Постанова від 24.09.2021 по справі 199/7342/21

Справа № 199/7342/21

(3/199/3803/21)

ПОСТАНОВА

іменем України

24.09.2021 року місто Дніпро

Суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпропетровська Воробйов В.Л., розглянув справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

01.09.2021 року відносно ОСОБА_1 складено протокол серії ВАБ №826753 про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП встановлено, що в матеріалах справи знаходиться заява потерпілого ОСОБА_2 , відповідно до якої в діях ОСОБА_1 вбачається наявність складу кримінального правопорушення.

Так, відповідно до заяви ОСОБА_2 зазначено, що ОСОБА_1 , «вийшов на вулицю та погрожував йому зброєю схожою на пістолет», «погрожував йому пістолетом у обличчя та погрожував позбавити його життя».

Також в ході огляду місця події у ОСОБА_1 було виявлено та вилучено предмет схожий на пістолет, який було запечатано у спец-пакет №ЕХР0350425.

З огляду на вище встановлені обставини, які з'ясувалися під час розгляду справи, суд керується приписом ст.253 КУпАП, а саме, якщо при розгляді справи орган (посадова особа) прийде до висновку, що в порушенні є ознаки кримінального правопорушення, він передає матеріали прокурору або органу досудового розслідування.

Тому, на підставі викладеного, враховуючи наявність заяви ОСОБА_2 , ознак кримінального правопорушення в діях ОСОБА_1 відносно ОСОБА_2 , керуючись ст.253 КУпАП, суд передає органу досудового розслідування справу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 для перевірки фактів щодо вчинення ним відносно ОСОБА_2 кримінального правопорушення, передбаченого Кримінальним кодексом України та внесення відомостей про скоєне кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Керуючись ст.253 КУпАП КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Передати начальнику ВП № 1 ДРУП Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області справу про адміністративне правопорушення за ст.173 КУпАП у відношенні ОСОБА_1 для перевірки фактів щодо вчинення ним відносно ОСОБА_2 кримінального правопорушення, передбаченого Кримінальним кодексом України та внесення відомостей про скоєне кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Постанова суду апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя: Воробйов В.Л.

Попередній документ
99855002
Наступний документ
99855004
Інформація про рішення:
№ рішення: 99855003
№ справи: 199/7342/21
Дата рішення: 24.09.2021
Дата публікації: 27.09.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Дрібне хуліганство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (24.09.2021)
Дата надходження: 24.09.2021
Предмет позову: Дрібне хуліганство
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВОРОБЙОВ ВОЛОДИМИР ЛЕОНИДОВИЧ
суддя-доповідач:
ВОРОБЙОВ ВОЛОДИМИР ЛЕОНИДОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Горшков Юрій Олександрович