Ухвала від 12.07.2021 по справі 752/11660/14-ц

Справа 752/11660/14-ц

провадження № 4-с/752/218/21

УХВАЛА

12.07.2021 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Чередніченко Н.П.перевіривши матеріали скарги ОСОБА_1 , на дії старшого державного виконавця Голосіївського районного відділу державної виконавчої служби у м. Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Танащук Олесі Миколаївни, заінтересована особа:боржник ОСОБА_2 про визнання неправомірними дій старшого державного виконавця, визнання незаконною та скасування постанови , -

ВСТАНОВИВ:

до Голосіївського районного суду міста Києва надійшла вище вказана скарга.

Вивчивши матеріали скарги на бездіяльність державного виконавця, приходжу до наступного.

За змістом положень частини третьої статті 3 Цивільного процесуального кодексу України визначено, що провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення викладені у статті 183 Цивільного процесуального кодексу України.

Відповідно до положень ч.2 та ч. 4 ст. 183 Цивільного процесуального кодексу України, письмові заяви, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи йогопредставником.

До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої та другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

За встановлених обставин, перевіривши матеріали заяви, приходжу до висновку про наявність підстав для повернення скарги на рішення, дії старшого державного виконавця, оскільки при зверненні до суду скаржником не долучено доказів, які мали підтвердити надіслання засобами поштового зв'язку та/або надання іншим учасникам справи копії скарги разом із додатками, що зумовлює застосування наслідків, передбачених ч. 4 ст. 183 Цивільного процесуального кодексу України

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 183, 184, 260, 353, 354 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

скаргу ОСОБА_1 , на дії старшого державного виконавця Голосіївського районного відділу державної виконавчої служби у м. Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Танащук Олесі Миколаївни, заінтересована особа:боржник ОСОБА_2 про визнання неправомірними дій старшого державного виконавця, визнання незаконною та скасування постанови - повернути без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення відповідно до вимог, встановлених ст.ст.353-356 ЦПК України.

Суддя Н.П. Чередніченко

Попередній документ
98465307
Наступний документ
98465309
Інформація про рішення:
№ рішення: 98465308
№ справи: 752/11660/14-ц
Дата рішення: 12.07.2021
Дата публікації: 23.07.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (31.10.2024)
Результат розгляду: Передано для відправки до Голосіївського районного суду міста Ки
Дата надходження: 18.06.2024
Предмет позову: на дії державного виконавця Голосіївського відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)
Розклад засідань:
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
23.04.2026 19:23 Голосіївський районний суд міста Києва
22.07.2020 12:00 Голосіївський районний суд міста Києва
25.11.2021 16:30 Голосіївський районний суд міста Києва
16.12.2021 10:30 Голосіївський районний суд міста Києва
24.02.2022 09:00 Голосіївський районний суд міста Києва
05.08.2022 08:30 Голосіївський районний суд міста Києва
30.09.2022 08:30 Голосіївський районний суд міста Києва
14.11.2022 16:30 Голосіївський районний суд міста Києва
15.11.2022 09:00 Голосіївський районний суд міста Києва
10.08.2023 10:00 Голосіївський районний суд міста Києва
23.08.2023 14:00 Голосіївський районний суд міста Києва
13.09.2023 09:30 Голосіївський районний суд міста Києва
15.03.2024 09:30 Голосіївський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДАНІЛОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
КОЛДІНА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕГІВНА
КОРДЮКОВА ЖАННА ІВАНІВНА
ОЛЬШЕВСЬКА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ПЛАХОТНЮК КАТЕРИНА ГРИГОРІВНА
САЛЬНИКОВА НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА
СЛОБОДЯНЮК АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА
ЧЕРЕДНІЧЕНКО НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
ШЕВЧЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
БІЛОКОНЬ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
ГУЛЕЙКОВ ІГОР ЮРІЙОВИЧ
ДАНІЛОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
КОЛДІНА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕГІВНА
КОРДЮКОВА ЖАННА ІВАНІВНА
ЛІДОВЕЦЬ РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ
ОЛІЙНИК АЛЛА СЕРГІЇВНА
ОЛЬШЕВСЬКА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ПЛАХОТНЮК КАТЕРИНА ГРИГОРІВНА
СЛОБОДЯНЮК АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА
ЧЕРЕДНІЧЕНКО НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
ШЕВЧЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
заінтересована особа:
Дмитрук Анна Володимирівна
Дмитрук Володимир Георгійович
Дмитрук Людмила Олексіївна
Онанко Юрій Анатолійович
Старший державний виконавець Голосіївського районного відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Танащук Олеся Миколаївна
заявник:
Онанко Галина Георгіївна
Хіміч Богдан Сергійович
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Державний виконавець Голосіївського районного відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Кушніренко Дмитро Анатолійович
член колегії:
ГУЛЕЙКОВ ІГОР ЮРІЙОВИЧ
Гулейков Ігор Юрійович; член колегії
ГУЛЕЙКОВ ІГОР ЮРІЙОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
Ігнатенко Вадим Миколайович; член колегії
КУЗНЄЦОВ ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ
Кузнєцов Віктор Олексійович; член колегії
КУЗНЄЦОВ ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ЛУСПЕНИК ДМИТРО ДМИТРОВИЧ
ОСІЯН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Осіян Олексій Миколайович; член колегії
ОСІЯН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ПОГРІБНИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Погрібний Сергій Олексійович; член колегії
ПОГРІБНИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
САКАРА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА
СТУПАК ОЛЬГА В'ЯЧЕСЛАВІВНА
УСИК ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ
ЯРЕМКО ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ