Справа № 738/1140/22 Головуючий у І інстанції ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/4823/305/23
Категорія - ч.4 ст. 185 КК України. Доповідач ОСОБА_2
02 березня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Чернігівського апеляційного суду в складі:
Головуючого-суддіОСОБА_2
суддів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4
за участі секретаря ОСОБА_5
прокурора ОСОБА_6
Розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові, одночасно в режимі відео конференції з Менським районним судом, кримінальне провадження, внесене до ЄРДР за № 12022270290000590 від 14 листопада 2022 року, за апеляційною скаргою прокурора у кримінальному провадженні ОСОБА_7 на вирок Менського районного суду Чернігівської області від 11 січня 2023 року,
щодо ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Мена Чернігівської області, громадянина України, не працюючого, не одруженого, зареєстрованого по АДРЕСА_1 , фактично проживаючого в АДРЕСА_2 , раніше неодноразово судимого,останній раз 19 липня 2017 року вироком Менського районного суду Чернігівської області за ч. 2 ст. 185 КК України до 1 року 6 місяців позбавлення волі, який 25 лютого 2022року був звільнений по відбуттю строку покарання,
обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,
Обвинувачений ОСОБА_8 на виклик у суд апеляційної інстанції або у суд першої інстанції для участі в апеляційному розгляді дистанційно не прибув, про причини своєї неявки суд не повідомив.
В апеляційній скарзі прокурора ставиться питання про посилення покарання обвинуваченому, у зв'язку з чим його участь в апеляційному розгляді кримінального провадження є обов'язковою.
Заслухавши думку прокурора, яка просила застосувати примусовий привід до обвинуваченого, та керуючись ст.ст. 323, 405 КПК України, колегія суддів,
Апеляційний розгляд, у зв'язку з неявкою обвинуваченого, перенести на 10 годину 25 квітня 2023 року, який провести в режимі відео конференції з Менським районним судом.
Обвинуваченого ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Мена Чернігівської області, фактично проживаючого в АДРЕСА_2 , піддати примусовому приводу в приміщення Менського районного суду Чернігівської області для участі в апеляційному розгляді кримінального провадження дистанційно.
Копію ухвали направити керівнику відділення поліції № 1 Корюківського РВП ГУНП у Чернігівській області для виконання приводу.
Ухвала оскарженню не підлягає
ОСОБА_9 ОСОБА_10 ОСОБА_11