Clarity Project
Закупівлі Аукціони Увійти Про систему
Інформація ДАБІ (1) Перевірки (3)

ШЕПЕТІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №3 У СКЛАДІ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ.Н.РИБАКА ТА ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

#22786998

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
25.01.2021 2208242 Сфера теплопостачання Державна інспекція енергетичного нагляду України Заплановано
Предмет перевірки: господарська діяльність, пов’язана з виробництвом, транспортуванням, постачанням та використанням теплової енергії в частині технічної експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж, енергетичного обладнання суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, випробування та ремонту зазначених установок і мереж, режимів споживання теплової енергії, а також виконання робіт з проектування теплових, тепловикористальних установок і мереж
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
22.09.2020 2166637 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Головне управління ДСНС у Хмельницькій області Проведено
25 порушень
Предмет перевірки: додержання та виконання вимог законодавства у сферах цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
Підстави:
Перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства
Учасники:
Боднар Р.С. — заступник директора
Кошетар Сергій Петрович — Провідний інспектор Шепетівського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
Порушення:
Не оброблено дерев’яні елементи горищних покриттів будівель (крокви, лати) засобами вогнезахисту, які забезпечать І групу вогнезахисної ефективності.
Територію закладу, а також споруди, приміщення не забезпечено відповідними знаками безпеки. Знаки безпеки, їх кількість, а також місця їх встановлення повинні відповідати ДСТУ ISO 6309:2007 "Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір" (ISO 6309:1987, IDT) та ГОСТ 12.4.026-76 "ССБТ. Цвета сигнальные и знаки безопасности»
Не встановлено покажчик пожежного гідранта з літерним індексом ПГ, цифровими значеннями відстані в метрах від покажчика до гідранта, внутрішнього діаметра трубопроводу в міліметрах, зазначенням виду водопровідної мережі (тупикова чи кільцева);
Не створено на об’єкті матеріальний резерв для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій. Розробити та затвердити номенклатуру матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій.
Не заведено журнал обліку технічного обслуговування пожежних кранів в якому фіксуються результати перевірки.
Не забезпечено всі електрощитки схемами підключення споживачів з пояснюючими написами і вказанням значення номінального струму апарата захисту.
Не забезпечено шафи пожежних кран комплектів отворами для провітрювання та візуального огляду їх без розкривання.
Коридори проходи та інші шляхи евакуації не забезпечено евакуаційним освітленням.
Усі пожежні кран-комплекти не забезпечено важелем для полегшення відкривання вентиля.
Не зареєстровано декларацію відповідності матеріально технічної бази суб’єкта господарювання, яка відповідає вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
Не виконано з’єднання, відгалуження та окінцювання жил проводів і кабелів по всіх будівлях та приміщенях за допомогою опресування, зварювання, паяння або затискачів.
Не позначено на видимих місцях на висоті 2-2,5 м від рівня підлоги місцезнаходження первинних засобів пожежогасіння відповідно до ДСТУ ISO 6309:2007 «Протипожежний захист. Знаки безпеки. Форма та колір», ГОСТ 12.4.026-76 «ССБТ. Цвета сигнальные и знаки безопасности».
Переносні вогнегасники не розміщено шляхом:
• навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення;
установлювання в шафи пожежних кран-комплектів, у спеціальні тумби, на підставки або на пожежні щити (стенди).
Не демонтовано подовжувачі по всіх приміщеннях, які не відповідають вимогам ПУЕ, що пред’являється до переносних електропроводок.
Посадовим особами не пройдено навчання з питань пожежної безпеки у порядку, встановленому постановою КМУ від 26.06.2013р. №444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям на випадок пожежі».
Не пофарбовано зовнішні протипожежні сходи.
Не надано відповідним чином підтверджуючі матеріали щодо визначення показників пожежної безпеки та пластикової вагонки облицювання стін коридорів 1-го поверху в (туалетах, спортивному залі, коридорі гардеробу, на сходових клітинах, актового залу, столової) не демонтовано
Для всіх будівель і приміщень складського призначення не визначено їх категорію щодо вибухопожежної та пожежної небезпеки відповідно до вимог ДСТУ Б В.1.1-36:2016 «Визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою», а також клас зони згідно з "Правилами будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок" (далі - НПАОП 40.1-1.32-01) ), у тому числі для зовнішніх виробничих і складських дільниць, які необхідно позначати на вхідних дверях до приміщення, а також у межах зон усередині приміщень та ззовні.
Не забезпечено працівників сертифікованими засобами індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин
Не виконано захист навчальних корпусів та провести перевірку на працездатність системи захисту від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів.
Не забезпечено приміщення у яких розміщено оргтехніку переносними газовими вогнегасниками.
Не забезпечено лаборантські приміщення при кабінетах хімії, фізики та біології первинними засобами пожежогасіння (з розрахунку не менше одного вуглекисло- тного вогнегасника із зарядом вогнегасної речовини 3,5 кг та покривала з негорючого теплоізоляційного матеріалу або повсті розміром 2 х 2 м на приміщення)
Не забезпечено утримання засобів протипожежного захисту у працездатному стані та забезпечити їх технічне обслуговування (котельні).
Не обладнано усі приміщення навчального закладу автоматичною пожежною сигналізацією сертифікованою в Україні
Не дозабезпечено всі будівлі та приміщення закладу в повній мірі сертифікованими в Україні первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) згідно норм належності.
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
05.03.2018 1077503 Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Не проведено
відсутній уніфікований акт перевірки
Предмет перевірки: додержання законодавства у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні