Ухвала від 25.11.2024 по справі 731/666/24

Справа №731/666/24

Провадження №2/731/227/24

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

25 листопада 2024 року смт. Варва

Суддя Варвинського районного суду Чернігівської області Савенко А.І., перевіривши позовну заяву Органу опіки та піклування - Виконавчого комітету Пирятинської міської ради Полтавської області (юридична адреса: 37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 42) в інтересах малолітнього ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , до ОСОБА_2 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ; фактично мешкає за адресою: АДРЕСА_2 ) про позбавлення батьківських прав, -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла вказана позовна заява.

Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України. Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення її або відмови у відкритті провадження в справі немає.

Справа підсудна Варвинському районному суду Чернігівської області, розглядатиметься за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 178, 181, 187, 191, 192 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою Органу опіки та піклування - Виконавчого комітету Пирятинської міської ради Полтавської області в інтересах малолітнього ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав.

Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання у цивільній справі на 11 год. 00 хв. 24 грудня 2024 року в приміщенні Варвинського районного суду Чернігівської області за адресою: с-ще Варва, вул. Шевченка, 40, зал № 1.

Запропонувати відповідачу у разі невизнання позову у 15 (п'ятнадцятиденний) строк з дня вручення їй копії цієї ухвали та копії позовної заяви з додатками подати до Варвинського районного суду Чернігівської області відзив на позовну заяву і всі докази в обґрунтування своїх заперечень, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи. Роз'яснити відповідачу, що вона повинна надати суду докази разом з поданням відзиву.

У підготовче судове засідання викликати представника позивача та відповідача.

Копію ухвали надіслати учасникам справи. Відповідачу надіслати також копію позовної заяви та копії всіх документів, що додаються до неї.

Зважаючи на наявність у суді відповідної технічної можливості, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду або поза межами приміщення суду, подавши відповідну заяву у порядку та строки, передбачені ст. 212 ЦПК України, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, за веб-адресою сторінки на офіційному веб-сайті судової влади України в мережі Інтернет vr.cn.court.gov.ua, а також ознайомитися з оприлюдненими рішеннями суду по справі на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.І. Савенко

Попередній документ
123248924
Наступний документ
123248926
Інформація про рішення:
№ рішення: 123248925
№ справи: 731/666/24
Дата рішення: 25.11.2024
Дата публікації: 26.11.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Варвинський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (27.03.2025)
Дата надходження: 31.10.2024
Предмет позову: про позбавлення батьківських прав
Розклад засідань:
24.12.2024 11:00 Варвинський районний суд Чернігівської області
23.01.2025 10:00 Варвинський районний суд Чернігівської області
24.02.2025 14:00 Варвинський районний суд Чернігівської області