ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,
тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/
20 липня 2021 року м.Херсон Справа № 923/822/21
Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліної Т.Г., за участю секретаря судового засідання Кудак М.І. розглянувши справу за заявою Кредитора : Головного управління ДПС у Херсонській області,Автономній Республіці Крим та м.Севастополі м. Херсон, код ЄДРПОУ 43995495
до Боржника : Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична компанія "СМАРТ ЕНЕРДЖИ" м.Херсон ідентифікаційний код юридичної особи ЄДРПОУ 40811908
про відкриття провадження у справі про банкрутство
За участю представників :
від Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі- Кромп О.П.
від боржника - не прибули
17 червня 2021 року Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звернулось до Господарського суду Херсонської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Смарт енерджи" м.Херсон ідентифікаційний код юридичної особи ЄДРПОУ 40811908
Відповідно до Витягу з протоколу автоматизованого розподілу справи між суддями від 17.06.2021 визначено суддю по справі Пінтеліну Т.Г.
Ухвалою від 22.06.2021р. заяву залишено без руху. 29.06.2021р. кредитор подав заяву про усунення недоліків заяви.
Відповідно до ч.1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
За приписами ч.1 ст. 8 Кодексу України з процедур банкрутства, справи про банкрутство розглядаються господарським судом за місцезнаходженням боржника.
Згідно ч. 1 ст. 35 Кодексу України з процедур банкрутства, у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство господарський суд приймає заяву до розгляду, про що не пізніше п'яти днів з дня її надходження постановляє ухвалу.
Дослідивши заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство та додані до неї матеріали, суд встановив відсутність підстав для відмови у прийнятті чи повернення заяви без розгляду, поданих матеріалів достатньо для прийняття заяви до розгляду у підготовчому засіданні.
Законом України від 05.06.2020 № 686-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства" доповнено Прикінцеві та перехідні положення Кодексу України з процедур банкрутства пунктом 2-1, відповідно до якого встановлено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство ініціюючий кредитор, посилаючись на частину 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, просить суд призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Глуховського Олексія Юрійовича, заяву якого на участь у справі додано до матеріалів заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Смарт енерджи" м.Херсон.
Враховуючи вказані вище положення Кодексу України з процедур банкрутства, суд відповідно до ухвали від 01.07.2021р. дійшов висновку про призначення підготовчого засідання у даній справі на без застосування автоматизованої системи для визначення кандидатури арбітражного керуючого на призначення у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Смарт енерджи" м.Херсон.
Керуючись статтями 1, 2, 9, 34, 35 Кодексу України з процедур банкрутства, пунктом 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 3, 73, 86, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд заяву Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі про відкриття провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Смарт енерджи" м.Херсон ідентифікаційний код юридичної особи ЄДРПОУ 40811908 прийняв до розгляду у підготовчому засіданні на 14 липня 2021 року, визнав обов'язковою участь у підготовчому засіданні представників заявника і боржника,викликав у підготовче засідання представників сторін, визначив пропозицію ініціюючого кредитора щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Глуховського Олексія Юрійовича, зобов'язав заявника надати у засідання суду оригінали документів, копії яких приєднано до поданої ним заяви, а також додаткові відомості (за їх наявності), необхідні для вирішення питання про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Суд зобов'язав товариство з обмеженою відповідальністю "Смарт енерджи" м.Херсон до дати проведення підготовчого засідання надати суду: відзив на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство з доказами відправлення заявнику його копії із зазначенням у відзиві наявних заперечень щодо вимог заявника; статутні та реєстраційні документи; інформацію щодо загальної суми заборгованості боржника перед кредиторами за зобов'язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), з виплати заробітної плати; відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків; відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити.
.
Кредитор звернувся до суду з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство , мотивуючи наступним.
Диспозицією ст. 67 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
П.п. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України (далі - ПК України) закріплено обов'язок платника податків сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Відповідно до п. 41.1, 41.2 ст. 41 ПК України органами стягнення, які уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу є контролюючі органи у межах їх повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень.
Диспозицією статті 20 ПК України визначено право контролюючих органів звертатися до суду із заявами щодо порушення справ про банкрутство.
Відповідно до ч. 1 ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства право на звернення до господарського суду із заявою про відкриття провадженняу у справі про банкрутство мають боржник, кредитор.
Положеннями ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника.
Таким чином, контролюючим органом, уповноваженим на здійснення заходів щодо забезпечення погашення податкового боргу та ініціювання процедури банкрутства (включаючи процедуру звернення до суду), є орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову, державну митну політику, реалізація повноважень якого на території Херсонської області здійснюється Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа -підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов'язання, строк виконання яких настав (ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства).
Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» (код ЄДРПОУ 40811908) здійснює господарську діяльність на підставі державної реєстрації Херсонською міською радою Херсонської області 06.09.2016 року за №14991020000019640, взято на облік до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі 06.09.2016 року за №210316172167.
За результатами фінансово-господарської діяльності за платником податків Товариством з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» (код ЄДРПОУ 40811908) обліковуються суми податкового боргу.
До боржника застосовувалися заходи стягнення визначені ПК України.
Керуючись п. 59.1 ст. 59, ст. 89 ПК України боржнику направлено податкову вимогу від 11.02.2020 року №2969-10 на суму 98 294,48 грн, яку повернено без вручення з відміткою відділення поштового зв'язку: «за закінченням терміну зберігання».
Відповідно до положень п 59.5 ст. 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Відповідно до п. 95.1 ст. 95 ПК України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Керуючись положеннями Кодексу адміністративного судочинства України, пп.20.1.33 - пп.20.1.34 п.20.1 ст.20, п.95.1, п.95.3 ст. 95 ПК України податковий орган звертався до суду з адміністративним позовом щодо стягнення з платника податків сум податкового боргу.
Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 19.02.2020 року у адміністративній справі №540/1498/20 задоволено позов про стягнення коштів з рахунків у банках Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» (код ЄДРПОУ 40811908), що його обслуговують та за рахунок готівки в рахунок погашення податкового боргу на загальну суму 1 066 165,59 грн, з якої залишок непогашеної суми становить 379 680,45 грн, а саме орендна плата з юридичних осіб
Згідно з абз. 1 п. 95.3 ст. 95 ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Згідно бази даних Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі платник податків має відкриті розрахункові рахунки в установах банків:
З метою реалізації вказаного судового рішення та відповідно до вимог глави 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою Національного банку України від 21.01.2004 року №22 податковим органом направлялися до банків, обслуговуючих товариство, інкасові доручення від 07.10.2020 року №1737, яке повернено без виконання з банку у зв'язку з неможливістю спрямування страхових коштів на стягнення за виконавчим документом та від 07.10.2020 року №1738, яке повернено з частковим виконанням у розмірі 194,00 гривні.
Положеннями п. 88.1 ст. 88 ПК України встановлено, що з метою забезпечення виконання платником податків своїх обов'язків, визначених цим Кодексом, майно платника податків, який має податковий борг, передається у податкову заставу.
Опис майна у податкову заставу здійснюється на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу (абз. З п. 89.3 ст. 89 ПК України).
Керуючись ст. 89 ПК України податковим органом прийнято рішення про опис майна у податкову заставу від 11.02.2020 року №2969-10.
З метою виявлення майна, яке належить на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» та може бути використане як джерело погашення податкового боргу в розумінні ст. 87 ПК України, податковим органом було отримано інформацію.
За даними інформаційної довідки з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно від 27.05.2021 року №258518289 відсутні відомості про зареєстровані за підприємством об'єкти нерухомого майна. Згідно бази даних «НАІС ДДАІ» МВС України за платником автотранспорт не зареєстровано. У зв'язку з чим складено акт опису майна на яке платник набуде права власності у майбутньому від 28.02.2020 року №225.
Відповідно до ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства неплатоспроможність - неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов'язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.
Станом на теперішній час рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 20.08.2020 року у адміністративній справі №540/1498/20 платником самостійно не виконано, застосовані податковим органом заходи, передбачені ст.ст. 87 - 89, 95 - 96 ПК України, не призвели до погашення податкового боргу, тому погашення грошових зобов'язань Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» можливе лише через застосування процедур банкрутства.
Положеннями п. 2 ' Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що з дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених ч. 1 ст. 34, ч. 2 ст. 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим ч. З ст. 28 цього Кодексу.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 1, 34 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 20 Податкового кодексу України, ст.ст. 2, 20 Господарського процесуального кодексу України, кредитор просить відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» (код ЄДРПОУ 40811908), визнати кредиторські вимоги Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі до Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» (код ЄДРПОУ 40811908) у розмірі 379 680,45 гривень.
Кредитор також просить призначити розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» (код ЄДРПОУ 40811908) -арбітражного керуючого Глуховського Олексія Юрійовича (свідоцтво арбітражного керуючого № 641 від 22.03.2013 року).
До заяви кредитором додано витяги з ЄДРПОУ, докази сплати судового збору; докази авансування винагороди арбітражному керуючому; заява арбітражного керуючого про участь у справі; розрахунок виникнення податкового боргу; витяг облікових даних платника податків; копія податкової вимоги від 11.02.2020 року №2969-10; копія рішення про опис майна у податкову заставу від 11.02.2020 року №2969-10; копія рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 28.08.2020 року по справі №540/1498/20; копії інкасових доручень від 07.10.2020 року №1737, №1738; копія інформаційної довідки з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно від 26.04.2018 року №122041511; прінтскрін з бази даних «НАІС ДДАІ» МВС України від 20.02.2020 року; копія акту опису майна від 20.02.2020 року №225; витяг з інтегрованої картки платника по орендній платі з юридичних осіб за 2020 - 2021 роки; докази направлення заяви (з додатками) стороні по справі (копія фіскального чеку та оригінал опису вкладення у поштове відправлення).
Суд зазначає, що боржник обізнаний про дату та час судового засідання, разом з тим не подав до суду відзив на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до наявних у справі наданих кредитором доказів, суд вважає вимоги кредитора до боржника в сумі 379680,45 грн. є безспірними та підтверджуються матеріалами справи.
Крім того, матеріалами справи підтверджується відсутність у боржника достатніх активів та наявність непогашеної заборгованості перед кредитором, що свідчить про неспроможність боржника виконати грошові зобов'язання перед кредитором.
Відповідно до ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Згідно з ч. 2 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, вирішує інші питання, пов'язані з розглядом справи.
Суд встановлює неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов'язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до ч. 5 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства за результатами розгляду заяви про відкриття провадження у справі та відзиву боржника господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про банкрутство або відмову у відкритті провадження у справі про банкрутство.
Згідно з ч. 6 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства суд відмовляє у відкритті провадження у справі про банкрутство, якщо вимоги кредитора свідчать про наявність спору про право, який підлягає вирішенню у порядку позовного провадження, або якщо вимоги кредитора (кредиторів) задоволені боржником у повному обсязі до підготовчого засідання суду.
У підготовчому засіданні судом не було встановлено підстав для відмови у відкритті провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи», перелічених у ч. 6 ст. 39 Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 35 Кодексу України з процедур банкрутства у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство господарський суд приймає заяву до розгляду, про що не пізніше п'яти днів з дня її надходження постановляє ухвалу.
Згідно з ч. 2 ст. 35 Кодексу України з процедур банкрутства підготовче засідання суду проводиться не пізніше 14-ти днів з дня постановлення ухвали про прийняття заяви про відкриття провадження у справі, а за наявності поважних причин (здійснення сплати грошових зобов'язань кредиторам тощо) - не пізніше 20 днів.
За таких обставин суд залишає без задоволення клопотання боржника про відкладення розгляду справи як безпідставно заявлене, поважні причини для відкладення розгляду справи відсутні. Суд має завершити підготовче засідання суду не пізніше 20 днів з дня надходження заяви про відкриття провадження у справі.
Зважаючи на викладене, за наслідками розгляду у підготовчому засіданні заяви кредитора про відкриття провадження у справі про банкрутство, суд вважає за доцільне її задовольнити у передбачений діючим законодавством спосіб, шляхом відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи».
Згідно з ч. 8 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства питання введення процедури розпорядження майном боржника та призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати вирішується господарським судом в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Частиною 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:
1) які є заінтересованими особами у цій справі;
2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;
3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, визначених цим Кодексом;
4) які мають конфлікт інтересів;
5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження;
6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.
До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до вищезазначених осіб.
Згідно абзаців 1-4 пункту 2-1 Прикінцевих та перехідних та положень Кодексу України з процедур банкрутства до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
Заява ініціюючого кредитора про відкриття провадження у справі про банкрутство містить пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна та заяву зазначеного арбітражного керуючого про участь у справі про банкрутство .
Враховуючи вказані вище положення Кодексу України з процедур банкрутства, суд не застосовував автоматизовану систему з визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення у справі про банкрутство .
На підставі викладеного, суд приходить до висновку про призначення розпорядником майна арбітражного керуючого
При цьому, відповідно до ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12-ть місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
У зв'язку з викладеним вище, суд встановлює розпоряднику майна боржника арбітражному керуючому . розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна боржника із розрахунку трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень за рахунок коштів, авансованих кредитором .
Таким чином, встановивши факт загрози неплатоспроможності боржника, а також визначившись з кандидатурою арбітражного керуючого для призначення розпорядником майна боржника, керуючись ст.ст. 28, 39 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
постановив :
1. Відкрити провадження у справі про банкрутство
2. Вимоги кредитора Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі (м.Херсон, код ЄДРПОУ 43995495 ) до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична компанія «Смарт енерджи» в сумі 379680,45 грн., витрати по сплаті судового збору в сумі 22700 грн., та авансування винагороди арбітражного керуючого в розмірі 54000,00 грн. - визнати.
3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
4. Ввести процедуру розпорядження майном
5. Призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Глуховського Олексія Юрійовича ( м.Херсон, вул. Московська,54, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 641 від 22.03.2013, ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).
6. Встановити арбітражному керуючому Глуховському Олексію Юрійовичу оплату послуг (грошову винагороду) розпорядника майна в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень розпорядника майна за рахунок коштів, авансованих
7. Оприлюднити повідомлення про відкриття провадження у справі у встановленому законодавством порядку.
8. Розпоряднику майна боржника подати до господарського суду області відомості про результати розгляду вимог кредиторів в строк до
9. Попереднє засідання суду призначити на 10 вересня 2021р. об 11:00 год. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Херсонської області за адресою: м.Херсон вул.Театральна,18
10. Розпоряднику майна провести інвентаризацію майна боржника та визначити його вартість до 20.09.2021р.
11. Копію ухвали надіслати боржнику, кредитору, розпоряднику майна, місцевому загальному суду, органу державної виконавчої служби, органу державної податкової служби за місцезнаходженням боржника та державному реєстратору відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за місцезнаходженням боржника до відома та внесення відповідних відомостей про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення 20.07.2021р. та може бути оскаржена в апеляційному порядку у строк, встановлений статтею 256 Господарського процесуального кодексу України.
Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі на офіційному веб-порталі "Судова влада України" в мережі Інтернет за веб-адресою: ks.arbitr.gov.ua/sud5024.
Суддя Т.Г. Пінтеліна