Ухвала від 23.09.2021 по справі 236/3693/21

Справа № 236/3693/21

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відкриття провадження у справі

23 вересня 2021 року м. Лиман

Суддя Краснолиманського міського суду Донецької області Саржевська І. В., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Лиманської міської ради Донецької області про встановлення факту спільного проживання однією сім'єю із спадкодавцем та визнання у порядку спадкування за законом право власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИЛА:

09.09.2021 до Краснолиманського міського суду Донецької області надійшла позовна заява представник позивача ОСОБА_1 - адвоката Макарова Анатолія Анатолійовича Лиманської міської ради Донецької області про встановлення факту спільного проживання однією сім'єю із спадкодавцем та визнання у порядку спадкування за законом право власності на спадкове майно.

Ухвалою судді від 13.09.2021 позовна заява залишена без руху, позивачу наданий строк для усунення певних недоліків.

22.09.2021 від представника позивача - адвоката Макарова Анатолія Анатолійовича до суду надійшла уточнена позовна заява з додатками.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст. 175, 177 ЦПК України.

Справа підсудна Краснолиманському міському суду Донецької області.

Відповідно до частини першої статті 187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження, суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

Частиною четвертою статті 19 ЦПК України для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні, передбачене загальне позовне провадження.

Тому, позовну заяву необхідно прийняти до розгляду, відкрити провадження у справі та справу призначити до підготовчого засідання.

Керуючись ст. 176, 177, 187 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Лиманської міської ради Донецької області про встановлення факту спільного проживання однією сім'єю із спадкодавцем та визнання у порядку спадкування за законом право власності на спадкове майно, та відкрити провадження у справі.

Почати підготовче провадження з дня постановлення цієї ухвали.

Справу призначити до підготовчого засідання за участю сторін на 11:30 год. 11.10.2021 в приміщенні Краснолиманського міського суду Донецької області (84400, Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, 13).

Направити відповідачу копії позову з копіями доданих до нього документів та запропонувати подати у строк до 11.10.2021 відзив на позов та посилання на докази, якими він обгрунтовується.

Витребувати у державного нотаріуса Лиманської державної нотаріальної контори відомості про коло спадкоємців за законом чи за заповітом, які прийняли спадщину або відмовилися від її прийняття після смерті:

- ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 в смт. Ямпіль Лиманського району Донецької області.

Зобов'язати відповідача одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі«Судова влада України» за веб-адресою: http://km.dn.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя -

Попередній документ
99836721
Наступний документ
99836724
Інформація про рішення:
№ рішення: 99836722
№ справи: 236/3693/21
Дата рішення: 23.09.2021
Дата публікації: 27.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Лиманський міський суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (09.09.2021)
Дата надходження: 09.09.2021
Предмет позову: про встановлення факту спільного проживання однією сім'єю із спадкодавцем та визнання у порядку спадкування за законом право власності на спадкове майно
Розклад засідань:
11.10.2021 11:30 Краснолиманський міський суд Донецької області
01.11.2021 13:30 Краснолиманський міський суд Донецької області
23.11.2021 14:00 Краснолиманський міський суд Донецької області