03 березня 2026 року
м. Київ
cправа № 911/538/25
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Случ О. В. - головуючий (доповідач), Волковицька Н. О., Могил С. К.,
за участю секретаря судового засідання Амірханяна Р. К.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
на рішення Господарського суду Київської області від 31.07.2025 (суддя Сокуренко Л. В.)
і постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.12.2025 (головуючий суддя Андрієнко В. В., судді Буравльов С. І., Шапран В. В.)
у справі № 911/538/25
за позовом Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Аеро Ресторантс",
треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору - 1) приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Рогач Вадим Вікторович і 2) Регіональне відділення Фонде державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях,
про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,
(у судовому засіданні взяли участь: представник позивача - Мітченко К. В., представник відповідача - Гаврин Д. В.)
11.02.2026 ухвалою Верховного Суду відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" на рішення Господарського суду Київської області від 31.07.2025 і постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.12.2025 у справі № 911/538/25 і призначено касаційну скаргу до розгляду на 03 березня 2026 року о 12:15.
03.03.2026 колегія суддів, заслухавши пояснення присутніх, дійшла висновку про необхідність оголошення перерви у судовому засіданні до 07.04.2026 о 13:00.
Частиною третьою статті 216 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.
Керуючись статтями 120, 121, 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд
1. Повідомити учасників справи, що наступне судове засідання із розгляду касаційної скарги Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" на рішення Господарського суду Київської області від 31.07.2025 і постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.12.2025 у справі № 911/538/25 відбудеться 07 квітня 2026 року о 13:00 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 332.
2. Довести до відома учасників справи, що їх явка в судове засідання не є обов'язковою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Головуючий О. В. Случ
Судді Н. О. Волковицька
С. К. Могил