Справа № 373/2648/23
Номер провадження 2/373/206/24
(вступна та резолютивна частини)
01 березня 2024 року м. Переяслав
Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючої судді Залеської А.О.
за участі: секретаря судових засідань Руденко О.М.,
розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Ташанської сільської ради Бориспільського району Київської області про визнання права на спадкове майно; визнання незаконним та скасування розпорядження місцевого органу державної влади; визнання недійсним та скасування державного акту на право приватної власності на землю,
Позовні вимоги ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Ташанської сільської ради Бориспільського району Київської області про визнання права на спадкове майно; визнання незаконним та скасування розпорядження місцевого органу державної влади; визнання недійсним та скасування державного акту на право приватної власності на землю, - задовольнити повністю.
1) Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ), по 1/2 частці за кожним право на земельну частку (пай) розміром 5,19 умовних кадастрових гектарів, розташовану на території Горбанівського старостинського округу (колишня Горбанівська сільська рада) Ташанської сільської Бориспільського району (колишній Переяслав-Хмельницький район) Київської області, у порядку спадкування за законом після смерті ІНФОРМАЦІЯ_3 брата ОСОБА_3 , яка належала йому на підставі Сертифікату на право на земельну частку (пай) серії КВ №031306, зареєстрований за №544 від 21.11.1996;
2) Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ), по 1/2 частці за кожним право на земельну частку (пай) за №277 розміром 5,19 умовних кадастрових гектарів, розташовану на території Горбанівського старостинського округу (колишня Горбанівська сільська рада) Ташанської сільської Бориспільського району (колишній Переяслав-Хмельницький район) Київської області, у порядку спадкування за законом 2/3 частки вказаного земельного паю після смерті ІНФОРМАЦІЯ_4 матері ОСОБА_4 та 1/3 частки - після смерті ІНФОРМАЦІЯ_3 брата ОСОБА_3 , який фактично прийняв та не оформив спадщину після смерті ІНФОРМАЦІЯ_5 матері ОСОБА_4 , на ім'я якої було видано Сертифікат на право на земельну частку (пай) серії КВ №031307, зареєстрований за №545 від 21.11.1996.
3) Визнати незаконним та скасувати Розпорядження Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області №2 від 16.01.2004 в частині передачі у власність ОСОБА_3 (власнику сертифікату на право на земельну частку (пай)) - земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Горбанівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району;
4) Визнати недійсним Державний акт на право власності на земельну ділянку серії КВ №019840 від 11.05.2004, виданий на ім'я ОСОБА_3 щодо земельної ділянки загальною площею 4,7260 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Горбанівської сільської ради Переяслав- Хмельницького району Київської області та скасувати його реєстрацію за № 260 в Книзі записів державних актів на право власності на землю;
5) Визнати незаконним та скасувати Розпорядження Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області №2 від 16.01.2004 в частині передачі у власність ОСОБА_4 (власнику сертифікату на право на земельну частку (пай)) - земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Горбанівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району;
6) Визнати недійсним Державний акт на право власності на земельну ділянку серії КВ №019841 від 11.05.2004, виданий на ім'я ОСОБА_4 щодо земельної ділянки загальною площею 4,7258 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Горбанівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області, та скасувати його реєстрацію за № 261 в Книзі записів державних актів на право власності на землю.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складання рішення.
Вступна та резолютивна частини рішення складено на підставі ч.6 ст. 259 та ч.6 ст. 268 ЦПК України а його повний текст буде виготовлено протягом десяти днів.
Суддя А.О. Залеська