Справа № 306/379/25
Провадження № 1-кс/306/88/25
03 квітня 2025 року м. Свалява
Слідчий суддя Свалявського районного суду Закарпатської області ОСОБА_1
за участю
секретаря судового засідання ОСОБА_2
прокурора: ОСОБА_3
підозрюваного: ОСОБА_4
захисника підозрюваного-адвоката: ОСОБА_5 (в режимі відеоконференції)
розглянувши у судовому засіданні в залі суду №3 в м.Свалява в режимі відеоконференції клопотання слідчого СВ відділення поліції №1 Мукачівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_6 , погоджене прокурором Свалявського відділу Мукачівської окружної прокуратури ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу - тримання під вартою щодо підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, українця, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України у кримінальному провадженні №12022071150000066 від 24 лютого 2022 року.
Слідчий СВ ВП№1 Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_6 звернувся до суду із клопотанням про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_4 на строк 60 днів. В обгрунтування доводів клопотання посилається на те, що досудовим розслідуванням встановлено, що 23.02.2022 року близько 15:00 години, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , повторно, з метою незаконного, безкоштовного заволодіння чужим майном та обернення його на свою користь, діючи умисно, таємно, з корисливих мотивів, перебуваючи в приміщенні залізно-дорожньої станції за адресою: м. Свалява, вул. Київська, буд. 15, Закарпатської області, заздалегідь знаючи, де знаходиться мобільний телефон марки «TP - Link Neffos», cipого кольору, вартість якого згідно висновку експерта становить 936 грн. та який належить потерпілій ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , мешканці АДРЕСА_2 , шляхом вільного доступу викрав його з жіночої сумки, яка знаходилася на дерев?яному кріслі та з місця вчинення кримінального правопорушення зник, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд.
Внаслідок протиправних дій ОСОБА_4 потерпілій ОСОБА_7 спричинено матеріальну шкоду на загальну суму 936 грн.
ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України - тобто в таємному викраденні чужого майна (крадіжці), вчинене повторно.
24.02.2022 року відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022071150000066 за ознаками складу кримінального правопорушеня, передбаченого ч.2 ст.185 КК України.
12.04.2022 ОСОБА_4 , було повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 2 ст.185 КК України.
Підозрюваний подав до суду заяву (вх.№ 2377) про згоду на закриття кримінального провадження щодо нього у зв'язку з втратою чинності Закону, яким встановлювалася кримінальна протиправність діяння.
Прокурор у судовому засіданні просить клопотання слідчого СВ ВП №1 Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_6 про застосування запобіжного заходу тримання під вартою щодо підозрюваного ОСОБА_4 у кримінальному провадженні №12022071150000066 від 24.02.2022 року залишити без розгляду, поскільки підозрюваний надав згоду на закриття кримінального провадження щодо нього у зв'язку з декриміналізацією.
Захисник ОСОБА_5 , який діє в інтересах підозрюваного ОСОБА_4 та підозрюваний у судовому засіданні погодилися з думкою прокурора.
Заслухавши думку учасників кримінального провадження, дослідивши матеріали та доводи клопотання, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання слідчого СВ відділення поліції №1 Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_6 , про застосування запобіжного заходу - тримання під вартою щодо підозрюваного ОСОБА_4 у кримінальному провадженні №12022071150000066 від 24.02.2022 року необхідно залишити без розгляду.
Керуючись ст. 8, 177, 284, 392-393, 395 КПК України, слідчий суддя
Клопотання слідчого СВ відділення поліції №1 Мукачівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_6 , погоджене прокурором Свалявського відділу Мукачівської окружної прокуратури ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу - тримання під вартою щодо підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, українця, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України у кримінальному провадженні №12022071150000066 від 24 лютого 2022 року - залишити без розгляду.
Копію ухвали слідчого судді вручити прокурору, підозрюваному ОСОБА_4 після її оголошення.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена під час досудового розслідування в апеляційному порядку. Апеляційна скарга на ухвалу слідчого судді подається безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОСОБА_8
ОСОБА_9