печерський районний суд міста києва
Справа № 757/48094/25-к
пр. № 1-кс-40536/25
08 жовтня 2025 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого ГСУ ДБР ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів,-
до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання слідчого ГСУ ДБР ОСОБА_3 , погоджене прокурором першого відділу першого управління Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , який знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .
Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження слідчий вказав, що слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62025000000000867, розпочатому 25.08.2025 за фактом можливих неправомірних дій службових осіб правоохоронного органу, які полягають у протидії законній господарській діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_1 ) за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 206 Кримінального кодексу України. Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснюється прокурорами Офісу Генерального прокурора.
Так, із матеріалів кримінального провадження вбачається, що 12.08.2025 слідчим суддею Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_5 розглядалося клопотання детектива Підрозділу детективів Територіального управління БЕБ в Одеській області ОСОБА_6 , погоджене прокурором відділу Одеської обласної прокуратури ОСОБА_7 про проведення огляду в рамках кримінального провадження № 72024171100000002 від 18.01.2024, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою, другою статті 204, частиною другою статті 199 Кримінального кодексу України.
За результатами розгляду вищевказаного клопотання, слідчим суддею Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_5 винесено ухвалу у справі № 947/18651/24 (провадження № 1-кс/947/12262/25) від 12.08.2025 про надання дозволу на проведення огляду офісних приміщень, адміністративних будівель та складських споруд, а також іншого володіння осіб, розташованих у зоні митного контролю на території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » у пункті пропуску « ІНФОРМАЦІЯ_3 », відділу митного оформлення №3 митного поста « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » КОМПАНІЇ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_2 ) де зберігаються тютюнові вироби в контейнері « ІНФОРМАЦІЯ_7 » за адресою: АДРЕСА_2 .
У подальшому, детективом Територіального управління БЕБ в Одеській області ОСОБА_6 , за результатами проведеного у період з 14.08.2025 по 15.08.2025 огляду офісних приміщень, адміністративних будівель та складських споруд, а також іншого володіння осіб, розташованих у зоні митного контролю на території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » у пункті пропуску « ІНФОРМАЦІЯ_3 », відділу митного оформлення №3 митного поста « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » КОМПАНІЇ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_2 ) де зберігаються тютюнові вироби в контейнері « ІНФОРМАЦІЯ_7 » за адресою: АДРЕСА_2 , вилучено тютюнові вироби, які належать ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », а саме:
- MARVEL Compact X у кількості 170 000 пачок які поміщені в 340 коробів по 500 пачок в кожному;
- MARVEL Duo у кількості 72 500 пачок які поміщені в 145 коробів по 500 пачок в кожному;
- MARVEL Black Yellow у кількості 57 500 пачок які поміщені в 115 коробів по 500 пачок в кожному.
Відповідно до товаросупровідних документів відправником вказаних товарно-матеріальних цінностей є ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », зареєстроване за адресою: АДРЕСА_3 . Одержувачем зазначено ІНФОРМАЦІЯ_8 (Турецька Республіка).
В обґрунтування прийнятого рішення про вилучення вищевказаної продукції, сторона обвинувачення вказує на порушення ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 »:
- вимог статті 11 і частини другої статті 15 Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну та статті 12 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення»;
- законодавчої заборони реалізації тютюнових виробів магазинам безмитної торгівлі, а також виробництво тютюнових виробів для цілі такої реалізації.
Так, відповідно до частини другої статті 15 Рамкової Конвенції ВООЗ передбачено, що кожна Сторона приймає та здійснює ефективні законодавчі, виконавчі, адміністративні або інші заходи для забезпечення того, щоб усі пачки й упаковки тютюнових виробів і будь-яка зовнішня упаковка таких виробів були маркіровані для надання Сторонам допомоги у визначенні походження тютюнових виробів і, відповідно до національного законодавства та відповідних двосторонніх і багатосторонніх угод, надання Сторонам допомоги у визначенні точки відхилення, а також моніторингу, документування й контролю за рухом тютюнових виробів та їхнім юридичним статусом.
Тобто, у положеннях Рамкової конвенції ВООЗ передбачено рекомендації та засадничі положення щодо упаковки і маркування тютюнових виробів, які не є імперативними та самовиконуваними, а лише потребують закріплення у національному законодавстві залежно від особливостей нормативного регулювання обігу тютюну на національному рівні. Фактично Рамкова конвенція ВООЗ не висуває вимог до будь-яких тютюнових виробів, зокрема тих, що виготовляються для експорту, а лише вказує шлях Стороні (державі) щодо розроблення в національному законодавстві таких вимог у визначений Конвенцією термін.
На виконання Україною, як стороною Рамкової конвенції ВООЗ зобов'язання імплементувати у національне законодавство протягом трьох років після підписання Конвенції рекомендацій щодо упаковки та маркування тютюнових виробів було прийнято Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», у статті 12 якого, зокрема, регламентується обов'язковість медичного попередження споживачів тютюнових виробів для куріння та вимоги до упакування таких виробів.
Відповідно до Пояснювальної записки до Проекту Закону України «Про попередження вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення» його метою є приведення у відповідність законодавчих актів України з положеннями Рамкової конвенції з контролю над тютюном, що була підписана Україною у червні 2004 р.
У статті 12 вказаного Закону «Медичні попередження споживачів тютюнових виробів для куріння та вимоги до упакування таких виробів», містяться детальні вимоги до опису тексту, зображень, їх розміру і розташування на кожній окремій пачці тютюнового виробу.
Так, відповідно до статті 10 Закону забороняється виробництво (крім виробництва для експорту), оптова і роздрібна торгівля та імпорт для реалізації на території України:
тютюнових виробів, одинична пачка яких не відповідає вимогам, визначеним статтею 12 цього Закону, та/або тютюнових виробів, на одиничній пачці яких відсутні визначені законодавством медичні попередження.
Таким чином, вимоги статті 12 Закону, які були розроблені та імплементовані у національне законодавство на виконання вимог статей 11, 15 Рамкової конвенції ВООЗ не застосовуються до тютюнових виробів, вироблених для експорту.
Окрім цього, у статті 18 Закону № 3817-IX від 18 червня 2024 року передбачено таке: «До припинення або скасування воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IХ, забороняються реалізація магазинам безмитної торгівлі, а також виробництво для таких цілей тютюнових виробів та/або рідин, що використовуються в електронних сигаретах».
«У разі виявлення після набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законів України щодо протидії незаконному обігу тютюнових виробів» фактів виробництва та/або зберігання, та/або транспортування, та/або реалізації, у тому числі їх виробниками, тютюнових виробів та/або рідин, що використовуються в електронних сигаретах, які були вироблені для цілей реалізації магазинам безмитної торгівлі, такі товари вважаються немаркованими марками акцизного податку, а до таких суб'єктів господарювання застосовується відповідальність, передбачена законодавством за виробництво, зберігання, транспортування, реалізацію підакцизних товарів без марок акцизного податку».
Відповідно до статті 420 Митного кодексу України, магазином безмитної торгівлі є спеціалізований торговельний заклад, розташований у пункті пропуску через державний кордон України, відкритому для міжнародного сполучення, а також на повітряному або водному транспортному засобі комерційного призначення, що виконує міжнародні рейси, та призначений для реалізації товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі. Магазини безмитної торгівлі здійснюють продаж товарів громадянам, які виїжджають за межі митної території України, а також пасажирам міжнародних рейсів, які виконуються повітряними та водними транспортними засобами комерційного призначення, що експлуатуються резидентами. Реалізація магазинами безмитної торгівлі товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі, підприємствам забороняється. Тобто чинним законодавством України не забороняється реалізація тютюнових виробів магазинам безмитної торгівлі « ІНФОРМАЦІЯ_9 », розташованим на території інших держав, а також виробництво тютюнових виробів для цілі такої реалізації. Водночас, одержувачем вилученої під час огляду тютюнової продукції була компанія ІНФОРМАЦІЯ_8 , яка продає цю тютюнову продукцію виключно за межами території України, в тому числі магазинам «duty free», розташованим на території інших держав, а не у пунктах пропуску через державний кордон України.
Також, з протоколу огляду детектива ІНФОРМАЦІЯ_10 ОСОБА_6 , випливає, що огляд на підставі ухвали слідчого судді Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_5 у справі № 947/18651/24 (провадження № 1-кс/947/12262/25) розпочато о «12» год.
«17» хв. 14.08.2025, в ході якого було виявлено опломбований контейнер «HPCU2357332», шляхом механічного пошкодження пломб забезпечено доступ до його вмісту та встановлено у ньому наявність тютюнових виробів експортером яких є ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », проведено їх огляд.
Разом із тим, о «18» год. «52» хв. 14.08.2025 детективом прийнято рішення про зупинення проведення слідчої дії, а також відеофіксації до моменту відновлення 15.08.2025. Після чого тютюнові вироби поміщено до контейнеру « ІНФОРМАЦІЯ_7 », який опломбовано представниками ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » з метою забезпечення його схоронності, та учасники слідчої дії залишили територію, де проводився огляд.
15.08.2025 о «13» год. «19» хв. детективом Територіального управління БЕБ в Одеській області ОСОБА_6 за участю інших понятих відновлено проведення огляду, який завершено о «16» год. «03» хв. 15.08.2025.
При цьому, відповідно до частини другої статті 237 Кримінального процесуального кодексу України огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи. Так, положеннями статті 235 Кримінального процесуального кодексу України передбачено, що ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи з підстав, зазначених у клопотанні прокурора, слідчого, надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.
У подальшому, прокурор відділу Одеської обласної прокуратури ОСОБА_8 в рамках кримінального провадження № 72024171100000002 від 18.01.2024 року звернувся до слідчого судді Київського районного суду міста Одеси із клопотанням про накладення арешту на тимчасово вилучені у період часу з 14.08.2025 року по 15.08.2025 року під час проведення огляду контейнеру « ІНФОРМАЦІЯ_7 », що знаходиться на території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » в пункті пропуску « ІНФОРМАЦІЯ_3 », відділу митного оформлення № 3 митного поста « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » КОМПАНІЇ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (ідентифікаційний код юридичної особи) за адресою: АДРЕСА_2 тютюнові вироби без марок акцизного податку України, експортером яких є ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », код ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_1 , а саме на:
-MARVEL Compact X у кількості 170 000 пачок, які поміщені в 340 коробів по 500 пачок в кожному;
-MARVEL Duo у кількості 72 500 пачок, які поміщені в 145 коробів по 500 пачок в кожному;
-MARVEL Black Yellow у кількості 57 500 пачок, які поміщені в 115 коробів по 500 пачок в кожному, з метою збереження речових доказів в рамках кримінального провадження.
За результатами розгляду клопотання прокурора відділу Одеської обласної прокуратури ОСОБА_8 , слідчим суддею Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_5 винесено ухвалу у справі № 947/18651/24 (провадження № 1-кс/947/12728/25) від 01.09.2025 про відмову у задоволені клопотання про накладення арешту на вищевказані тютюнові вироби та повернення тимчасово вилучених у період часу з 14.08.2025 року по 15.08.2025 року під час проведення огляду контейнеру «HPCU2357332» тютюнових виробів без марок акцизного податку України, експортером яких є ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » - особі у якої їх було вилучено.
На момент звернення з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів ухвалу слідчого судді Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_5 у справі № 947/18651/24 (провадження № 1-кс/947/12728/25) від 01.09.2025 про відмову у задоволені клопотання про накладення арешту не виконано, тимчасово вилучене майно ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » не повернуто.
Відповідно матеріалів кримінального провадження вбачається, Територіального управління БЕБ в Одеській області здійснюється досудове розслідування за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частинами першою, другою статті 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та частиною другою статті 199 Кримінального кодексу України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).
ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » є українським підприємством, що виробляє тютюнові вироби. Зареєстроване в Україні, як суб'єкт господарської діяльності, основний вид діяльності - «12.00 виробництво тютюнових виробів». Окрім виготовлення тютюнових виробів для роздрібної та оптової торгівлі на території України, підприємством здійснюється виробництво тютюнових виробів, призначених для реалізації виключно за межами митної території України в рамках зовнішньоекономічної діяльності.
Таким чином, вилучені тютюнові вироби були виготовлені на експорт і під митним контролем прямували до покупця - нерезидента в рамках зовнішньоекономічної діяльності
Більш того, походження наявних тютюнових виробів замитнених у контейнер для експедування за зовнішньоекономічним контрактом підтверджується Актом про проведення огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів, ручної поклажи та багажу, який проведено уповноваженими працівниками Митного органу (номер митної декларації 25UA209230073860U5). Відповідно до зазначеного акту, уповноваженою особою митного органу проведено митний огляд, з розкриттям пакувальних місць до 20% і частковим обстеженням, з урахуванням пункту другого статті 338 Митного кодексу України. В оглянутих місцях знаходиться товар, який за зовнішніми ознаками відповідає товаросупровідним документам. Тобто, експедування товару здійснювалось під митним контролем, уповноваженими особами та з наявністю всієї товаро-супровідної документації на експорт в рамках зовнішньоекономічної діяльності.
Так, для досягнення мети цього криміналього провадження стороні обвинувачення необхідно встановити підстави прийняття рішення детективами Територіального управління БЕБ в Одеській області щодо проведення огляду офісних приміщень, адміністративних будівель та складських споруд, а також іншого володіння осіб, розташованих у зоні митного контролю на території ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » у пункті пропуску « ІНФОРМАЦІЯ_3 », відділу митного оформлення №3 митного поста « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та ДП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » КОМПАНІЇ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_2 ), де зберігаються тютюнові вироби в контейнері « ІНФОРМАЦІЯ_7 » за адресою: АДРЕСА_2 , вилучення тютюнових виробів, власником яких є ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », які знаходилися у контейнері « ІНФОРМАЦІЯ_7 », а також подальше накладання арешту на вказану продукцію, зокрема з'ясувати чи наявні в матеріалах кримінального провадження № 72024171100000002 відомості, які підтверджують незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів та/або незаконне виготовлення тютюнових виробів та/або виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку, голографічних захисних елементів, підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі чи білетів державної лотереї ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_1 ).
Слідчий зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , який знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення належним чином завірених копій документів.
В судове засідання слідчий, прокурор не з'явився, про причини неявки суд не повідомив. Слідчий подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність та зазначив, що клопотання підтримує в повному обсязі.
Представник особи, у володінні якої перебувають речі та документи в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду клопотання повідомлений належним чином.
Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.
У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.
Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України, відсутність слідчого чи прокурора не є перешкодою для розгляду клопотання, суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності слідчого, прокурора на підставі наявних доказів.
Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 4 ст. 107 КПК України не здійснювалась.
Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до наступного висновку.
Згідно ч. 1 ст. 132 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 132 КПК України, тимчасовий доступ є одним із заходів забезпечення кримінального провадження.
Згідно ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.
Згідно до ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в документах, належать: 1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації; 2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю; 3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій; 4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; 5) відомості, які можуть становити банківську таємницю; 6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру; 7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; 8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних; 9) державна таємниця; 10) таємниця фінансового моніторингу; 11) відомості, що становлять професійну таємницю відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Згідно ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
З матеріалів клопотання вбачається, що іншим способом довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, неможливо.
Таким чином, враховуючи положення ст. 163 КПК України, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.
На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 159, 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання слідчого ГСУ ДБР ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.
Надати дозвіл слідчому Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , а також іншим слідчим, які входять до складу слідчої групи з розслідування кримінального провадження № 62025000000000867 від 25.08.2025, а саме: ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 на тимчасовий доступ до оригіналів документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , який знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення належним чином завірених копій документів, а саме: усіх матеріалів судової справи № 947/18651/24 (провадження № 1-кс/947/12262/25), (провадження № 1-кс/947/12728/25) з можливістю ознайомитися з ними, зробити їх копії, виписки, провести у разі необхідності їх огляд.
Визначити строк дії ухвали тривалістю в два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
Службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_1 надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Підготовлено в 2-х примірниках.
Прим. 1 - справа №757/48094/25-к.
Прим. 2 - слідчий ОСОБА_3
Копія - ІНФОРМАЦІЯ_11
Виконавець: ОСОБА_1 , 08.10.2025