621/68/25
2/621/469/25
19 березня 2025 року м. Зміїв
Зміївський районний суд Харківської області:
головуючий - суддя Овдієнко В. В.
позивач - ОСОБА_1 ,
представник позивача - ОСОБА_2 ,
відповідач - Зміївська міська рада Чугуївського району Харківської області,
представник відповідача - Заможська К. В.,
третя особа 1 - ОСОБА_3 ,
третя особа 2 - ОСОБА_4 ,
розглянувши за відсутності учасників справи у підготовчому провадженні в залі суду справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області про встановлення факту, що має юридичне значення, та визнання права власності на частку житлового будинку в порядку спадкування за законом, треті особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
16.01.2025 ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області, з наступними вимогами:
- встановити факт постійного проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , разом зі спадкодавцем ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , померлою ІНФОРМАЦІЯ_3 , однією сім'єю на день смерті останньої за адресою: АДРЕСА_1 ;
- визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 , у порядку спадкування за законом після матері ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_3 , право власності на 1/6 (2/12) частини житлового будинку з надвірними будівлями, розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , а саме: житлового будинку загальною площею 105,4 кв.м, житловою (основною) площею 73,9 кв.м; сараю 1967 року спорудження; погребу, вбиральні, душу, сараю 2002 року спорудження, навісу, огорожі, воріт 1967 року спорудження, воріт 2012 року спорудження.
Ухвалою Зміївського районного суду Харківської області від 17.01.2025 прийнято позовну заяву, відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання на 17.02.2025, та витребувано від приватного нотаріуса Чугуївського районного нотаріального округу Харківської області Лещенко Л. В. копію спадкової справи, заведеної після смерті ОСОБА_5 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_4 .
22.01.2025, 19.02.2025 представник відповідача ОСОБА_6 подала заяви, в яких просила проводити розгляд справи за її відсутності, за наявними матеріалами у справі.
23.01.2025 від приватного нотаріуса Чугуївського районного нотаріального округу Харківської області Лещенко Л. В. надійшла витребувана інформація.
07.02.2025 третя особа ОСОБА_4 подав заяву, в якій просив проводити розгляд справи за його відсутності, позовні вимоги ОСОБА_1 підтримав.
07.02.2025 третя особа ОСОБА_3 подав заяву, в якій просив проводити розгляд справи за його відсутності, позовні вимоги ОСОБА_1 визнав.
17.02.2025 у зв'язку з перебуванням судді Овдієнка В. В. у відпустці, підготовче засідання відкладено на 19.03.2025.
19.03.2025 належним чином повідомлені учасники справи на підготовче засідання не з'явилися.
Представник позивача Гетьман О. М. подала заяву, в якій просила закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду, це питання вирішити за її відсутності.
Зважаючи на те, що всі учасники справи на підготовче засідання не з'явилися, відповідно до частини 2 статті 247 Цивільного процесуального кодексу України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: 3) закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
У підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті.
За таких обставин, за результатами підготовчого засідання належить постановити ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 189, 196-198, 200, 259-261 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті в залі суду в м. Змієві на 11:45 годину 19.03.2025.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею - 19.03.2025.
Головуючий: В. В. Овдієнко