Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему
Інформація Зовнішня інформація (1)
Дозвільні документи
Ліцензії (3)
Пов'язані особи Перевірки (3) Зв'язки

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ВАРАСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ"

#33992414

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
23.08.2021 2453858 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Заплановано
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
ДЗ "СПЕЦІАЛІЗОВАНА МЕДИКО-САНІТАРНА ЧАСТИНА № 3 МОЗ УКРАЇНИ"
34400, Рівненська обл., м. Вараш, вул. Енергетиків, 23
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
07.12.2020 2438614 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Головне управління ДСНС у Рівненській області Проведено
16 порушень
Предмет перевірки: додержання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки
Підстави:
Перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства
Учасники:
Латишенко Тетяна Іванівна — Виконуючий обов'язки директора КНП ВМР "ВБЛ"
Мазурець Руслан Олексійович — Начальник Вараського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області
Порушення:
Не проведений замір опору ізоляції і перевірка спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання.
Не встановлено біля місць розташування пожежних гідрантів покажчики (об’ємні зі світильником або плоскі із застосуванням світловідбивних покриттів) з нанесенням на них: літерним індексом ПГ, цифровими значеннями відстань в метрах від покажчика до гідранта, внутрішнього діаметра трубопроводу в міліметрах, зазначенням виду водопровідної мережі (тупикова чи кільцева).
Дерев’яні елементи горищного покриття будівлі екстреної медичної допомоги не оброблені засобами вогнезахисту, які забезпечують I групу вогнезахисної ефективності.
Переносні вогнегасники не розміщуються шляхом навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення.
Допускається влаштування незаповнених отворів в протипожежних перешкодах, які відокремлюють електрощитові (приміщення не відділені протипожежними дверима з нормованим значенням межі вогнестійкості).
Приміщення не обладнані системами протипожежного захисту відповідно до вимог нормативних документів.(крім дитячого соматичного відділення, пологового будинку та відділення анестезіології).
Улаштовано у сходовій клітині. Підсобне приміщення. (інфекційне відділення).
Захаращені шляхи евакуації меблями, обладнанням, різними матеріалами. (усі відділення стаціонару, склад медикаментів, адміністративний корпус, харчоблок, інфекційне відділення).
На території закладу не встановлені схеми території, в яких має бути вказано розміщення будівель, гідрантів.
Для всіх будівель і приміщень виробничого, складського призначення не визначені категорія щодо вибухопожежної та пожежної небезпеки, а також клас зони.
Не проведена перевірка пристроїв для захисту будівлі від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.5-38:2008 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд».
Не укомплектовано всі пожежні кран комплекти пожежним рукавом одного з ним діаметра та стволом, а також важелем для полегшення відкривання вентиля. (пологовий будинок).
Не заповнені прорізи у протипожежних перешкодах (перед виходом на горище, у машинних відділеннях ліфтів, вентиляційних камерах не встановлені протипожежні двері з нормованим значенням межі вогнестійкості).
Не забезпечено первинними засобами пожежогасіння вогнегасниками приміщення кухонь, приміщення у яких розміщено оргтехніку, офісних приміщеннях з оргтехнікою, коморах, електрощитових, вентиляційних камерах та інші технічні приміщення.
Допущено в підвальному та цокольному поверхах розміщення майстерень, складів, комор для зберігання пожежовибухонебезпечних речовин і матеріалів, а також ЛЗР та ГР.
Заклад не забезпечений засобами індивідуального захисту органів дихання для саморятування людей під час пожежі з розрахунку на максимальну кількість хворих (стаціонар) та окремо для обслуговуючого персоналу.
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
20.04.2018 1071454 Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Не проведено
ст. 2 Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 року № 1728-VIII
Предмет перевірки: додержання законодавства у сферах провадження господарської діяльності, пов’язаної з продажем (реалізацією) товарів (послуг), щодо яких встановлено державне регулювання цін
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні