Ухвала від 18.03.2026 по справі 496/3529/25

Номер провадження: 22-ц/813/5653/26

Справа № 496/3529/25

Головуючий у першій інстанції Шаньшина М. В.

Доповідач Сегеда С. М.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

18.03.2026 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: Сегеди С.М. (суддя - доповідач), Громіка Р.Д., Драгомерецького М.М., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» на рішення Біляївського районного суду Одеської області від 06 лютого 2026 року по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа яка не заявляє самостійні вимоги щодо предмету спору Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» про поділ спільного майна подружжя,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Біляївського районного суду Одеської області від 06 лютого 2026 року вищезазначений позов задоволено.

Визнано право власності на транспортний засіб марки TOYOTA, модель RAV4, 2005 року випуску, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_1 , д.н.з НОМЕР_2 , за ОСОБА_1 .

Визнано право власності на житловий будинок, з господарськими будівлями і спорудами, реєстраційний номер нерухомого майна: 1388110651210 реєстраційний номер нерухомого майна 1388143251210, та земельну ділянку, кадастровий номер 5121082800:02:001:0213, за адресою: АДРЕСА_1 , за ОСОБА_2 .

Скасувано заходи забезпечення позову, застосовані ухвалою Біляївського районного суду Одеської області від 19.06.2025 року, шляхом зняття арешту з транспортного засобу марки TOYOTA, модель RAV4, 2005 року випуску, номер шасі (кузова, рами) НОМЕР_1 , д.н.з НОМЕР_2 .

Стягнуто з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 9539,40 грн.

Не погодившись зі вказаним рішенням суду, АТ «Державний ощадний банк України» звернулося з апеляційною скаргою до суду апеляційної інстанції.

Оскаржуване рішення ухвалено 06 лютого 2026 року. Апеляційна скарга подана 06 березня 2026 року, за допомогою кур'єрської служби доставки.

Отже, апеляційна скарга подана з дотриманням строку на апеляційне оскарження рішення суду.

Форма і зміст апеляційної скарги відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

Підстав для повернення апеляційної скарги, залишення її без руху, відмови у відкритті провадження або повернення справи до суду першої інстанції не вбачається.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 354, 359 ЦПК України, апеляційний суд

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» на рішення Біляївського районного суду Одеської області від 06 лютого 2026 року.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати скаржнику та його представнику.

Копію цієї ухвали та копію апеляційної скарги разом з доданими до неї матеріалами направити іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи право подати до Одеського апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі у десятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали та апеляційної скарги, який за формою і змістом має відповідати ст. 360 ЦПК України, із одночасним наданням доказів надсилання (надання) копії цього відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення суду першої інстанції (ч. 3ст. 360 ЦПК України).

Роз'яснити учасникам справи право брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в порядку, передбаченому ст. 212 ЦПК України.

Витребувати Біляївського районного суду Одеської областіцивільну справу за №496/3529/25 шляхом надіслання вказаної справи на адресу Одеського апеляційного суду у найкоротший строк.

Звернути увагу, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов'язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами», який введено в дію з 18 жовтня 2023 року, передбачено обов'язкову наявність електронного кабінету в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі для адвокатів, нотаріусів, державних та приватних виконавців, арбітражних керуючих, судових експертів, органів державної влади та інших державних органів, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб.

Інформацію щодо справи, яка розглядається, учасники справи можуть отримати на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет - https://court.gov.ua/fair/sud4813/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням https://reyestr.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді С.М. Сегеда

Р.Д. Громік

М.М. Драгомерецький

Попередній документ
134984891
Наступний документ
134984893
Інформація про рішення:
№ рішення: 134984892
№ справи: 496/3529/25
Дата рішення: 18.03.2026
Дата публікації: 23.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Одеський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них:; про приватну власність, з них:; визнання права власності
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (11.03.2026)
Дата надходження: 11.03.2026
Предмет позову: Назаров І.І. до Назарової (Губенко) Н.В., третя особа яка не заявляє самостійні вимоги щодо предмету спору: АТ «Державний ощадний банк України» про поділ спільного майна подружжя
Розклад засідань:
09.09.2025 10:30 Біляївський районний суд Одеської області
05.11.2025 11:00 Біляївський районний суд Одеської області
03.12.2025 11:00 Біляївський районний суд Одеської області
28.01.2026 12:15 Біляївський районний суд Одеської області