26 листопада 2025 рокусправа № 380/16669/24
Львівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючої судді: Кисильової О.Й.,
розглянувши у письмовому провадженні у місті Львові за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії,
ОСОБА_1 (далі - позивач) звернулася до суду з адміністративним позовом до Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області (далі - відповідач), у якому просить:
- визнати протиправними дії відповідача щодо не зарахування позивачу періодів (часу) роботи в державних органах до стажу служби у Службі судової охорони, що дає право на встановлення співробітнику Служби судової охорони надбавки за стаж служби;
- зобов'язати відповідача зарахувати позивачу до стажу служби у Службі судової охорони, що дає право на встановлення надбавки за стаж служби, періодів (часу) роботи в державних органах:
у Залізничному районному відділі Львівського міського управління УМВС України у Львівській області з 15.07.1997 до 09.02.2000;
Головному управлінні Національної поліції у Львівській області з 07.11.2015 до 22.12.2015;
Державній установі "Навчальний центр Вибухотехнічної служби Національної поліції України" з 20.06.2017 до 02.07.2018;
Державній установі "Львівський навчальний центр підготовки поліцейських" з 03.07.2018 до 25.04.2019;
Територіальному управлінні Служби судової охорони у Львівській області з 19.08.2019 до 11.11.2019.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що з 12.11.2019 по цей час позивач проходить службу в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Львівській області на посаді начальника фінансово-економічного відділу (головного бухгалтера).
Наказом начальника Служби судової охорони від 12.11.2019 № 274 о/с позивачу присвоєне спеціальні звання підполковник Служби судової охорони.
Покликаючись на п. 3 Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони, затвердженого рішенням Вищої Ради Правосуддя від 04.04.2019 №1052/0/15-19 позивач відмічає, що співробітниками Служби є громадяни, які в добровільному порядку прийняті на службу до Служби, склали Присягу співробітника Служби та яким присвоєно відповідно до цього Положення спеціальні звання.
07.06.2024 позивач звернулася до начальника ТУ ССО у Львівський області із рапортом про зарахування до стажу служби в Службі судової охорони стаж роботи в державних органах, проте відповідач 18.06.2024 відмовив у задоволенні рапорту у зв'язку із відсутністю правових підстав для зарахування стажу служби в Службі судової охорони стажу роботи в державних органах.
Позивач не погоджується із відмовою відповідача у зарахуванні до стажу служби спірних період роботи в правоохоронних органах та вважає порушеними права на одержання грошового забезпечення у розмірі встановленому законом, зокрема, на виплату їй надбавки за вислугу років, обчисленої із урахуванням попереднього стажу в державних органах.
Із наведених підстав, просить задовольнити позовні вимоги повністю.
Ухвалою від 07.08.2024 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
19.08.2024 Територіальне управління служби судової охорони у Львівській області подало відзив на позовну заяву, в якому заперечує проти задоволення позову, з огляду на таке.
Наказом Служби судової охорони від 24.10.2022 № 454 затверджений Перелік посад співробітників Служби судової охорони середнього та вищого складу, на яких, у разі переходу на службу до Служби судової охорони, до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах. До таких посад належить: перший заступник Голови Служби судової охорони, заступники Голови Служби судової охорони; начальники управлінь, відділів та їх заступники центрального органу управління Служби судової охорони.
Відповідно до штатного розпису ТУ ССО у Львівській області посада начальника (головного бухгалтера) фінансово-економічного відділу ТУ ССО у Львівській області, на яку зарахована позивач, належить до середнього складу співробітників Служби судової охорони.
Однак, Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" № 2262-ХІІ та Постановою № 393 передбачена можливість зарахування стажу роботи в державних органах виключно у разі переходу працівника на подальшу службу до Служби судової охорони на посади середнього і вищого складу згідно з переліком посад, затвердженим Головою Служби судової охорони.
Посада начальника (головного бухгалтера) фінансово-економічного відділу ТУ ССО у Львівській області на якій проходить службу позивач, не належить до Переліку посад, затвердженого наказом від 24.10.2022 № 454, відтак, на переконання відповідача, відсутні правові підстави для зарахування до стажу служби у ССО часу роботи ОСОБА_1 у державних органах.
Також відповідач наголошує, що судова практика, на яку покликається позивач, надає оцінку періоду до затвердження Переліку № 454, а тому не може застосовуватися до обставин цієї справи, де перелік вже існує і є обов'язковим для виконання відповідачем.
Із наведених підстав, просить відмовити у задоволенні позову.
Розглянувши надані сторонами документи, з'ясувавши фактичні обставини справи, оцінивши докази, проаналізувавши норми законодавства, які регулюють спірні відносини та їх застосування сторонами, суд встановив наступне.
Наказом начальника Служби судової охорони від 12.11.2019 № 35 о/с ОСОБА_1 призначена посаду начальника (головного бухгалтера) фінансово-економічного відділу ТУ Служби судової охорони у Львівській області з 12.11.2019.
Наказом начальника Служби судової охорони від 12.11.2019 № 274 о/с ОСОБА_1 присвоєне спеціальне звання "підполковник Служби судової охорони".
Згідно із наказом тво начальника Служби судової охорони від 09.01.2024 № 14 о/с вислуга років підполковника ССО ОСОБА_1 складає 19 років 10 місяців 14 днів.
07.06.2024 позивач звернулася до начальника ТУ ССО у Львівський області із рапортом про зарахування до стажу служби в Службі судової охорони стаж роботи в державних органах: з 15.07.1997 до 09.02.2000; з 07.11.2015 до 22.12.2015; з 20.06.2017 до 02.07.2018; з 03.07.2018 до 25.04.2019; з 19.08.2019 до 11.11.2019.
18.06.2024 Територіальне управління ССО у Львівській області надало позивачу відповідь № 44.06-414, відмовивши у задоволенні рапорту у зв'язку із відсутністю правових підстав для зарахування стажу служби в Службі судової охорони стажу роботи в державних органах.
Не погоджуючись відмовою відповідача у зарахуванні стажу роботи в державних органах до стажу служби, позивач звернулася до суду з цим позовом.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наступні обставини та положення законодавства.
Частиною 2 ст. 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їхні посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Правовий статус, повноваження, порядок проходження служби, присвоєння спеціальних звань та соціальний захист співробітників Служби судової охорони визначені статтями 160-165 Глави 4 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" від 02.06.2016 № 1402-VIII (далі - Закон № 1402-VIII ).
Так, ст. 161 Закону № 1402-VIII визначено, що Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Керівництво діяльністю Служби судової охорони здійснює Голова Служби судової охорони, який призначається на посаду за результатами відкритого конкурсу і звільняється з посади Вищою радою правосуддя. Служба судової охорони складається з центрального органу управління та територіальних підрозділів Служби. Структуру та штатну чисельність центрального органу управління та територіальних підрозділів Служби судової охорони затверджує Голова Служби за погодженням з Державною судовою адміністрацією України. Територіальні підрозділи Служби судової охорони утворюються як юридичні особи (стаття 161 Закону).
Відповідно до ч. 4 ст. 163 Закону № 1402-VIII (у редакції від 05.08.2018) передбачено, що до стажу служби у Службі судової охорони зараховується стаж служби в поліції, органах внутрішніх справ, військова служба в Збройних Силах України, Службі безпеки України, Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Управлінні державної охорони України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до закону.
З метою вдосконалення існуючого порядку зарахування до стажу служби у Службі судової охорони окремих періодів військової служби та служби в правоохоронних та інших державних органах, який дозволяє встановлювати співробітникам надбавки за стаж служби, а також надання їм додаткової оплачуваної відпустки, Верховна Рада України прийняла Закон України № 1417-IX від 27.04.2021 "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо врегулювання окремих питань правового статусу працівників Служби судової охорони", яким Закон України "Про судоустрій і статус суддів» доповнено статтею 162-1 такого змісту:
"Стаття 162-1. Правовий статус працівників Служби судової охорони
1. До працівників Служби судової охорони належать особи, яким присвоєно спеціальні звання співробітників Служби судової охорони, державні службовці та особи, які уклали трудовий договір із Службою судової охорони.
2. Порядок проходження служби співробітниками Служби судової охорони регулюється цим Законом та положенням, яке затверджується Вищою радою правосуддя за поданням Голови Служби судової охорони, погодженим з Державною судовою адміністрацією України.
3. На державних службовців Служби судової охорони поширюється дія Закону України "Про державну службу". Посади державних службовців Служби судової охорони відносяться до відповідних категорій посад державної служби в порядку, встановленому законодавством.
4. Повноваження керівника державної служби у Службі судової охорони здійснюють Голова Служби судової охорони та керівники територіальних підрозділів Служби судової охорони.
5. Трудові відносини працівників, які уклали трудовий договір із Службою судової охорони, регулюються законодавством України про працю.
6. Для захисту своїх прав та законних інтересів працівники Служби судової охорони можуть утворювати професійні об'єднання та професійні спілки відповідно до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності". Професійним спілкам співробітників Служби судової охорони та їх членам заборонено організовувати страйки або брати в них участь".
Водночас, статтю 163 Закону № 1402-VIII після частини третьої доповнено новою частиною четвертою, відповідно до якої на співробітників Служби судової охорони поширюється дія Дисциплінарного статуту Національної поліції України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Порядок проведення службового розслідування стосовно співробітників Служби судової охорони та утворення дисциплінарних комісій, їх повноваження встановлюються Головою Служби судової охорони.
У зв'язку з цим частини четверту - восьму потрібно вважати відповідно частинами п'ятою - дев'ятою.
При цьому, абзац другий частини п'ятої та частину сьому статті 163 Закону № 1402-VIII виключені .
Рішенням Вищої ради правосуддя 04.04.2019 № 1052/0/15-19 затверджене Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони, яке визначає порядок проходження громадянами України служби в Службі судової охорони (далі - Положення).
Положенням (із змінами, внесеними рішенням Вищої ради правосуддя № 2236/0/15-21 від 18.11.2021) унормовано наступне.
Час проходження служби у Службі зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби, стажу служби в поліції, інших правоохоронних органах.
Стаж служби у Службі дає право на встановлення співробітнику надбавки за стаж служби, надання додаткової оплачуваної відпустки.
До стажу служби у Службі (у календарному обчисленні) зараховуються періоди, визначені Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 № 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським, співробітникам Служби судової охорони та членам їх сімей" (пункт 5 Положення).
Отже, пункт 5 Положення містить бланкетну норму до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" № 2262-ХІІ) та постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 № 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським, співробітникам Служби судової охорони та членам їх сімей".
Пунктом "и" ч. 1 ст. 17 Закону № 2262-ХІІ визначено, що особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, іншим особам, зазначеним у пунктах "б"- "д", "з" статті 12 цього Закону, які мають право на пенсію за цим Законом, до вислуги років для призначення пенсії зараховуються час роботи в державних органах у разі переходу на військову службу в органи і військові формування Служби безпеки України, Управління державної охорони України, органи внутрішніх справ, Національну поліцію, Національне антикорупційне бюро України, державну пожежну охорону, Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України, органи і підрозділи цивільного захисту, податкову міліцію, Бюро економічної безпеки України або Державну кримінально-виконавчу службу України на посади офіцерського та начальницького складу згідно з переліками посад, затверджуваними відповідно Службою безпеки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національним антикорупційним бюро України, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України, центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування державної політики у сферах виконання кримінальних покарань, цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки, державної фінансової політики, а також у разі переходу на службу до Служби судової охорони на посади середнього і вищого складу згідно з переліком посад, що затверджується Головою Служби судової охорони.
Абзацом 12 пункту 1 Постанови № 393 також передбачено, що до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах у разі переходу на військову службу або службу в органи Служби безпеки, Управління державної охорони, органи внутрішніх справ, Національну поліцію, державну пожежну охорону, Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації, органи і підрозділи цивільного захисту, податкову міліцію або Державну кримінально-виконавчу службу на посади офіцерського та начальницького складу згідно з переліками посад, що затверджуються відповідно Службою безпеки, Управлінням державної охорони, Міністерством внутрішніх справ, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації, Міністерством юстиції, Міністерством фінансів, а також у разі переходу на службу до Служби судової охорони на посади середнього і вищого складу згідно з переліком посад, що затверджується Головою Служби судової охорони.
Механізм виплати грошового забезпечення працівникам Служби судової охорони, врегульований Порядком виплати грошового забезпечення співробітникам Служби судової охорони, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 26.08.2020 №384 (далі - Порядок № 384).
За змістом пп. 3 п. 5 розділу І Порядку№ 384 до щомісячних основних видів грошового забезпечення працівників ССО, серед іншого, належить надбавка за вислугу років.
Пунктами 8, 9 розділу І Порядку№ 384 передбачено, що грошове забезпечення виплачується співробітникам, які призначені на штатні посади, серед іншого, в територіальних орган Служби судової охорони. Підставою для виплати грошового забезпечення є наказ Служби або територіального управління Служби про призначення на посаду співробітника в Службі, територіальному управлінні Служби та встановлення розмірів посадового окладу, надбавок, доплат.
Аналіз пункту 5 Положення, пунктів 17-19 Порядку № 384, пункту "и" частини першої статті 17 Закону № 2262-XII та абзацу 12 пункту 1 Постанови № 393 дає суду підстави для висновку, що вказаними нормами права визначено за особою право на зарахування до стажу в Службі судової охорони, стажу (часу) роботи в державних органах.
На час виникнення спірних правовідносин не затверджений Перелік посад співробітників Служби судової охорони середнього та вищого складу, на яких, у разі переходу на службу до Служби судової охорони, до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах.
Разом з тим, Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду сформував сталу судову практику під час вирішення питання щодо не затвердження державним органом списку посад, які зараховуються до стажу для обчислення вислуги років (постанови: від 18.11.2019 у справі № 813/5876/15, від 20.09.2019 у справі № 813/904/15, від 04.10.2018 у справі № 819/1695/16 тощо), зазначивши, що Закон № 2262-XII, зокрема, встановлює для осіб начальницького складу податкової міліції передбачені гарантії формування вислуги років, необхідної для призначення та нарахування пенсії. Реалізація зазначеної гарантії не повинна залежати від невиконання державними органами, покладених на них обов'язків, зокрема, щодо створення і затвердження списку посад. Правовідносини, що виникають у процесі реалізації права на встановлену державою гарантію для осіб начальницького складу податкової міліції як складової їхнього правового статусу, будуються на принципі юридичної визначеності. Зазначений принцип не дозволяє державі посилатися на відсутність певного нормативного акта, який визначає механізм реалізації прав і свобод громадян, закріплених у конституційних та інших актах.
Європейський Суд з прав людини неодноразово наголошував у своїх рішеннях про те, що принцип верховенства права зобов'язує державу поважати і застосовувати запроваджені нею закони, створюючи правові й практичні умови для втілення їх в життя.
На думку суду, реалізація зазначеної гарантії не повинна залежати від невиконання державними органами, покладених на них обов'язків, зокрема, щодо створення і затвердження списку посад.
Разом з тим, статтею 62 Закону України "Про пенсійне забезпечення" визначено, що основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. Порядок підтвердження наявного трудового стажу при відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній встановлюється Кабінетом Міністрів України.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , згідно із записами трудової книжки від 06.01.1993 серії НОМЕР_1 , обіймала такі посади:
15.07.1997 - прийнята на посаду начальника фінансової частини Західного районного відділу Львівського міського управління УМВСУ у Львівській області. Присвоєно 14 ранг державного службовця, присягу держслужбовця прийняла;
10.02.2000 - звільнена із займаної посади у зв'язку з переходом на службу в органи внутрішніх справ;
10.02.2000 - прийнята на службу в органи внутрішніх справ України;
05.11.2015 - звільнена з органів внутрішніх справ;
07.11.2015 - призначена на посаду головного спеціаліста управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП у Львівській області;
07.11.2015 - присвоєний 11 ранг державного службовця,
07.11.2025 - прийняла Присягу державного службовця;
22.12.2015 - звільнена з роботи за п. 1 ст. 36 КЗпП України (за згодою сторін);
20.06.2017 - прийнята на роботу на посаду бухгалтера 1 категорії в Державній установі "Навчальний центр вибухотехнічної служби Національної поліції України";
03.07.2018 - переведена на посаду бухгалтера 1 категорії Державної установи "Львівський навчальний центр підготовки поліцейських";
10.07.2018 - переведена на посаду бухгалтера 1 категорії;
25.04.2019 - звільнена з посади бухгалтера 1 категорії Державної установи "Львівський навчальний центр підготовки поліцейських" за ч.1 ст. 40 КЗпП України;
19.08.2019 - призначена на посаду провідного бухгалтера (з дипломом спеціаліста) фінансово-економічного відділу;
11.11.2019 - звільнена з роботи за угодою сторін відповідно до п. 1 ст. 36 КзПП України;
12.11.2019 - прийнята на службу до Служби судової охорони, прийняла присягу співробітника Служби судової охорони.
Відтак, не зарахування відповідачем спірних періодів до стажу служби позивача у Службі судової охорони суперечить приписами закону, а покликання відповідача на відсутність у затвердженому переліку посад середнього і вищого складу територіальних управлінь Служби судової охорони, як на підставу для відмови позивачу у зарахуванні спірних періодів до стажу служби у Службі судової охорони, є протиправними.
Суд відмічає, що відповідач не оспорює того, що позивач у спірні періоди працювала саме в державних органах.
У контексті наведених вище обставин та положень законодавства слід наголосити, що пунктом "и" ч. 1 ст. 17 Закону № 2262-ХІІ передбачено зарахування попереднього часу роботи в державних органах у разі переходу на службу до Служби судової охорони саме на посади середнього і вищого складу.
Статтею 164 Закону 1402-VIII установлюються спеціальні звання співробітників Служби судової охорони.
Зокрема, спеціальними званнями середнього складу є лейтенант Служби судової охорони; старший лейтенант Служби судової охорони; капітан Служби судової охорони; майор Служби судової охорони; підполковник Служби судової охорони; полковник Служби судової охорони (п. 2 ч. 1 ст. 164 Закону 1402-VIII).
Як встановлено судом та не заперечується відповідачем, наказом від 12.11.2019 № 274 о/с ОСОБА_1 присвоєне спеціальне звання "підполковник Служби судової охорони", що додатково підтверджує перебування позивача на посаді у Службі судової охорони, у разі переходу на яку підлягає зарахуванню попередній період роботи в державних органах.
Крім того, суд вважає безпідставними покликання відповідача на наказ Служби судової охорони від 24.10.2022 № 454, яким затверджений Перелік посад співробітників Служби судової охорони середнього і вищого складу, згідно із яким, у разі переходу на службу до Служби судової охорони, до вислуги років для призначення пенсії зараховується час роботи в державних органах, відповідно до якого позивачка не обіймала посад за таким переліком, як на підставу для відмови у зарахуванні спірних періодів до стажу служби позивачки у Службі судової охорони, оскільки, як стверджує відповідач, така норма прямо не внесена до Положення про проходження служби співробітниками Служби судової охорони.
Варто відмітити, що саме пунктом "и" ч. 1 ст. 17 Закону № 2262-ХІІ передбачено зарахування часу попередньої роботи особи в державних органах до стажу її служби (вислуги) у разі переходу на службу до Служби судової охорони на посади середнього і вищого складу, тобто як у територіальних управліннях, так і в центральному органі управління Служби.
Таким чином, оскільки відповідач протиправно не зарахував час роботи ОСОБА_1 на посадах у Залізничному районному відділі Львівського міського управління УМВС України у Львівській області з 15.07.1997 до 09.02.2000, Головному управлінні Національної поліції у Львівській області з 07.11.2015 до 22.12.2015, Державній установі "Навчальний центр Вибухотехнічної служби Національної поліції України" з 20.06.2017 до 02.07.2018, Державній установі "Львівський навчальний центр підготовки поліцейських" з 03.07.2018 до 25.04.2019, Територіальному управлінні Служби судової охорони у Львівській області з 19.08.2019 до 11.11.2019, у позивача наявне право на зарахування вказаного спірного періоду до стажу служби в ССО та перерахунок грошового забезпечення за період з дня затвердження змін до Положення про проходження служби співробітниками служби судової охорони, а саме - з 18.11.2021.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього кодексу, проте згідно ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Всупереч наведеним вимогам, відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не надав суду достатніх беззаперечних доказів в обґрунтування правомірності свого рішення.
З огляду на викладене вище, суд задовольняє позовні вимоги ОСОБА_1 .
Розподіл судових витрат суд здійснює за правилами ч. 1 ст. 139 КАС України.
Керуючись ст. ст. 2, 6, 8-10, 13, 14, 72-77, 139, 241-246, 250 КАС України, суд
Адміністративний позов задовольнити.
Визнати протиправними дії Територіального управління служби судової охорони у Львівській області (80383, Львівська обл., Львівський р-н, с. Малехів, вул. Лесі Українки, буд. 51; код ЄДРПОУ 43167274) щодо не зарахування ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; рнокпп НОМЕР_2 ) періодів (часу) роботи в державних органах до стажу служби у Службі судової охорони, що дає право на встановлення співробітнику Служби судової охорони надбавки за стаж служби.
Зобов'язати Територіальне управління служби судової охорони у Львівській області (80383, Львівська обл., Львівський р-н, с. Малехів, вул. Лесі Українки, буд. 51; код ЄДРПОУ 43167274) зарахувати ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; рнокпп НОМЕР_2 ) до стажу служби у Службі судової охорони, що дає право на встановлення з 18.11.2021 надбавки за стаж служби, періодів (часу) роботи в державних органах: з 15.07.1997 до 09.02.2000 у Залізничному районному відділі Львівського міського управління УМВС України у Львівській області; з 07.11.2015 до 22.12.2015 - Головному управлінні Національної поліції у Львівській області; з 20.06.2017 до 02.07.2018 - Державній установі "Навчальний центр Вибухотехнічної служби Національної поліції України"; з 03.07.2018 до 25.04.2019- Державній установі "Львівський навчальний центр підготовки поліцейських"; з 19.08.2019 до 11.11.2019 - Територіальному управлінні Служби судової охорони у Львівській області.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області (80383, Львівська обл., Львівський р-н., с. Малехів, вул. Лесі Українки, буд. 51; код ЄДРПОУ 43167274) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; рнокпп НОМЕР_2 ) судові витрати зі сплати судового збору в сумі 1211 (одна тисяча двісті одинадцять) грн 26 коп.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складання повного судового рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
СуддяКисильова Ольга Йосипівна