку з тим, що технічні роботи по виконанню виданих Відповідачем приписів потребують додаткового часу, Позивачем на адресу Відповідача 19 січня 2011 року та 18 лютого 2011 року Позивачем було направлено звернення про продовження строків виконання приписів.
В той же час, не врахувавши всіх обставин у спірних правовідносинах, Відповідачем було неправомірно, на думку представника Позивача, винесено постанови про накладення штрафу.
Представник Відповідача -ДП «НЕК «Укренерго», -в судовому засіданні проти позовних вимог заперечила, посилаючись на їх необґрунтованість та безпідставність та просила відмовити в їх задоволенні з підстав, викладених в письмових запереченнях на позов.
Додатково представником Відповідача було зазначено про те, що підставою для проведення перевірки ПАТ «А.Е.С. Київобленерго»стало звернення Товариства власників будинків «Лісний»щодо порушення Позивачем вимог чинного законодавства.
За результатами проведеної перевірки державним інспектором було виявлено порушення Правил користування електричною енергією, що підтверджується відповідним Актом. Для усунення виявлених порушень, як зазначила представник Відповідача, Позивачу було видано припис від 13 січня 2011 року № 08/24-0192 та припис від 9 лютого 2011 року № 08/24-16-020, які Позивачем виконано не було.
Відтак, за невиконання вимог приписів про усунення порушень вимог чинного законодавства, Відповідачем, правомірно, на думку його представника, було винесено постанови про накладення штрафів на Позивача.
Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника Позивача та представника Відповідача, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
Взаємовідносини, які виникають в процесі продажу і купівлі електричної енергії між виробниками або постачальниками електричної енергії та споживачами (на роздрібному ринку електричної енергії), врегульовано Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 31 липня 1996 року № 28 (у редакції постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17 жовтня 2005 року № 910) (надалі -також «Правила»).
Абзацом 3 пункту 1.7 Правил визначено, що у разі використання технологічних електричних мереж електропередавальною організацією відносини між власником цих мереж та електропередавальною організацією, у тому числі їх взаємна відповідальність, регулюються договором про спільне використання технологічних електричних мереж, що укладається між ними на основі типового договору (додаток 2).
Для укладення договору про постачання електричної енергії, договору про технічне забезпечення електропостачання споживача або договору про спільне використання технологічних електричних мереж заявник (споживач, власник технологічних електричних мереж (основний споживач) або субспоживач) має надати відповідній організації такі документи: 1) заяву щодо укладення відповідного договору із зазначенням роду виробничої діяльності, місцезнаходження та банківських реквізитів заявника; 2) акти про розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін (у разі укладення відповідного договору щодо об'єктів, які вводяться в експлуатацію вперше); 3) однолінійну схему електропостачання об'єкта (у разі укладення відповідного договору щодо об'єктів, які вводяться в експлуатацію вперше); 4) відомості щодо розрахункових засобів обліку (тип, марка, технічні характеристики тощо) (у разі укладення відповідного договору щодо об'єктів, які вводяться в експлуатацію вперше);5) заявку на очікуваний обсяг споживання електричної енергії та величини споживання електричної потужності у години контролю максимального навантаження енергосистеми (за необхідності), довідку про укладені державні контракти (за наявності), відомості про величину приєднаної потужності і категорії надійності електропостачання струмоприймачів; 6) акти екологічної, аварійної та технологічної броні споживача (за наявності); 7) копію свідоцтва про державну реєстрацію та виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців);8) копію документа, яким визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення) або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта);9) копію належним чином оформленої довіреності на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори;10) копію акта допуску про підключення електроустановки та у визначених законодавством випадках - сертифіката відповідності, що видається Держархбудінспекцією та її територіальними органами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 N 923 "Про Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" (із змінами) (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок);11) паспортні дані силових трансформаторів, кабельних та/або повітряних ліній передачі електричної енергії (для споживачів, у яких розрахункові засоби обліку встановлені не на межі балансової належності) (у разі укладення відповідного договору щодо об'єктів, які вводяться в експлуатацію вперше);12) довідку про перелік субспоживачів (у разі їх наявності), дані (зазначені у підпункті 4 цього пункту) розрахункових засобів обліку субспоживачів (у разі укладення відповідного договору щодо об'єктів, які вводяться в експлуатацію вперше) (пункт 5.4 Правил).
Згідно з пунктом 5.6 Правил невід'ємними частинами договору про постачання електричної енергії є: 1) акт (акти) про розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін; 2) відомості про розрахункові засоби обліку активної та реактивної електричної енергії (точка встановлення, тип, покази на момент укладання договору тощо); 3) схема електропостачання споживача із зазначенням ліній, що живлять електроустановки споживача, і точок їх приєднання; 4) повідомлення про граничні величини споживання електричної потужності та години контролю максимального навантаження енергосистеми; 5) за необхідності до договору про постачання електричної енергії додаються: а) акти екологічної, аварійної та технологічної броні електропостачання споживача; б) порядок розрахунку технічних втрат електричної енергії в електричних мережах; в) перелік випадків, коли постачання електричної енергії може бути обмежене споживачу, та порядок обмеження.
Відносини сторін у разі передачі (транзиту) електропередавальною організацією електричної енергії технологічними електричними мережами власника електричних мереж (споживача, основного споживача) регулюються договором про спільне використання технологічних електричних мереж, який електропередавальна організація зобов'язана укласти з відповідним власником технологічних електричних мереж. Передача електричної енергії, виробленої на блок-станції або когенераційній установці споживача, до електроустановок цього споживача та/або інших споживачів мережами інших суб'єктів господарської діяльності здійснюється на підставі договору про передачу (транзит) електричної енергії або договору про спільне використання технологічних електричних мереж, який укладається між власником електричної енергії, виробленої на блок-станції (когенераційній установці), та відповідним власником електричних мереж (пункт 5.15 Правил).
Пунктом 10.1 Правил визначено права споживачів електричної енергії.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»державний нагляд (контроль) -діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб'єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, прийнятного рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища.
Підставами для здійснення позапланових заходів є, зокрема, звернення фізичних та юридичних осіб про порушення суб'єктом господарювання вимог законодавства. Позаплановий захід у цьому разі здійснюється тільки за наявності згоди центрального органу виконавчої влади на його проведення (пункт 4 частини 1 статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»).
Відповідно до пункту 1 Положення про державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 серпня 1996 року № 929 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2006 року № 131) державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії, технічним станом та організацією експлуатації електричних, теплових, тепловикористовуючих установок та мереж суб'єктів електроенергетики, суб'єктів відносин у сфері теплопостачання і споживачів електричної енергії здійснює Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії (Держенергонагляд).
Пунктом 4 Положення про державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії визначено завдання та функціїї Держенергонагляду.
Головний державний інспектор України з енергетичного нагляду, його заступники, старші державні інспектори з енергетичного нагляду та державні інспектори з енергетичного нагляду під час виконання своїх функцій мають право, зокрема, безперешкодно у будь-який час відвідувати електричні і теплові установки та мережі суб'єктів електроенергетики, суб'єктів відносин у сфері теплопостачання і споживачів електричної енергії з метою здійснення контролю за дотриманням вимог нормативно-правових і нормативно-технічних документів у сфері електроенергетики та теплопостачання; здійснювати в установленому порядку обстеження електричних і теплових установок та мереж суб'єктів електроенергетики та суб'єктів відносин у сфері теплопостачання і споживачів електричної енергії, а також складати за їх результатами відповідні акти; видавати в межах своєї компетенції суб'єктам електроенергетики, суб'єктам відносин у сфері теплопостачання і споживачам електричної енергії обов'язкові для виконання приписи щодо усунення виявлених Держенергонаглядом порушень нормативно-правових і нормативно-технічних актів у сфері електроенергетики та теплопостачання і здійснювати контроль за їх виконанням (підпункти 1,2,4 пункту 13 Положення про державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії).
23 грудня 2010 року державним інспектором Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Київській області було проведено позапланову перевірку ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго»в особі Васильківського районного підрозділу щодо фактів, викладених у зверненні товариства власників будинків «Лісний»Васильківський р-н, с. Івановичі, вул. Прорізна, буд. 5-А щодо незаконного підключення Васильківським РП ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго»інших абонентоів до електричних мереж ПЛ-10кВ ТОВБ «Лісний»від 16 грудня 2010 року № 01/10-5284.
За результатами проведеної перевірки державним інспектором було складено Акт № 08/24-0192 від 23 грудня 2010 року, яким встановлено наступні порушення Правил користування електричною енергією, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 31 липня 1996 року № 28 (у редакції постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17 жовтня 2005 року № 910) (зі змінами та доповненнями):
1) ПЛ-10кВ Л-17 від оп.5 -оп.29 Відг.16 до ЗТП-532 знаходиться на балансі ТОВБ «Лісний»Договір № 280 від 12.04.07р. (перший від 13.09.99 р.) до даної лінії підключені три субспоживача оп.13 ТП-1027. оп.19 с.Іванковичі та оп.21 ТП-296.
2) ТП-1027/100КВА -в наявності Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії від 23.ХІ. 2006 р. -погоджений ТОВБ «Лісний»;
- ТП-296/160КВА -немає погодження на приєднання та відсутній Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії між ТОВБ «Лісний»та власником ТП-296/160КВА ОСОБА_1 Включений 26.06.2003 р.
- Оп.19 с. Іванковичі та жилмасиви в наявності Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії від 12 квітня 2007 р. -погоджений ТОВБ «Лісний», -відсутній договір про спільне використання технологічних електричних мереж.
На підставі вищевказаного акту перевірки та для усунення вищевказаних порушень, Державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Київській області було винесено Припис № 08/24-0192 від 13 січня 2011 року, яким зобов'язано Позивача до 20 січня 2011 року усунути порушення законодавства, а саме:
- укласти договір про спільне використання технологічних електричних мереж з товариством власників будинків (ТОВБ) «Лісний»по Л-17;
- від власника ТП-296 отримати погоджений від ТОВБ «Лісний»Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії;
- при неотриманні дозволу від ТОВБ «Лісний»по ТП-296 та погодженого Акта розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії: відключити від мереж ТОВБ «Лісний»та приєднати до власних мереж ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго».
9 лютого 2011 року державним інспектором Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Київській області проведено перевірку ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго»в особі Васильківського районного підрозділу щодо виконання вимог припису від 13 січня 2011 року № 08/24-0192.
За результатами даної перевірки державним інспектором було складено Акт перевірки (протокол) № 08/24-16-0016 від 9 лютого 2011 року, яким зафіксовано факт невиконання вимог Припису від 13 січня 2011 року № 08/24-0192.
На підставі зазначеного акту перевірки Державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Київській області винесено Припис № 08/24-16-020 від 9 лютого 2011 року, яким зобов'язано Позивача до 17 лютого 2011 року усунути порушення законодавства, а саме:
- надати договір про спільне використання технологічних електричних мереж з товариством власників будинків (ТОВБ) «Лісний»по Л-17;
- від власника ТП-296 отримати погоджений від ТОВБ «Лісний»Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії;
- при неотриманні дозволу від ТОВБ «Лісний»по ТП-296 та погодженого Акта розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії: відключити від мереж ТОВБ «Лісний»та приєднати до власних мереж ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго».
16 березня 2011 року державним інспектором Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Київській області проведено перевірку ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго»в особі Васильківського районного підрозділу щодо виконання вимог припису від 9 лютого 2011 року № 08/24-16-020, за результатами якої складено Акт перевірки (протокол) № 08/24-16-026 від 16 березня 2011 року, яким зафіксовано факт невиконання вимог вищевказаного припису.
На підставі Акту перевірки (протоколу) від 9 лютого 2011 року № 08/24-16-0016 Державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Київській області винесено Постанову № 33 про накладення штрафу за порушення законодавства в галузі електроенергетики та сфері теплопостачання від 23 березня 2011 року (надалі -також «Постанова № 33»), якою, за невиконання Припису № 08/24-0192 від 13 січня 2011 року на Позивача накладено штраф в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів, що становить 1700,00 грн.
На підставі Акту перевірки (протоколу) від 16 березня 2011 року № 08/24-16-026 Державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в Київській області винесено Постанову № 40 про накладення штрафу за порушення законодавства в галузі електроенергетики та сфері теплопостачання від 12 квітня 2011 року (надалі -також «Постанова № 40»), якою, за невиконання Припису № 08/24-16-020 від 9 лютого 2011 року на Позивача накладено штраф в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів, що становить 1700,00 грн.
Вищевказані постанови № 33 та № 40 Позивач вважає протиправними, такими, що не ґрунтуються на вимогах чинного законодавства, а, відтак, підлягають скасуванню.
Відтак, предметом судового розгляду в даній адміністративній справі є позовні вимоги про скасування Постанови № 33 та Постанови № 40, як рішень суб'єкта владних повноважень. Завданням адміністративного суду є перевірка правомірності (легальності) даних рішень з огляду на чіткі критерії, які зазначені у частині 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України.
Частиною 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлені критерії, якими керується адміністративний суд при перевірці рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень. Відповідність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень передбаченим частиною 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України критеріям перевіряється судом з урахуванням закріпленого статтею 9 Кодексу адміністративного судочинства України принципу законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до вимог частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
«На підставі»означає, що суб'єкт владних повноважень: 1) повинен бути утвореним у порядку, визначеному Конституцією та законами України; 2) зобов'язаний діяти на виконання закону, за умов та обставин, визначених ним.
«У межах повноважень» означає, що суб'єкт владних повноважень повинен приймати рішення, а дії вчиняти відповідно до встановлених законом повноважень, не перевищуючи їх.
«У спосіб»означає, що суб'єкт владних повноважень зобов'язаний дотримуватися встановленої законом процедури і форми прийняття рішення або вчинення дії і повинен обирати лише визначені законом засоби.
Зазначені критерії, хоч і адресовані суду, але одночасно вони є і вимогами для суб'єкта владних повноважень, який вчиняє відповідні дії.
Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та, враховуючи те, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, Суд звертає увагу на наступне.
Як підтверджується матеріалами справи, підставою для винесення оскаржуваних постанов № 33 та № 40 про накладення штрафів на Позивача став висновок Відповідача про невиконання Позивачем Припису № 08/24-0192 від 13 січня 2011 року та Припису № 08/24-16-020 від 9 лютого 2011 року.
Таким чином, для доведення неправомірності оскаржуваних постанов, Позивач повинен надати Суду докази відсутності підстав для їх прийняття, тобто відсутності правопорушення щодо невиконання вимог вищенаведених приписів.
В той же час, факту реального виконання вимог Припису № 08/24-0192 від 13 січня 2011 року та Припису № 08/24-16-020 від 9 лютого 2011 року представником Позивача в судовому засідання доведено не було, як і не надано жодних належних доказів.
В судовому засіданні представник Позивача стверджувала, що ПАТ «А.Е.С. Київобленерго»було об'єктивно позбавлене можливості виконати вимоги Припису № 08/24-0192 від 13 січня 2011 року та Припису № 08/24-16-020 від 9 лютого 2011 року, оскільки ТОВБ «Лісний»відмовилося від укладення відповідного договору.
В той же час, жодних належних доказів на підтвердження факту звернення до ТОВБ «Лісний»щодо укладення відповідного договору та відмови ТОВБ «Лісний»в його укладенні, представником Позивача Суду надано не було. Не було також надано доказів на підтвердження того, що спонукання ТОВБ «Лісний»до укладення договору є чи було предметом судового розгляду в порядку, визначеному чинним законодавством України.
Крім того, Суд вважає за необхідне зазначити про те, що в Приписі № 08/24-0192 від 13 січня 2011 року та Приписі № 08/24-16-020 від 9 лютого 2011 року, невиконання яких і стало підставою для винесення оскаржуваних постанов, Позивачу було надано альтернативний перелік можливостей, спрямованих на приведення його поведінки на ринку постачання електроенергії до вимог законодавства.
Так, зокрема, пунктом 3 резолютивної частини приписів Позивачу було рекомендовано при неотриманні дозволу від ТОВБ «Лісний»по ТП-296 та погодженого Акта розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності сторін споживача електричної енергії, -відключитися від мереж ТОВБ «Лісний»та приєднати до власних мереж ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго».
В той же час, Позивачем, який посилався на об'єктивну неможливість укладення договору з ТОВБ «Лісний», не було надано жодних пояснень (з наданням підтверджуючих доказів) щодо причин невиконання вимог пункту 3 резолютивної частини вищенаведених приписів (а саме -причин не відключення від мереж ТОВБ «Лісний»).
За таких обставин, проаналізувавши матеріали справи та вимоги чинного законодавства України, Суд дійшов висновку про те, що Позивачем не надано жодних доказів (з посиланням на відповідні норми права), які б свідчили про те, що при прийнятті оскаржуваних постанов Відповідач діяв без достатніх правових підстав та з порушенням вимог чинного законодавства України. Висновку Відповідача про невиконання Позивачем вимог відповідних приписів, представником Позивача не було спростовано, як і не надано доказів на підтвердження факту об'єктивної неможливості виконання вимог Припису № 08/24-0192 від 13 січня 2011 року та Припису № 08/24-16-020 від 9 лютого 2011 року.
Крім того, Суд звертає увагу на те, що продовження строку виконання вимог припису є правом, а не обов'язком Відповідача, а, відтак, посилання представника Позивача на те, що Відповідач зобов'язаний був продовжити строк виконання вимог приписів, є необґрунтованими, оскільки поважних причин (з наданням доказів вчинення активних дій щодо виконання вимог приписів) представником позивача Суду надано не було.
Частиною 1 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, а частиною 1 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України зазначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, Суд дійшов висновку про те, що викладені в позовній заяві вимоги Позивача є необґрунтованими, та відповідно такими, що не підлягають задоволенню.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 2, 7, 8, 9, 99, 100, 158, 159, 160, 161, 162, 163 та 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
В задоволенні адміністративного позову -відмовити повністю.
Постанова може бути оскаржена в порядку та строки, визначені статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Н. Є. Блажівська