Справа № 234/11601/21
Провадження № 3/234/3553/21
31 серпня 2021 року м. Краматорськ
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Костюков Д.Г., розглянувши матеріали, які надійшли з Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , яка народилася у м. Краматорську, Донецької області, не є особою з інвалідністю, навчається ДІТМ МНТУ, 1 курс, місце мешкання якої зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1 ,
у скоєнні адміністративного правопорушенн, передбаченого ст. 178 ч.1 КУпАП,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серія ВАБ № 839812 від 19.08.2021 року, 19.08.2021 року о 20-30 год. ОСОБА_1 , перебуваючи у дворі буд. № 24 по вул. Б.Хмельницького в м. Краматорську розпивала алкогольне пиво «Запоріжське» чим порушила ст. 15-2 ЗУ «Обмеження щодо споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, за що передбачена відповідальність за ст. 178 ч.1 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася за невідомою суду причиною.
Вина ОСОБА_1 підтверджуються її письмовими поясненнями.
За таких обставин, провина ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 178 ч.1 КУпАП доведена, в її діях є склад даного адміністративного правопорушення.
Відповідно до п.2. ст. 24-1 КУпАП, за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років може бути застосований захід впливу у вигляді попередження.
Відтак, враховуючи неповнолітній вік ОСОБА_1 , а також той факт, що раніше вона до адміністративної відповідальності не притягувалася, визнала свою провину та щиро каялася, суд вважає можливим не накладати на неї стягнення, а застосувати захід впливу у вигляді попередження.
Керуючись п.2. ст. 24-1 КУпАП, -
Застосувати до неповнолітньої ОСОБА_2 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 ч.1 КУпАП, захід впливу у вигляді попередження.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною пятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу. Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.
Суддя Краматорського міського суду Д. Г. Костюков