Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему
Інформація Зовнішня інформація (1)
Історія
ЄДРПОУ (17)
Дозвільні документи
Ліцензії (1)
Перевірки (8)

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОТЕХСЕРВІС"

#03563548

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
21.03.2022 3057819 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція України Заплановано
Порушення відсутні
Предмет перевірки: Дотримання вимог природоохоронного законодавства
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
02.08.2021 2894265 Промислова безпека, охорона праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієна праці Управління Держпраці у Черкаській області Проведено
Порушення відсутні
Предмет перевірки: Виконання вимог припису
Підстави:
Перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства
Учасники:
Крикун Сергій Васильович — Головний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об'єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Черкаській області
Макарченко Сергій Юрійович — головний державний інспектор сектору відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку
Нікітенко Олена Павлівна — начальник вiддiлу з питань гiгiени працi та експертизи умов працi
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
24.02.2021 2341638 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Проведено
25 порушень
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
Виробничі приміщення
19615, Черкаська обл., Черкаський р-н, С. Мошни, вул. Зеленського, 61
Учасники:
Сидоренко Владислав Васильович — Провідний інспектор ВЗНС по Черкаській МГ ЧРУ ГУ ДСНС України у Черкаській області
Порушення:
Приміщення не обладнано автоматичною системою пожежної сигналізації гаражі
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень зернотік
На підприємстві не встановлено порядок (система) оповіщення людей про пожежу, з яким ознайомити всіх працівників
Хлібні масиви не розроблено на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками не зроблено прокоси не менше 8 метрів завширшки. Посередині прокосів не проорано смугу не менше 4 метри завширшки.
Приміщення не обладнано автоматичною системою пожежної сигналізації адміністративний корпус.
Не розроблено та не затверджено наказом положення та інструкцію щодо виконання вимог цивільного захисту та техногенної безпеки, а також не призначено відповідальну особу за стан техногенної безпеки ат цивільного захисту
Об’єкти не обладнано системами блискавко захисту гаражі
Не доукомплектовано пожежний щит, який знаходяться на території, згідно комплекту засобів пожежогасіння: вогнегасники - 3 шт.; ящик з піском (місткістю не менше 0,1 куб. м.)- 1 шт.; покривало з негорючого теплоізоляційного матеріалу або повсті розміром 2х2 м- 1 шт.; гаки- 3 шт.; лопати- 2 шт.; ломи- 2 шт.; сокири- 2 шт.
Радіатори двигунів, вали транспортерів, шнеки та інші вузли і деталі збиральних машин своєчасно не очищаються від пилу, соломи та зерна.
Не заведено журнал обліку вогнегасників.
На підприємстві не опрацьовано загальнооб’єктову інструкцію про заходи пожежної безпеки та інструкції для всіх вибухопожежонебезпечних та пожежонебезпечних приміщень (дільниць, цехів, складів, майстерень, лабораторій тощо)
Не забезпечено протипожежні розриви між скиртами розміром не менше 20 м. та відстані від скирт до: ліній електропередач – 15м.; 20 м. – до доріг; 50 м. – до будівель та споруд.
При закладанні грубих кормів допускається перевищення допустимих розмірів скирт, а саме : площа основи однієї скирти має бути не більше 300 м. кв. Скирти на відстані від основи 5 м. оборати смугою, шириною не менше 4 м.
Всі приміщення не доукомплектовано вогнегасниками
Перед дозріванням колосових хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць не обкошено і не оборано смугою не менше 4 метрів завширшки.
При закладці на зберігання сіна з підвищеною вологістю, не забезпечено температурний контроль на протязі 60 діб за допомогою ртутних термометрів, які вставляти в металеві труби, розміщені в стогах на різній глибині. При перевищенні температури сіна відмітки в 50°С стіг розібрати та просушити.
При попарному розміщенні скирт не забезпечено наступні відстані: між двома скиртами не менш 6 м. та між двома парами скирт не менше 30 м., при цьому між парами скирт має бути розорана полоса шириною не менше 4 м.
Не проведено замір опору ізоляції і не перевірено спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання
Керівником не пройдено функціональне навчання з техногенної безпеки
На вогнегасниках не встановлено облікові (інвентарні) номери за прийнятою на об’єкті системою нумерації
Об’єкти не обладнано системами блискавко захисту зернотік
На території об’єкта площею понад 3 га на видних місцях не встановлено таблички із зазначенням порядку виклику пожежної охорони, знаки місць розміщення первинних засобів пожежогасіння, а на в’їздах (виїздах) з території об’єкта встановити схеми території, в яких вказати розміщення будівель, водойм, гідрантів та під’їздів пожежних автомобілів до них.
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищного приміщення адміністративний корпус.
Хлібні масиви площею понад 25 га, з яких збирається врожай, не забезпечено трактором з плугом на випадок пожежі. При груповому методі збирання до складу збирально-транспортних загонів не включено пристосовані автомобілі з насосами, для гасіння пожеж зернових.
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень гаражів
Покарання:
Штраф, який встановлено законом у фіксованому розмірі
24.02.2021 2273169 Промислова безпека, охорона праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієна праці Державна служба України з питань праці Проведено
37 порушень
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сферах промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення
Об'єкти:
За місцем провадження господарської діяльності
Черкаська Обл
виробничий майданчик
Черкаська Обл, Черкаський р-н, С. Мошни, вул. Замедянського, 61
Учасники:
Карпенко Анатолій Андрійович — Начальник відділу нагляду в АПК та СКС
Таран Олександр Миколайович — Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на обєктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Черкаській області
Нікітенко Олена Павлівна — начальник вiддiлу з питань гiгiени працi та експертизи умов працi
Васенін Микола Валерійович — головний державний інспектор сектору нагляду в машинобудуванні та енергетиці
Лазарєва Олена Мколаївна — Начальник Управління Держпраці у Черкаській області
Порушення:
ДП Черкаський експертно – технічний центр Держпраці., що відрядив своїх працівників на ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» не повідомив в письмовій формі, ціль відрядження, а також не повідомила про працівників, які можуть бути призначеними керівниками робіт, наглядачами і членами бригади, а також про працівників, яким може бути надане право видачі нарядів.
Не забезпечено комісійне приймання і перевірку спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту, що надходять на підприємство для використання працівниками, на відповідність нормативним документам.
Атестація робочих місць за умовами праці не проведена згідно з Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці та методичними рекомендаціями щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці оскільки відповідно до п. 6.6 з результатами атестації не ознайомлені працівники, зайняті на робочому місці, що атестується.
Не встановлені організаційні заходи, якими досягається безпека виконання робіт в електроустановках по ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс», а саме: затвердження переліку робіт, що виконуються за нарядами, розпорядженнями.
На підприємстві відсутній перелік регламентних робіт по проведенню опосвідчення стану безпеки електроустановок ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» ( ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех,ремонтна дільниця,кузня,токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля).
Відсутній розподіл інвентарних засобів захисту між об'єктами відповідно до системи організації експлуатації, місцевих умов і норм комплектування по ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» ( ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля).
В журналі реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці підчас запису про проведення вступного інструктажу особам, які приймаються на роботу, не вказується їхнє ім’я, по батькові та їх вік.
Інженер – електрик Соколенко В.О не переглянув залежно від місцевих умов (компоновки і напруги електроустановок, сфери обслуговування оперативних і ремонтних працівників) мінімальні та обов´язкові норми комплектування засобами захисту для виконання робіт в електроустановках ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» ( ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех,ремонтна дільниця,кузня,токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля).
Не всі небезпечні місця, мають відповідні знаки безпеки, згідно з Технічним регламентом знаків безпеки і захисту здоров’я працівників, затвердженим КМУ за № 1262 від 25.09.2009 року (майстерня, котельня).
В майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля) не проводиться перевірка стану безпеки на відповідність електропроводок ПВЕ, ПТЕ, ПБ, дотримання термінів перевірки ізоляції електропроводки і наявність протоколів випробування. Правильність виконання заземлення (занулення) струмоприймачів, апаратури, наявність плакатів безпеки, наявність оперативних написів і написів за функціональним призначенням на збірках, наявність і справність запірних пристроїв та огороджень.
Не направлено копію Акту опосвідчення стану безпеки електроустановок ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» (ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля) до Управління Держпраці у Черкаській області.
Не реєструється первинний допуск до роботи за нарядами і повне її закінчення, допуск до роботи згідно з розпорядженням та її закінчення. Крім того, первинні і щоденні допуски до робіт за нарядами не оформляються записами в журналі обліку робіт за нарядами та розпорядженнями при виконанні робіт в електроустановках ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» при виконанні робіт по ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ працівниками ДП Черкаський експертно – технічний центр Держпраці відповідно до договору про надання послуг №55-02-211 від 18.02.2021 року.
Працівників, які не пройшли в установлений термін медичні огляди, від роботи не відсторонено
Відсутні паспортні картки або журнали з описом електрообладнання, що експлуатується, і захисні засоби з зазначенням технічних характеристик і зазначенням інвентарних номерів по (ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля).
В журналі реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці та журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці не вірно зазначено професію, посаду особи, яку інструктують.
Керівництвом експлуатаційного підприємства ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» не оформлено резолюцією на листі надання відрядженим працівникам ДП Черкаський експертно – технічний центр Держпраці відповідно до договору про надання послуг №55-02-211 від 18.02.2021 року права працювати в діючих електроустановках підприємства керівниками робіт, наглядачами і членами бригади. Не оформлено письмовою вказівкою керівництва експлуатаційного підприємства надання права видавати наряди і розпорядження.
Перевірка технічного стану при випуску транспортних засобів на лінію та поверненні їх з лінії не оформлюється записом до журналів встановленої форми.
Не проводяться первинні інструктажі відрядженим працівникам ДП Черкаський експертно – технічний центр Держпраці при виконанні робіт в електроустановках ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс».
На частині газопроводів відсутнє позначення напрямку потоку газу.
На підприємстві не організовано проходження передрейсового медичного огляду для водіїв транспортних засобів.
Відсутні записи про результати ремонтів електрообладнання до та вище 1000 В в формулярах, ремонтних журналах, паспортах електроустановок ( ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля).
Не проводиться зовнішній огляд особою, відповідальною за електрогосподарство підприємства або призначеною ним особою, електрообладнання і електропроводки у вибухонебезпечних зонах періодично, залежно від місцевих умов, але не рідше одного разу на три місяці з записом результатів огляду в оперативному або спеціальному журналі.
Не створено комісію підприємства (відсутній наказ (розпорядження) по проведенню опосвідчення стану безпеки електроустановок напругою до та вище 1000 В по ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» (ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля).
Відсутня інформація про проведення контрольного огляду газового господарства.
Не проводиться вступний інструктаж працівникам сторонніх організацій, які залучаються до виконання робіт на ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс».
Бухгалтеру підприємства Супрун Юлі Анатоліївні не проведено інструктажі з охорони праці (вступний, первинний, повторний).
Відсутній технічний паспорт на газове обладнання (газовикористовуючі установки – газовий котел «Данко», та газове обладнання – плити газові в їдальня) Відсутні документи підтверджуючі обслуговування і ремонт у строки, що зазначені в паспортах або інструкціях заводів-виробників обладнання; -не надані документи, які підтверджують проведення технічного обслуговування обладнання (не рідше ніж один раз на місяць, а поточний ремонт - не рідше ніж один раз на 12 місяців); - не надані документи, що підтверджують перевірку і прочищення газоходу, яке повинно здійснюватися одночасно з поточним ремонтом, котлів та іншого обладнання, а також після кожного випадку порушення тяги, але не рідше ніж один раз на рік (до початку опалювального сезону). Результати оформляються актом, у якому зазначається відсутність засмічення, відокремленість, герметичність, справність оголовків димоходів.
Не встановлена система нумерації нарядів, порядок їх зберігання та реєстрації, письмовим розпорядженням особи, відповідальної за електрогосподарство Соколенко В.О. по ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс».
Відсутній список працівників відповідальних за безпеку робіт, а саме хто має право робити підготовку робочого місця, готувати робоче місце в електроустановках по ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс».
Інструктажі з охорони праці машиністам-трактористам сільськогосподаського виробництва, які проводяться по інструкції з охорони праці № 11, проводить механік Величко М.С. а не безпосередній керівник робіт агроном Лісовий В.П.
На вході до приміщень не скрізь вивішена табличка з позначенням його категорії щодо вибухопожежної і пожежної небезпеки і класу зони згідно з вимогами ПУЕ (майстерня)
Не визначено осіб, які мають готувати робочі місця в електроустановках ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» з урахуванням, права даних працівників проводити оперативні перемикання.
Не проводиться інструктаж з електробезпеки з урахуванням особливостей електроустановок для відряджених працівників ДП Черкаський експертно – технічний центр Держпраці при виконанні робіт в електроустановках ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс».
Під час перевірки не надано розроблені і затверджені роботодавцем маршрути та правила руху мобільних засобів праці у визначених для них робочих зонах (автотранспорт, допоміжна сг.техніка).
Не забезпечені належні санітарно-гігієнічні умови: не проводиться регулярне очищення робочих зон і їх устаткування, особливо в закритих робочих приміщеннях, на робочих місцях знаходяться сторонні предмети (автомайстерня).
Не визначено особою відповідальною за електрогосподарство Соколенко В.О. список осіб, які мають право на видачу нарядів, розпоряджень при обслуговуванні електроустановок до та вище 1000 В, а саме (ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля).
Не проведено опосвідчення стану безпеки електроустановок відповідно перевірки критеріїв безпеки по ПрАТ ЧОП «Агротехсервіс» ( ТП – 62 РУ-0,4 та РУ – 10 кВ, майстерня №1 електроцех, ремонтна дільниця, кузня, токарна дільниця, кран – балка площадка між майстернями, майстерня №2, АЗС, столова, адмінбудівля). Рівень безпечного стану електроустановок не оформлено актом, у якому оцінюється стан безпеки діючого електроустаткування, наявність необхідної експлуатаційної та оперативної документації в електрогосподарстві та не направлено до управління Держпраці у Черкаській області.
Покарання: відсутні
21.07.2020 2168883 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Головне управління ДСНС у Черкаській області Проведено
6 порушень
Предмет перевірки: перевірка виконання припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки
Підстави:
Перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства
Учасники:
Сидоренко Владислав Васильович — Провідний інспектор ВЗНС по Черкаській МГ ЧРУ ГУ ДСНС України у Черкаській області
Порушення:
Приміщення не обладнано автоматичною системою пожежної сигналізації адміністративний корпус.
Приміщення не обладнано автоматичною системою пожежноїсигналізації гаражі
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень зернотік
На підприємстві не встановлено порядок (система) оповіщення людей про пожежу, з яким ознайомити всіх працівників
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищного приміщення адміністративний корпус.
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень гаражів гаражі
Покарання:
Штраф, який встановлено законом у фіксованому розмірі
21.01.2019 1462536 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція України Проведено
3 порушення
Предмет перевірки: Дотримання вимог природоохоронного законодавства
Учасники:
Порушення:
Звіт 2 ТП водгосп не складається
Водогосподарські споруди і технічні пристрої не утримуються в належному стані
На основі матеріально-сировинних балансів виробництва не ведеться первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються згідно встановленої форми
Покарання:
Штраф, який встановлено законом у фіксованому розмірі
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
30.07.2018 1209645 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція України Не проведено
Порушення відсутні
Причина, по якій не проведено перевірку: Перевірки не проводилися у зв'язку з ліквідацією Інспекції
Предмет перевірки: дотримання вимог природоохоронного законодавства
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
02.07.2018 509300 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Проведено
35 порушень
Предмет перевірки: додержання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки
Учасники:
Порушення:
Об’єкти не обладнано системами блискавко захисту (Зернотік)
Посадова особа не пройшла навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищного приміщення (Адміністративний корпус)
Клеми акумуляторів не захищено від потрапляння на них струмопровідних предметів, їх електропроводку перевірити на справність та надійно закріпити (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Не провести вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень (Зернотік)
Допускається заправляння машин у нічний час у польових умовах (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Приміщення не обладнано автоматичною системою пожежної сигналізації (Адміністративний корпус)
Не забезпечено протипожежні розриви між скиртами розміром не менше 20 м. та відстані від скирт до: ліній електропередач – 15м.; 20 м. – до доріг; 50 м. – до будівель та споруд (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Не створено необхідний запас іскрогасників для укомплектування автотракторної техніки, яка буде задіяна на збиранні врожаю та заготівлі грубих кормів (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
На території об’єкта площею понад 3 га на видних місцях не встановлено таблички із зазначенням порядку виклику пожежної охорони, знаки місць розміщення первинних засобів пожежогасіння, а на в’їздах (виїздах) з території об’єкта встановити схеми території, в яких вказати розміщення будівель, водойм, гідрантів та під’їздів пожежних автомобілів до них
Не проведено страхування добровільної пожежної дружини
Територію та приміщення не забезпечено пожежними щитами з розрахунку один щит (стенд) на 5000 м-2 захищуваної площі
Радіатори двигунів, вали транспортерів, шнеки та інші вузли і деталі збиральних машин своєчасно не очищаються від пилу, соломи та зерна (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Хлібні масиви площею понад 25 га, з яких збирається врожай, не забезпечено трактором з плугом на випадок пожежі. При груповому методі збирання до складу збирально-транспортних загонів не включено пристосовані автомобілі з насосами, для гасіння пожеж зернових (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Трактори, комбайни та інші самохідні машини не обладнано вимикачами для відключення акумулятора від споживача струму (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Не доукомплектовано пожежний щит, який знаходяться на території, згідно комплекту засобів пожежогасіння: вогнегасники - 3 шт.; ящик з піском (місткістю не менше 0,1 куб. м.)- 1 шт.; покривало з негорючого теплоізоляційного матеріалу або повсті розміром 2х2 м- 1 шт.; гаки- 3 шт.; лопати- 2 шт.; ломи- 2 шт.; сокири- 2 шт.
Всю збиральну техніку, агрегати та автомобілі не забезпечено справними іскрогасниками, первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори-двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами, автомобілі вуглекислотним чи порошковим вогнегасником. Автомобілі-цистерни і спеціально обладнані автомобілі, призначені для перевезення небезпечних вантажів, ЛЗР та ГР, не забезпечено надійним заземленням, двома вогнегасниками, покривалом з повсті або негорючого теплоізоляційного матеріалу, пісочницею із сухим піском, лопатою (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
На підприємстві не опрацьовано загальнооб’єктову інструкцію про заходи пожежної безпеки та інструкції для всіх вибухопожежонебезпечних та пожежонебезпечних приміщень (дільниць, цехів, складів, майстерень, лабораторій тощо)
Перед дозріванням колосових хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць не обкошено і не оборано смугою не менше 4 метрів завширшки (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Об’єкти не обладнано системами блискавко захисту (Гаражі)
При закладанні грубих кормів допускається перевищення допустимих розмірів скирт, а саме : площа основи однієї скирти має бути не більше 300 м. кв. Скирти на відстані від основи 5 м. оборати смугою, шириною не менше 4 м. (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Тимчасові польові стани розташовано ближче 100 метрів від хлібних масивів (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
При попарному розміщенні скирт не забезпечено наступні відстані: між двома скиртами не менш 6 м. та між двома парами скирт не менше 30 м., при цьому між парами скирт має бути розорана полоса шириною не менше 4 м. (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
При закладці на зберігання сіна з підвищеною вологістю, не забезпечено температурний контроль на протязі 60 діб за допомогою ртутних термометрів, які вставляти в металеві труби, розміщені в стогах на різній глибині. При перевищенні температури сіна відмітки в 50С стіг розібрати та просушити (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
На підприємстві не встановлено порядок (система) оповіщення людей про пожежу, з яким ознайомити всіх працівників
Не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень гаражів (Гаражі)
Приміщення не обладнано автоматичною системою пожежної сигналізації (Гаражі)
Для загального відключення силових та освітлювальних мереж не передбачено встановлення апаратів відключення (вимикачів) поза межами (ззовні) вказаних приміщень на негорючих стінах (перегородках) або на окремих опорах (Зернотік)
Допускається заправляння та ремонт збиральної техніки у хлібних масивах.(Не ближче 30 м. за межами полів) (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Хлібні масиви не розроблено на ділянки площею не більше 50 га. Між ділянками не зроблено прокоси не менше 8 метрів завширшки. Посередині прокосів не проорано смугу не менше 4 метри завширшки (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Корпуси комбайнів не забезпечено заземлювальним металевим ланцюгом, що торкається землі (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Збиральну техніку не перевірено на щільність з’єднання вихлопної труби з патрубком випускного колектора та колектора з блоком двигуна (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Керівником не пройдено функціональне навчання з техногенної безпеки
Не розроблено та не затверджено наказом положення та інструкцію щодо виконання вимог цивільного захисту та техногенної безпеки, а також не призначено відповідальну особу за стан техногенної безпеки ат цивільного захисту
Допускається роботи автотракторної техніки без капотів або з відкритими капотами (для запобігання потрапляння соломи на випускний колектор двигуна) (Вимоги підчас збирання ранніх зернових культур)
Покарання: відсутні