Постанова від 08.11.2010 по справі 10574/10/2070

Харківський окружний адміністративний суд

61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Харків

08.11.2010 р. № 2-а- 10574/10/2070

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Супрун Ю.О., розглянувши у порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва, третя особа - Державна податкова інспекція в Комінтернівському районі м. Харкова, про зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач, директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" Громило Г.В., звернувся до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва, третя особа - Державна податкова інспекція у Комінтернівському районі м. Харкова, в якому просить суд:

- визнати дії посадових осіб Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва з невизнання узгоджених належним чином та своєчасно 22 грудня 2008 року, 27 липня 2009 року та 06 листопада 2009 року наданих податковому органу декларацій на прибуток Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" податковою звітністю за минулі звітні періоди: за 11 місяців 2008 року, 1-е півріччя 2009 року та три квартали 2009 року, а також встановлення факту неподання (несвоєчасного подання) декларацій з податку на прибуток Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" датами 09 листопада 2009 року та 21 грудня 2009 року та несвоєчасне направлення повідомлення про це платника податку 16 листопада 2009 року та 24 грудня 2009 року протиправними;

- покласти на Державну податкову інспекцію у Дарницькому районі м. Києва обов'язок вчинити дії з відновлення стану взаєморозрахунків за особовим рахунком платника податку Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" з державним бюджетом відповідного коду класифікації за даним видом податку, який існував до моменту вчинення протиправних дій;

- покласти відшкодування судових витрат у вигляді сплаченого позивачем судового збору за подання адміністративного позову до Окружного адміністративного суду м. Києва сумою 3,40 грн. та 1 000,00 грн. оплати послуг адвоката на відповідача - Державну податкову інспекцію у Дарницькому районі м. Києва.

В обґрунтування позовних вимог зазначено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" (код ЄДРПОУ 35618393, м. Харків, вул. Молодої Гвардії, буд. 15/17) має підтверджений статус платника податку на прибуток підприємств за ставкою 25 відсотків до об'єкта оподаткування. Позивач вважає, що дії посадових осіб публічного органу вчинені під час виконання ними свого трудового (службового) обов'язку повністю необґрунтованими і не заснованими на фактичних обставинах, а саме:

- відсутності жодної правової підстави для їх практичного запровадження,

- правильного та повного оформлення і заповнення декларацій на прибуток підприємства за 11 місяців 2008 року, 1-е півріччя та три квартали 2009 року;

- належного та своєчасного узгодження (шляхом декларування поданням на паперових носіях безпосередньо до контролюючого органу) самостійно визначеного платником податкового зобов'язання з прибутку;

- грубого порушення порядку, процедури і правил передбачених нормами матеріального права спеціального закону та підзаконних актів в сфері оподаткування податком на прибуток підприємств та норм прямої дії Конституції України, внаслідок чого порушене цими діями право і охоронюваний законом інтерес платника податку на прибуток підприємств підлягає відновленню шляхом визнання їх протиправними в судовому порядку та покладанням обов'язку на публічний орган вчинити певні дії.

Відповідач - Державна податкова інспекція у Дарницькому районі м. Києва - надав до суду заперечення на позов, в яких зазначено, що Товариству з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" було надіслано декларацію з податку на прибуток підприємства за 11 місяців 2008 року, декларацію з податку на прибуток підприємства за півріччя 2009 року та декларацію з податку на прибуток підприємства за 9 місяців 2009 року, але згідно пп.4.1.2 п.4.1 ст.4 Закону України від 21.12.2000 року № 2181-Ш "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (із змінами і доповненнями) не визнана як податкова звітність, оскільки:

- декларація з податку на прибуток підприємства за 11 місяців 2008 року заповнена з порушенням порядку її подання, у наданій декларації не зазначено обов'язкових реквізитів згідно п.3.1 Наказу Державної податкової адміністрації України від 29.03.2003 року № 143 "Про затвердження форми декларації податку на прибуток підприємства та порядок її складання" (із змінами та доповненнями);

- декларація з податку на прибуток підприємства за півріччя 2009 року не визнана як податкова звітність, оскільки вона подана не за встановленою формою, яка затверджена Наказом Державної податкової адміністрації України від 29.03.2003 року № 143 "Про затвердження форми декларації податку на прибуток підприємства та порядок її складання" (із змінами та доповненнями), а саме: "у декларації зазначаються усі передбачені в ній показники. Якщо будь-який рядок декларації не заповнюється через відсутність операції (суми), то такий рядок прокреслюється, крім випадків, прямо визначених у декларації";

- декларація з податку на прибуток підприємства за 9 місяців 2009 року не визнана як податкова звітність, оскільки заповнена з порушенням порядку її подання, затвердженого Наказом Державної податкової адміністрації України від 29.03.2003 року № 143 "Про затвердження форми декларації податку на прибуток підприємства та порядок її складання" (із змінами та доповненнями), а саме: п.1.6. "достовірність даних підтверджується підписами керівника і головного бухгалтера та засвідчується печаткою підприємства".

Таким чином платнику було запропоновано подати звітну податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за 11 місяців 2008 року, декларацію з податку на прибуток підприємства за півріччя 2009 року та декларацію з податку на прибуток підприємства за 9 місяців 2009 року відповідно до чинного законодавства.

Відповідач вважає позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" безпідставними, а дії Державної податкової інспекції - правомірними.

Представник позивача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" - в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце судового розгляду повідомлений належним чином, надав суду заяву про розгляд справи без участі представника позивача за наявними у справі матеріалами.

Представник відповідача - Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва - у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся повістками з поштовими повідомленнями. У відповідності до ст. 35 КАС України відповідач є належно повідомлений про дату, час та місце судового засідання, його відсутність в судовому засідання не перешкоджає розгляду справи, слід розглянути справу за наявними в ній матеріалами.

Представник третьої особи - Державної податкової інспекції в Комінтернівському районі м. Харкова - у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся повістками з поштовими повідомленнями. У відповідності до ст. 35 КАС України третя особа є належно повідомленою про дату, час та місце судового засідання. Відсутність в судовому засідання представника третьої особи не перешкоджає розгляду справи, слід розглянути справу за наявними в ній матеріалами.

Згідно п.10 ч.1 ст.3 КАС України розгляд і вирішення адміністративної справи здійснюється в порядку письмового провадження без виклику осіб, які беруть участь у справі, та проведення судового засідання на основі наявних у суду матеріалів.

Згідно до ч.1 ст. 41 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, судом встановлено наступне.

Згідно свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи серії А01 № 343404 Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" зареєстровано Дарницькою районною у м. Києві державною адміністрацією 24.12.2007 року за № 1 065 107 0003 010404.

Як вбачається з довідки АА № 217394 з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" зареєстровано за адресою: м. Харків, Комінтернівський район, вул. Молодої гвардії, б.15/17.

Державна податкова інспекція у Дарницькому районі м. Києва листом від 15.09.2010 року за № 33833/9/10-008 повідомила, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" (код ЄДРПОУ 35618393) з 01.02.2010 року перебуває на обліку в Державній податковій інспекції в Комінтернівському районі м. Харкова (61036, м. Харків, вул. Чорноморська, 3).

У зв'язку із зміною місцезнаходження Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія", ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 07.07.2010 року зазначену справу передано на розгляд до Харківського окружного адміністративного суду.

Відповідно до Декларації з податку на прибуток підприємства від 22.12.2008 року Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" за 11 місяців 2008 року валовий дохід від усіх видів діяльності склав 9 692 046 грн., у тому числі: доходи від продажу товарів (робіт, послуг) - 9 574 414 грн., приріст балансової вартості запасів - 117 632 грн.; скоригований валовий дохід склав 9 692 046 грн.; валові витрати склали 9 784 397 грн., у тому числі: витрати на придбання товарів (робіт, послуг) (крім 85 % витрат від вартості товарів (робіт, послуг), придбаних у офшорних) - 9 772 233 грн., витрати на оплату праці - 8 865 грн., сума страхового збору (внесків) до фондів державного загальнообов'язкового страхування - 3 294 грн., сума податків, зборів (обов'язкових платежів) (крім суми страхового збору (внесків) до фондів державного загальнообов'язкового страхування) - 5 грн.

Відповідно до Декларації з податку на прибуток підприємства від 27.07.2009 року Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" валовий дохід від усіх видів діяльності склав 22 821 326 грн., у тому числі: доходи від продажу товарів (робіт, послуг) - 22821326 грн.; скоригований валовий дохід склав 22 821 326 грн.; валові витрати склали 22816071 грн., у тому числі: витрати на придбання товарів (робіт, послуг) (крім 85 % витрат від вартості товарів (робіт, послуг), придбаних у офшорних) - 22 774 863 грн., убуток балансової вартості запасів - 30 711 грн., витрати на оплату праці - 7 623 грн., сума страхового збору (внесків) до фондів державного загальнообов'язкового страхування - 2 840 грн., сума податків, зборів (обов'язкових платежів) (крім суми страхового збору (внесків) до фондів державного загальнообов'язкового страхування) - 34 грн.; скориговані валові витрати склали 22 816 071 грн.; об'єкт оподаткування склав 6 255 грн.

Як вбачається з додатку К1/1 до рядків 01.2, 01.5, 04.2, 04.10, 04.12 та 07 декларації розрахунок приросту (убутку) балансової вартості запасів на початок звітного періоду склав 64 589 грн. (з них зберігаються на складах 64 543 грн.), на кінець звітного періоду 33 878 грн. (з них зберігаються на складах 33 805 грн.), приріст/убуток склали 30 711 грн. (з них зберігаються на складах 30 738 грн.).

Відповідно до Декларації з податку на прибуток підприємства від 06.11.2009 року Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" валовий дохід від усіх видів діяльності склав 24 592 126 грн., у тому числі: доходи від продажу товарів (робіт, послуг) - 24592126 грн.; скоригований валовий дохід склав 24 592 126 грн.; валові витрати склали 24588001 грн., у тому числі: витрати на придбання товарів (робіт, послуг) (крім 85 % витрат від вартості товарів (робіт, послуг), придбаних у офшорних) - 24 502 444 грн., убуток балансової вартості запасів - 64 547 грн., витрати на оплату праці - 14 905 грн., сума страхового збору (внесків) до фондів державного загальнообов'язкового страхування - 5 553 грн., сума податків, зборів (обов'язкових платежів) (крім суми страхового збору (внесків) до фондів державного загальнообов'язкового страхування) - 316 грн., інші витрати - 236 грн.; скориговані валові витрати склали 24 588 001 грн.; об'єкт оподаткування склав 4 125 грн.

Як вбачається з додатку К1/1 до рядків 01.2, 01.5, 04.2, 04.10, 04.12 та 07 декларації розрахунок приросту (убутку) балансової вартості запасів на початок звітного періоду склав 64 589 грн. (з них зберігаються на складах 64 543 грн.), на кінець звітного періоду 42 грн., приріст/убуток склали 64 547 грн. (з них зберігаються на складах 64 543 грн.).

Державною податковою інспекцією у Дарницькому районі м. Києва керівнику Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" надсилався лист від 09.11.2009 року за № 48641/10-28-005, яким запропоновано подати звітну податкову декларацію з податку на прибуток підприємства за 9 місяців 2009 року у зв'язку з тим, що подана декларація заповнена з порушенням порядку її подання, затвердженого Наказом Державної податкової адміністрації від 29.03.2003 року № 143 "Про затвердження форми декларації податку на прибуток підприємства та порядок її складання" (із змінами і доповненнями), а саме: п.1.6. "достовірність даних підтверджується підписами керівника і головного бухгалтера та засвідчується печаткою підприємства".

На зазначений лист Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" направило відповідь до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва від 02.12.2009 року за № 0212-09/2, з якого вбачається, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" категорично не погоджується з діями посадових осіб Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва та публічно розповсюдженими висновками з приводу невизнання податкової звітності Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" з податку на прибуток підприємства за 9 місяців 2009 року, а їх посилання в правове обґрунтування вчинених по відношенню до платника податків дій чи бездіяльності вважає не застосованими належним нормам матеріального права в сфері публічних адміністративних та податкових правовідносин, а також такими, що порушують права і охоронювані законом інтереси суб'єкта господарювання - платника податків. Також Товариство з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" повідомило, що має наміри не подавати (повторно) нову декларацію з податку на прибуток підприємства за 9 місяців 2009 року (разом зі сплатою відповідного штрафу), так як для цього відсутні жодні правові підстави, а скористається своїм правом на оскарження рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження за приписами ст.4 (Порядок подання податкової декларації та визначення суми податкових зобов'язань) Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

У відповідь на лист Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" від 02.12.2009 року за № 0212-09/2 Державна податкова інспекція у Дарницькому районі м. Києва направила лист від 28.12.2009 року за № 57476/10/28-005, в якому пропонує керівнику Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" подати нову податкову звітність відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до повідомлення-виклику Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва від 10.12.2009 року за № 53390/10/15-105 керівника Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" було викликано до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва до 21.12.2009 року для погодження акту по факту неподання (несвоєчасного подання) декларацій з податку на прибуток.

Державною податковою інспекцією у Дарницькому районі м. Києва 21.12.2009 року складений Акт про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності № 6429, якою встановлено порушення Товариством з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" п.п.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України від 21.12.2000 року № 2181 "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" зі змінами і доповненнями, п.16.4 ст.16 Закону України від 28.12.1994 року № 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" зі змінами та доповненнями платником податку на прибуток не подана (несвоєчасно подана):

- декларація з податку на прибуток за 11 місяців 2008 року, граничний строк подання 22.12.2008 року;

- декларація з податку на прибуток за 1 півріччя 2009 року, граничний строк подання 10.08.2009 року;

- декларація з податку на прибуток за 9 місяців 2009 року, граничний строк подання 09.11.2009 року.

Відповідно до п.п. 5 п. 4.1.2 ст.4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" податкова звітність, отримана контролюючим органом від платника податків як податкова декларація, що заповнена ним всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення, може бути не визнана таким контролюючим органом як податкова декларація, якщо в ній не зазначено обов'язкових реквізитів, її не підписано відповідними посадовими особами, не скріплено печаткою платника податків. У цьому випадку, якщо контролюючий орган звертається до платника податків з письмовою пропозицією надати нову податкову декларацію з виправленими показниками (із зазначенням підстав неприйняття попередньої), то такий платник податків має право: надати таку нову декларацію разом зі сплатою відповідного штрафу; оскаржити рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження.

Згідно п.п. 1 п. 4.1.4 ст. 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця; б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя); в) календарному року, крім випадків, передбачених підпунктом "г" підпункту 4.1.4 цього пункту, - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року; г) календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (прибуткового податку з громадян), - до 1 квітня року, наступного за звітним.

Згідно п. 7 Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, який затверджений наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.1997 року № 166 "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання" передбачено, порядок проведення перевірки податкових декларацій в податковому органі:

7.1. Податкові декларації приймаються без попередньої перевірки зазначених у них показників.

7.2. Зареєстровані в податковій інспекції (адміністрації) декларації підлягають документальній невиїзній (камеральній) перевірці.

7.3. За результатами перевірки робиться відповідний запис у розділі IV податкової декларації та складається Акт про результати документальної невиїзної (камеральної) перевірки податкової декларації з податку на додану вартість за формою, визначеною в додатку 2 до цього Порядку

7.4. Документальну невиїзну (камеральну) перевірку даних, заявлених у податковій звітності з податку на додану вартість, податковий орган проводить протягом 30 днів, наступних за днем отримання податкової декларації.

За наявності достатніх підстав уважати, що розрахунок суми бюджетного відшкодування було зроблено з порушенням норм податкового законодавства, податковий орган має право протягом такого самого строку провести позапланову виїзну (документальну) перевірку платника для визначення достовірності нарахування такого бюджетного відшкодування.

В ході розгляду справи судом встановлено, зазначені дії відповідачем своєчасно не вжито.

З матеріалів справи вбачається, що позивачем - Товариством з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" - рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження не оскаржувалося.

В частині позовних вимог щодо покладення на Державну податкову інспекцію у Дарницькому районі м. Києва обов'язку вчинити дії з відновлення стану взаєморозрахунків за особовим рахунком платника податку Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" з державним бюджетом відповідного коду класифікації за даним видом податку, який існував до моменту вчинення протиправних дій, суд приходить до висновку про задоволення цієї вимоги в частині невизнання узгоджених належним чином та своєчасно поданих декларацій з податку на прибуток підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія", поданих 22.12.2010 року та 27.07.2009 року податковому органу.

Щодо позовних вимог директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" про стягнення з відповідача витрат оплати послуг адвоката у сумі 1000,00 грн., суд зазначає наступне.

Витрати, пов'язані з правовою допомогою стороні в адміністративній справі, на користь якої ухвалено судове рішення і яка не є суб'єктом владних повноважень здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 р. N 590 "Про граничні розміри компенсації витрат, пов'язаних з розглядом цивільних та адміністративних справ, і порядок їх компенсації за рахунок держави".

Відповідно до ст.90 КАС України, витрати, пов'язані з оплатою допомоги адвоката або іншого фахівця в галузі права, які надають правову допомогу за договором, несуть сторони, крім випадків надання безоплатної правової допомоги, передбачених законом. Граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу встановлюється законом.

Витрати, пов'язані з оплатою допомоги фахівця в галузі права, повинні бути підтверджені документально, а саме: угодою між адвокатом та клієнтом, квитанцією про оплату послуг адвоката, довіреністю.

Позивач до матеріалів справи не долучив жодного документу, який би підтверджував надання правової допомоги фахівцем у галузі права, тому суд приходить до висновку про відмову у задоволенні вимоги позивача щодо компенсації оплати послуг адвоката в сумі 1 000,00 грн.

Таким чином, суд приходить до висновку у задоволенні позовних вимог щодо визнання дій посадових осіб Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва з невизнання узгоджених належним чином та своєчасно декларацій з податку на прибуток підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія", поданих 22.12.2010 року та 27.07.2009 року податковому органу, противоправними.

Розподіл судових витрат здійснити відповідно до ст. 94 КАС України.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Керуючись наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.1997 року № 166 "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання", Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 р. N 590 "Про граничні розміри компенсації витрат, пов'язаних з розглядом цивільних та адміністративних справ, і порядок їх компенсації за рахунок держави", Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 року № 2181, ст.ст. 3, 4, 8, 17, 19, 41, 50, 94, 161-167, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, Харківський окружний адміністративний суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва, третя особа - Державна податкова інспекція в Комінтернівському районі м. Харкова, про зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.

Визнати дії посадових осіб Державної податкової інспекції у Дарницькому районі м. Києва з невизнання узгоджених належним чином та своєчасно декларацій з податку на прибуток підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія", поданих 22.12.2010 року та 27.07.2009 року податковому органу, противоправними.

Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Дарницькому районі м. Києва вчинити дії з відновлення стану взаєморозрахунків за особовим рахунком платника податку Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" з державним бюджетом відповідного коду класифікації за даним видом податку, який існував до моменту вчинення протиправних дій, в частині невизнання узгоджених належним чином та своєчасно декларацій з податку на прибуток підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія", поданих 22.12.2010 року та 27.07.2009 року податковому органу.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична індустрія" (код ЄДРПОУ 35618393, 61001, м. Харків, вул. Молодої Гвардії, 15/17) суму судового збору у розмірі 1 (одна) гривня 70 копійок.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення протягом десяти днів з дня її проголошення, у разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених законом, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного проваджені або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови виготовлений 12 листопада 2010 року.

Суддя Супрун Ю.О.