Ухвала від 08.10.2024 по справі 904/2410/22

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

08.10.2024м. ДніпроСправа № 904/2410/22

За позовом Криворізької центральної окружної прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі П-1 Криворізької міської ради, П-2 Комунального підприємства теплових мереж "Криворіжтепломережа"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Сан Ойл"

третя особа -1 без самостійних позовних вимог на предмет спору на стороні позивача Північний офіс Держаудитслужби в особі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

третя особа -2 без самостійних позовних вимог на предмет спору на стороні позивача Південний офіс Держаудитслужби в особі Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області

про визнання недійсними додаткових угод до Договору від 08.02.2021 №ТД-4965/41-21 та стягнення грошових коштів

Представники:

прокурор не з'явився.

від позивача-1 не з'явився

від позивача-2 не з'явився

від відповідача не з'явився

третя особа-1 не з'явився

третя особа-2 не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "САН ОЙЛ" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з заявою про виправлення помилки у виконавчому документі, згідно якої просить виправити допущену у наказі на примусове виконання помилку/описку, а саме зазначити Боржником Дніпропетровську обласну прокуратуру та в резолютивній частині наказу "Стягнути з Прокуратури Дніпропетровської області..." замінити на "Стягнути з Дніпропетровської обласної прокуратури...", оскільки правильною назвою цієї державної організації є Дніпропетровська обласна прокуратура.

Постановою Центрального апеляційного господарського суду від 08.05.2024р. апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Сан Ойл" задоволено. Рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 25.10.2022 р. у справі № 904/2410/22 скасовано. Прийнято нове рішення. Позов Керівника Криворізької центральної окружної прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Комунального підприємства теплових мереж "Криворіжтепломережа" залишено без розгляду. В іншій частині позову відмовлено. Стягнуто з Прокуратури Дніпропетровської області на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Сан Ойл" - 29 550 грн. 01 коп. витрат по сплаті судового збору за подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного господарського суду.

Видачу наказу доручено Господарському суду Дніпропетровської області.

На виконання постанови Центрального апеляційного господарського суду від 08.05.2024р. видано наказ від 20.05.2024р. про стягнення з Прокуратури Дніпропетровської області (49044, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 38, код ЄДРПОУ 02909938) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Сан Ойл" (61058, Харківська обл., м. Харків, вул. Ромена Роллана, 12 код ЄДРПОУ-39197130) - 29 550 грн. 01 коп. витрат по сплаті судового збору за подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного господарського суду.

Центральним апеляційним господарським судом 17.09.2024р. прийнято ухвалу, якою прийнято рішення виправити описку у розділі 10 та у шостому абзаці резолютивної частини постанови Центрального апеляційного господарського суду 08.05.2024р. у справі № 904/2410/22. Викласти розділ 10 постанови Центрального апеляційного господарського суду 08.05.2024р. у справі № 904/2410/22 у наступній редакції: "У зв'язку із задоволенням апеляційної скарги, згідно вимог ст. 129 ГПК України, витрати по сплаті судового збору за її подання і розгляд покладаються на Дніпропетровську обласну прокуратуру". Викласти абзац шостий резолютивної частини постанови в наступній редакції: "Стягнути з Дніпропетровської обласної прокуратури на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Сан Ойл" - 29 550 грн. 01 коп. витрат по сплаті судового збору за подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного господарського суду, про що видати наказ". Дану ухвалу вважати невід'ємною частиною постанови Центрального апеляційного господарського суду від 08.05.2024р. у справі № 904/2410/22.

Згідно приписів ст. 328 Господарського процесуального кодексу України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню. Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання. Про виправлення помилки у виконавчому документі та визнання його таким, що не підлягає виконанню, суд постановляє ухвалу. Якщо стягнення за таким виконавчим документом уже відбулося повністю або частково, суд одночасно з вирішенням вказаних питань на вимогу боржника стягує на його користь безпідставно одержане стягувачем за виконавчим документом. Ухвала суду за результатами розгляду заяви може бути оскаржена у порядку, встановленому цим Кодексом.

Керуючись вимогами ст. 234, 328 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "САН ОЙЛ" задовольнити.

Виправити описку допущену в наказі Господарського суду Дніпропетровської області від 20.05.24р. у справі №904/2410/20.

Вважати правильним: "Стягнути з Дніпропетровської обласної прокуратури".

Ухвала набирає законної сили у відповідності до приписів ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржена в порядку та строк, передбачений ст. ст. 254 - 258 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст ухвали складено 14.10.2024р.

Суддя Г.В. Манько

Попередній документ
122267822
Наступний документ
122267824
Інформація про рішення:
№ рішення: 122267823
№ справи: 904/2410/22
Дата рішення: 08.10.2024
Дата публікації: 16.10.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; купівлі-продажу; поставки товарів, робіт, послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (25.10.2022)
Дата надходження: 15.08.2022
Предмет позову: визнання недійсними додаткових угод до Договору від 08.02.2021 №ТД-4965/41-21 та стягнення грошових коштів
Розклад засідань:
20.09.2022 10:10 Господарський суд Дніпропетровської області
31.01.2023 10:30 Центральний апеляційний господарський суд
02.02.2023 10:10 Центральний апеляційний господарський суд
28.03.2023 11:30 Центральний апеляційний господарський суд
22.11.2023 16:00 Центральний апеляційний господарський суд
28.11.2023 11:00 Центральний апеляційний господарський суд
17.01.2024 17:00 Центральний апеляційний господарський суд
08.05.2024 14:00 Центральний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЩЕЄВ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
ОРЄШКІНА ЕЛІНА ВАЛЕРІЇВНА
суддя-доповідач:
МАНЬКО ГЕННАДІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
МАНЬКО ГЕННАДІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
ОРЄШКІНА ЕЛІНА ВАЛЕРІЇВНА
3-я особа:
Південний офіс Держаудитслужби
Південний офіс Держаудитслужби державної аудиторської служби України
Північний офіс Держаудитслужби
Управління Південного офісу держаудитслужби в Миколаївській області
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
Управління Північного офісу держаудитслужби в Житомирській області
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
відповідач (боржник):
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "САН ОЙЛ"
заявник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "САН ОЙЛ"
заявник апеляційної інстанції:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "САН ОЙЛ"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "САН ОЙЛ"
позивач (заявник):
Криворізька Східна окружна прокуратура Дніпропетровської області
Криворізька центральна окружна прокуратура
Криворізька центральна окружна прокуратура Дніпропетровської області
Криворізька Центральна окружна прокуратура Дніпропетровської області
позивач в особі:
Комунальне підприємство теплових мереж "Криворіжтепломережа"
Комунальне підприємство теплових мереж "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
Криворізька міська рада
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "САН ОЙЛ"
представник:
Мельник Олена Іванівна
Чернушкіна Галина Володимирівна
представник відповідача:
Марусенко Вікторія Олексіївна
представник позивача:
адвокат Лотанюк Світлана Валеріївна
представник скаржника:
Ткаченко Антон Михайлович
прокурор:
Криворізька центральна окружна прокуратура Дніпропетровської області
суддя-учасник колегії:
ДАРМІН МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ІВАНОВ ОЛЕКСІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ
КОЩЕЄВ ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
ЧУС ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА