Справа № 519/645/25
2/519/505/25
28.07.2025 м. Південне
Південний міський суд Одеської області у складі судді - Москаленко Інни Олександрівни, при секретарі судових засідань Коршак Ю.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Кредит-Капітал», за участі третьої особи - приватного нотаріуса Житомирського міського нотаріального округу Горай О.С., про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню,
1.28 березня 2025 до Южного міського суду Одеської області надійшла позовна заява від ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Кредит-Капітал», за участі третьої особи - приватного нотаріуса Житомирського міського нотаріального округу Горай О.С., про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
2.Ухвалою Южного міського суду Одеської області від 03.04.2025 відкрито провадження у справі та призначено до розгляду у судовому засіданні.
3.У судове засідання сторони не з'явилися. Відповідачі повідомлялися належним чином про дату і час судового засідання, причини неявки до суду не відомі, заяви про розгляд справи за їх відсутності до суду не надходили.
4.Третя особа в судове засідання не з'явився, про день та час слухання справи був повідомлений належним чином, із заявами та клопотаннями не звертались.
5.Позивач у заяві від 22.04.2025 зазначив, що у разі неявки в судове засідання відповідачів, позивач не заперечує проти розгляду справи за відсутності представника позивача та винесення заочного рішення.
6.Відповідно до ч.1 ст.280 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності або якщо повідомлені ним причини неявки визнані неповажними, від якого не надійшов відзив на позовну заяву, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
7.За таких обставин суд вважає, що розгляд справи необхідно проводити в заочному порядку.
8.Згідно з ч.1 ст. 281 ЦПК України про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу.
9.Керуючись ст.280-281 ЦПК України, суд,
10.Розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Кредит-Капітал», за участі третьої особи - приватного нотаріуса Житомирського міського нотаріального округу Горай О.С., про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, проводити в заочному порядку.
11.Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Південного міського суду
Одеської області І.О. Москаленко