Справа № 932/3742/25
Провадження № 1-кп/932/471/25
про проведення підготовчого судового засідання
у дистанційному режимі
02 червня 2025 року суддя Шевченківського районного суду міста Дніпра ОСОБА_1 , розглянувши клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , подане в рамках кримінального провадження № 12025052380000378 від 01.04.2025 за його обвинуваченням за ч.1 ст.263 КК України, -
На розгляд Шевченківського районного суду міста Дніпра з Костянтинівської окружної прокуратури Донецької області надійшов обвинувальний акт, скерований до суду разом з угодою про визнання винуватості, у кримінальному провадженні № 12025052380000378 від 01.04.2025 за обвинуваченням ОСОБА_2 за ч.1 ст.263 КК України.
Ухвалою судді на 05 червня 2025 року на 15.30 год. призначено підготовче судове засідання, про що повідомлені сторони.
Від обвинуваченого ОСОБА_2 на адресу суду надійшло клопотання про його участь у підготовчому судовому засіданні у режимі відео конференції зі Слов'янським міськрайонним судом Донецької області, так як він проживає у м. Костянтинівка Донецької області і його прибуття до Шевченківського районного суду міста Дніпра у зв'язку з воєнним станом є ускладненим.
Згідно ст.336 КПК України суд з метою підвищення ефективності і забезпечення своєчасності здійснення кримінального провадження в умовах введення в Україні або окремих її місцевостях воєнного, надзвичайного стану, а також посилення кримінальних процесуальних гарантій виконання завдань кримінального провадження, може ухвалити рішення про здійснення дистанційного судового провадження.
Оскільки обвинувачений ОСОБА_2 перебуває поза межами розташування Шевченківського районного суду міста Дніпра і на значній відстані від нього, що ускладнює його своєчасне прибуття до суду, вважаю за можливе провести підготовче судове засідання, призначене на 05 червня 2025 року на 15.30 год. в режимі відео конференції між Слов'янським міськрайонним судом Донецької області та Шевченківським районним судом міста Дніпра.
Керуючись ст.336 Кримінального процесуального Кодексу України, суддя -
Клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 про його участь у підготовчому судовому засіданні за його обвинуваченням за ч.1 ст.263 КК України -задовольнити.
Підготовче судове засідання у кримінальному провадженні № 12025052380000378 за обвинуваченням ОСОБА_2 за ч.1 ст.263 КК України, призначене на 05 червня 2025 року на 15.30 год., провести у режимі відеоконференції між Слов'янським міськрайонним судом Донецької області та Шевченківським районним судом міста Дніпра.
Доручення про проведення відеоконференції направити на електронну адресу Слов'янського міськрайонного суду Донецької області для виконання.
Обвинуваченому ОСОБА_2 прибути 05.06.2025 на 15.30 год. у приміщення Слов'янського міськрайонного суду Донецької області (84122, м. Слов'янськ, вул. Добровольського 2), маючи при собі документ на посвідчення особи.
Відповідальній службовій особі Слов'янського міськрайонного суду Донецької області необхідно забезпечити проведення відеоконференції за участю обвинуваченого, перевірити документи, що посвідчують його особу, вручити пам'ятку про права та обов'язки обвинуваченого та перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.
Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1