СПРАВА № 3-1527-1/10
постанова
іменем України
29 липня 2010 року суддя Печерського районного суду м. Києва Вовк С.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Контрольно-ревізійного управління в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроджениці с. Новий Мир, Поліського району Київської обл., громадянки України, працює: тимчасово виконуючою обов'язки голови тендерного комітету - начальник науково-дослідної лабораторії з дослідження проблем фондової роботи Центрального музею Збройних Сил України, проживає: АДРЕСА_1 за ст. 164-14 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Відповідно до протоколу № 26-337/2010 про адміністративне правопорушення від 05.03.2010 р. гр. ОСОБА_1, будучи посадовою особою ТВО голови тендерного комітету - начальником науково-дослідної лабораторії з дослідження проблем фондової роботи Центрального музею Збройних Сил України, місцезнаходження: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1, відповідно до акту № 072-30/1484 від 24.12.2009 р. виявлено здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти без застосування визначених законом процедур, а саме: при укладенні договір на виготовлення та придбання макетів техніки, послуг з охорони та послуг з поліграфії на суму 978411,64 грн. не забезпечувалось здійснення визначених законодавством процедур за період з 01.01.2008 по 01.10.2009 рр., що є порушенням п. 5 та п. 23 Тимчасового положення «Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти», затвердженого постановою КМУ від 28.03.2008 р. № 274 та п. 5, п. 23 Положення «Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти», затвердженого постановою КМУ від 17.10.2008 р. № 921, тим самим ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164-14 КУпАП.
Будучи присутньою при розгляді справи, ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення заперечувала, пояснила, що її було призначено ТВО голови тендерного комітету ЦМ ЗСУ в кінці лютого 2009 р. Згідно визначеного плану державних закупівель було проведено в 2009 р. двоє відкритих торгів: по закупівлі послуг по охороні та на виготовлення експозиційного обладнання. Щодо укладення решти договорів по закупівлі предметів і послуг, які вказані в протоколі, зазначила, що не мала інформації щодо їх укладення, а також засобів повідомлення її і контролювання з її боку щодо кількості і періодичності їх укладення, та будь-якого погодження.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні даного правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення та матеріалами адміністративної справи в їх сукупності.
Отже, в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164-14 КУпАП.
Проте згідно зі ст. 38 КУпАП, стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні-не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Враховуючи, що строк накладення адміністративного стягнення щодо ОСОБА_1 закінчився, провадження у справі має бути закрито.
Відповідно до ст. 247 ч. 1 п. 7 КУпАП, провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 38 ч. 2, 164-14 ч. 1, 247 ч. 1 п. 7, 283-285 КУпАП, суддя, -
Визнати гр. ОСОБА_1, тимчасово виконуючої обов'язки голови тендерного комітету - начальника науково-дослідної лабораторії з дослідження проблем фондової роботи Центрального музею Збройних Сил України, винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164-14 ч. 1 КУпАП.
Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 закрити.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.