Ухвала від 29.09.2021 по справі 160/17524/21

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

49089 м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, (веб адреса сторінки на офіційному веб -порталі судової влади України в мережі Інтернет - http://adm.dp.court.gov.ua)

29 вересня 2021 року Справа № 160/17524/21

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Жукова Є.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Військової частини НОМЕР_1 ( АДРЕСА_2 ) про визнання протиправними дії щодо невиплати індексації грошового забезпечення за період з 01.01.2014 р. по 13.12.2017 р. протиправними; зобов'язання нарахувати та виплатити індексацію грошового забезпечення та компенсацію втрати частини доходів на суму заборгованості частини недоотриманого грошового забезпечення, -

ВСТАНОВИВ:

28 вересня 2021 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Військової частини НОМЕР_1 ( АДРЕСА_2 ) про визнання протиправними дії щодо невиплати індексації грошового забезпечення за період з 01.01.2014 р. по 13.12.2017 р. протиправними; зобов'язання нарахувати та виплатити індексацію грошового забезпечення та компенсацію втрати частини доходів на суму заборгованості частини недоотриманого грошового забезпечення.

Вищевказану справу розподілено судді Жуковій Є.О.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161, 171 Кодексу адміністративного судочинства України, підсудна Дніпропетровському окружному адміністративному суду та підлягає розгляду за правилами спрощеного провадження згідно частини 1 статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України без виклику сторін.

З позовної заяви порушень строків, передбачених статтею 122 Кодексу адміністративного судочинства України, не вбачається.

Підстави для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

З метою збереження життя та здоров'я людей, та з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 р., якою було встановлено карантин, суд прийшов до висновку про розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) учасників справи, у порядку письмового провадження.

Керуючись ст.ст. 171, 257, 260, 262, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі № 160/17524/21 за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Військової частини НОМЕР_1 ( АДРЕСА_2 ) про визнання протиправними дії щодо невиплати індексації грошового забезпечення за період з 01.01.2014 р. по 13.12.2017 р. протиправними; зобов'язання нарахувати та виплатити індексацію грошового забезпечення та компенсацію втрати частини доходів на суму заборгованості частини недоотриманого грошового забезпечення.

Розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у письмовому провадженні.

Призначити справу до розгляду у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: 49089, м.Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4.

Здійснювати розгляд адміністративної справи одноособово суддею Жуковою Є.О.

Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії цієї ухвали, разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача.

Згідно ч. 3 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи одночасно з надісланням відзиву до суду.

Відповідно до ч. 4 статті 159 Кодексу адміністративного судочинства України, неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Інформацію щодо адміністративної справи №160/17524/21 учасники даної справи можуть отримати на офіційному порталі судової влади України у мережі Інтернет (веб-адреса сторінки: http://adm.dp.court.gov.ua/sud0470/gromadyanam/csz/.).

Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати учасникам справи, відповідачу - копію позовної заяви та додані до неї документи.

Повідомити відповідача, що він, як суб'єкт владних повноважень, згідно із приписами п. 12 ч. 9 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України може отримати наявні у суді матеріали, які підлягають врученню відповідачу (зокрема - примірник позовної заяви та доданих до неї документів) - безпосередньо у суді (адреса: 49089, м. Дніпро вул. Академіка Янгеля, 4, каб. 508).

Ухвала набирає законної сили в порядку статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в строки встановлені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України окремо від рішення суду у випадку, передбаченому п. 5 ч. 1 статті 294 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ухвала суду оскаржується до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Є.О. Жукова

Попередній документ
99968564
Наступний документ
99968566
Інформація про рішення:
№ рішення: 99968565
№ справи: 160/17524/21
Дата рішення: 29.09.2021
Дата публікації: 29.08.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; проходження служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (02.12.2021)
Дата надходження: 02.12.2021
Предмет позову: збільшення позовних вимог від 19.10.2021 р., визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОРШУН А О
суддя-доповідач:
ЖУКОВА ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСІЇВНА
КОРШУН А О
відповідач (боржник):
Військова частина А1302
заявник апеляційної інстанції:
Військова частина А1302
позивач (заявник):
Дудник Володимир Іванович
суддя-учасник колегії:
ПАНЧЕНКО О М
ЧЕРЕДНИЧЕНКО В Є