Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему
Інформація
Історія
ЄДРПОУ (17)
Перевірки (3)

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ТАЛЕР"

#23725183

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
15.04.2022 3091415 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Заплановано
Порушення відсутні
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
ТОВ "НВФ "ТАЛЕР"04128, Київська область, м. Київ, вул. Берковецька, 6-А
04128, Київська обл., м. Київ, вул. Берковецька, 6-А
база "ТАЛЕР"
04128, Київська обл., м. Київ, вул. Берковецька, 6-А
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
15.04.2019 1480426 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Проведено
46 порушень
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки
Об'єкти:
база "ТАЛЕР"
04128, Київська обл., м. Київ, вул. Берковецька, 6-А
Порушення:
пожежні кран-комплекти не мають отворів для провітрювання.
на шляхах евакуації влаштовані сходові марші з різною висотою присхідців у межах одного сходового маршу п. 7.3.9 ДБН В.1.1-7-2016.
вогнегасники не розміщені шляхом навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення.
з’єднання, відгалуження та окінцювання жил проводів не виконане за допомогою опресування, зварювання, паяння або затискачів (підвальне приміщення, приміщення вахтера на першому поверсі).
підвальне приміщення не обладнане системами протипожежного захисту згідно додатку А п.4.1 ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту».
електрощити, групові електрощитки не оснащені схемами підключення споживачів з пояснювальними написами і вказаними значенням номінального струму апарата захисту.
біля місць розташування пожежних гідрантів не встановлені покажчики (об’ємні зі світильником або плоскі із застосуванням світловідбивних покриттів) з нанесеними на них - для пожежного гідранта - літерним індексом ПГ, цифровими значеннями відстані в метрах від покажчика до гідранта, внутрішнього діаметра трубопроводу в міліметрах, зазначенням виду водогінної мережі
для кожного приміщення не вивішені на видимих місцях інструкції по заходи пожежної безпеки.
плавкі вставки запобіжників не калібровані та не зазначені на клеймі номінальний струм вставки.
зовнішні патрубки з приєднуваними головками не утримуються у справному стані.
отвори в протипожежних перешкодах (протипожежні стіни, перегородки, перекриття), які утворилися під час прокладання різних комунікацій не зашпаровані наглухо негорючим матеріалом, який забезпечує межу вогнестійкості та димогазонепроникнення, що вимагається будівельними нормами для вищевказаних перешкод відповідно табл. 4 ДБН В.1.1-7-2016 "Пожежна безпека об’єктів будівництва".
на дверях горищ, технічних поверхів, електрощитових та підвалі не вивішені таблички з вказанням місця знаходження ключів.
апарати відключення (вимикачі) силових та освітлювальних мереж складських приміщень з пожежонебезпечними зонами не винесено за межі (ззовні) вказаних приміщень на негорючі стіни або на окремі опори.
в електропроводках пожежонебезпечних зон відгалужувальні та з’єднувальні коробки не закриті кришками з негорючих або важкогорючих матеріалів (підвальне приміщення).
не всі евакуаційні виходи позначені світловими покажчиками «ВИХІД» білого кольору на зеленому фоні, які підключені до джерела живлення аварійного (евакуаційного) освітлення.
допускається розміщення сторонніх предметів в електрощитовій.
в підвальному приміщені та в кімнаті вахтера на першому поверсі допускається користування пошкодженими розетками, іншими електровиробами.
в підвальному приміщенні допускається улаштування та експлуатація тимчасових електромереж.
в складських приміщеннях допускається відкрите прокладання електропроводів і кабелів транзитом через пожежонебезпечні зони і ближче 1 м від них.
оперативний (черговий) персонал не проводить зовнішній огляд зрошувачів та перевірку на відсутність бруду, пилу, фарби, механічних пошкоджень відповідно до п. Ж. 8.1.1.4 ДБН В.2.5.-56-2014
допускається підвішування світильників безпосередньо на струмопровідні проводи та зі знятими ковпаками (розсіювачами) (підвальне приміщення).
на дверцятах пожежних шафок із зовнішнього боку відсутній вказаний після літерного індексу «ПК» порядковий номер крана та номер телефону для виклику пожежно-рятувальних підрозділів.
приміщення пожежного поста, з якого відбувається управління системами протипожежного захисту, площею менше 15 м2 та не забезпечене природнім, аварійним освітленням безпеки відповідно до п. 5.9 ДБН В.2.5-56-2014.
елементи заповнення прорізів в протипожежних перешкодах, що відокремлюють приміщення електрощитових не відповідає вимогам.
будівля не захищена від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів (блискавко захист). ДСТУ Б.В.2.5-38:2008 «Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд» Приложение А.
допускається складування горючих матеріалів на відстані менше 1 м від електроустаткування та під електрощитами.
шляхи евакуації захаращені обладнанням та різними матеріалами.
не всі пожежні кран-комплекти укомплектовані пожежним рукавом однакового з ним діаметра та стволом, кнопкою дистанційного запуску пожежних насосів (за наявності таких насосів), а також важелем для полегшення відкривання вентиля також елементи з’єднання пожежного крана, рукавів та ручного пожежного ствола мають бути однотипними.
допускається розташування пожежних сповіщувачів на відстані менше 0,5 м до матеріалів, що зберігаються додатку Ж п. Ж.7.1.3 ДБН В.2.5.-56-2014. (офісне приміщення, приміщення вахтера на першому поверсі)
допускається зниження класу вогнестійкості елементів заповнення прорізів у протипожежних перешкодах (двері складських приміщень не виконані протипожежними).
допускається улаштовування на шляхах евакуації порогів, виступів, які перешкоджають вільній евакуації людей п. 7.3.8 ДБН В.1.1-7:2016.
допускається застосування покриття підлоги матеріалами з не визначеними показниками щодо токсичності продуктів горіння, помірної димоутворювальної здатності та відповідності групам поширення полум'я РП1, РП2.
з метою проведення заходів із запобігання виникненню пожеж та організації їх гасіння на об’єкті не створено добровільну пожежну охорону.
відсутні пристрої для самозачинення дверей коридорів, холів, тамбурів.
в складських приміщеннях, які розташовані в цокольному поверсі, не мають люків чи вікон розміром 0,9 х 1,2 м з приямками (для випускання диму в разі пожежі).
сходові клітки, внутрішні сходи, коридори та інші шляхи евакуації не в повному обсязі забезпечені евакуаційним освітленням.
приміщення не в повному обсязі не забезпечені відповідними знаками безпеки відповідно ДСТУ ISO 6309:2007 «Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір» (ISO 6309:1987, IDT) та ГОСТ 12.4.026-76 «ССБТ. Цвета сигнальные и знаки безопасности» (торговий центр).
в підвальному приміщені допускається користування саморобних подовжувачів, які не відповідають вимогам ПУЕ.
для приміщень складського призначення не визначені категорія щодо вибухопожежної та пожежної небезпеки відповідно до вимог ДСТУ Б В.1.1-36:2016 «Визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою», а також клас зони згідно з «Правилами будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок», які необхідно позначити на вхідних дверях до приміщення, а також у межах зон усередині приміщень.
із складських приміщень підвального поверху не передбачено димовидалення через віконні прорізи чи спеціальні шахти відповідно до п. 10.2.2 ДБН В.2.5-56-2014 п. 6.3.11 ДБН В.2.2-23:2009.
приміщення не забезпечені нормативною кількістю первинних засобів пожежогасіння (вогнегасниками).
опалювальні прилади, розміщені в сходових клітинах, встановлені на відстані менше 2,2 метру від поверхні сходових площадок.
приміщення не забезпечено первинними засобами пожежогасіння: бочками з водою, покривалами з негорючого теплоізоляційного матеріалу, совковими лопатами, пожежним інструментом, які використовуються для локалізації і ліквідації пожеж у їх початковій стадії розвитку.
двері з приміщень, які відчиняються в загальний коридор, не перенавішені таки чином, щоб не зменшувати мінімальну допустиму ширину коридору відповідно до п. 7.3.7 ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги».
двері евакуаційних виходів, за наявності людей у приміщенні, зачинені на внутрішні запори, які не відчиняються зсередини без ключа (підвальне приміщення та перший поверх).
допускається експлуатація кабелів і проводів з пошкодженою або такою, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості, ізоляцією (підвальне приміщення).
Покарання:
Штраф, який встановлено законом у фіксованому розмірі
09.04.2018 516809 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Не проведено
Порушення відсутні
Причина, по якій не проведено перевірку: даний суб'єкт господарювання підпадає під дію закону про тимчасові особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності
Предмет перевірки: додержання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні