Справа № 309/5488/23
Провадження № 2/309/1086/23
про проведення відеоконференції
29 березня 2024 року м. Хуст
Хустський районний суд Закарпатської області
у складі: головуючого - судді Лук'янової О.В.
розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про стягнення аліментів, -
В провадженні Хустського районного суду Закарпатської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про стягнення аліментів.
Судове засідання по даній цивільній справі призначено на 15 квітня 2024 року, на 9 годину 30 хвилин.
Враховуючи те, що відповідач ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , знаходиться в УВП №9, то судове засідання необхідно проводити в режимі відеоконференції із Закарпатським УВП №9 відділу ДПС України в Закарпатській області.
Відповідно до п.1,4 ч.1 ст.336 КПК України: судове провадження може здійснюватися в режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Відповідно до ч.2 ст.336 КПК України: суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
З огляду на вищевикладене, суддя приходить до висновку про необхідність проведення судового засідання 15 квітня 2024 року, о 9 годині 30 хвилин, в режимі відеоконференції із Закарпатським УВП №9 відділу ДПС України в Закарпатській області.
На підставі викладеного, керуючись ст.336, 372 КПК України, суд
Судове засідання по розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 про стягнення аліментів, яке призначено на 15 квітня 2024 року, на 9 годину 30 хвилин, провести в режимі відеоконференції із Закарпатським УВП №9 відділу ДПС України в Закарпатській області.
Доручити забезпечення проведення судового засідання по справі в режимі відеоконференції адміністрації Закарпатської УВП №9 за адресою: 88000, місто Ужгород Закарпатської області, вулиця О.Довженка, №8А.
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити відповідача ОСОБА_3 , який знаходяться в Закарпатському УВП №9 відділу ДПС України в Закарпатській області.
Відповідно до ч.6 ст.336 КПК України копію ухвали про участь осіб в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Закарпатського УВП №9 відділу ДПС України в Закарпатській області.
Доручити адміністрації Закарпатської УВП №9 відділу ДПС України в Закарпатській області забезпечити участь відповідача ОСОБА_3 в судовому засіданні, яке призначено на 9 годину 30 хвилин 15 квітня 2024 року.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Хустського
районного суду: Лук'янова О.В.