26 листопада 2025 року
м. Київ
cправа № 922/546/25
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Зуєв В.А. (головуючий), Берднік І.С., Міщенко І.С.
секретаря судового засідання - Дерлі І.І.
за участю представників учасників:
позивача Харківської міської ради - Жилка С.Е.
відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Житловий комплекс "Воздвиженка" - Матющенка В.В.
третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - 1 Товариства з обмеженою відповідальністю "Автотрансінвест" - Товкуна І.М.
третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - 2 Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів - не з'явився
за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Житловий комплекс "Воздвиженка"
на постанову Східного апеляційного господарського суду від 23.09.2025 (у складі колегії суддів: Істоміна О.А. (головуючий), Медуниця О.Є., Мартюхіна Н.О.)
за позовом Харківської міської ради
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Житловий комплекс "Воздвиженка"
треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача:
1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Автотрансінвест"
2) Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
про стягнення 9 866 421,76 грн,
Ухвалою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 04.11.2025 було відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Житловий комплекс "Воздвиженка" на постанову Східного апеляційного господарського суду від 23.09.2025 у справі № 922/546/25 і призначено розгляд справи у судовому засіданні на 26 листопада 2025 року о 16:30.
За змістом статті 216 Господарського процесуального кодексу України якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву.
Керуючись статтями 121, 216, 234, 314 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд
1. Оголосити перерву у судовому засіданні з розгляду касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Житловий комплекс "Воздвиженка" на постанову Східного апеляційного господарського суду від 23.09.2025 у справі № 922/546/25.
2. Визначити дату та час судового засідання і здійснити розгляд справи 10 грудня 2025 року о 17:00 (приміщення Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 202).
3. Участь у судовому засіданні представників учасників справи є необов'язковою.
4. Копію цієї ухвали направити учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.
Головуючий В. Зуєв
Судді І. Берднік
І. Міщенко