Справа № 420/5483/20
20 липня 2021 року Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Бжассо Н.В.,
розглянув в порядку письмового провадження в м. Одеса за правилами загального позовного провадження адміністративну справу за позовом Керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області Нейкова Леоніда Олександровича до Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради Одеської області за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування рішення № 984 від 20.02.2019 року
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області Нейкова Леоніда Олександровича до Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради Одеської області за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ОСОБА_2 , за результатом розгляду якого позивач просить суд:
Визнати протиправним та скасувати рішення XXXVII сесії Затоківської селищної ради VII скликання № 984 від 20.02.2019, яким надано ОСОБА_2 дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,10 га, за рахунок земель рекреаційного призначення, для індивідуального дачного будівництва за адресою: АДРЕСА_5 .
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що рішенням XXXVII сесії Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради VIІ скликання № 984 від 20.02.2019 надано ОСОБА_2 дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га, за рахунок земель рекреаційного призначення комунальної власності, для індивідуального дачного будівництва за адресою: АДРЕСА_5 , яке прийнято на підставі містобудівної документації - детального плану території в межах смт. Затока, затвердженого рішенням Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради від 11.10.2018 № 823. Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 11.12.2019 року у справі № 420/5553/18 рішення Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради від 11.10.2018 № 823 визнано незаконним та скасовано. Позивач вважає, що оскаржуване рішення Затоківської селищної ради № 984 від 20.02.2019 року прийняте на підставі визнаного незаконним та скасованого детального плану території, а отже є також протиправним та таким, що підлягає скасуванню. Прокурор, вважаючи, що оскаржуваним рішенням відповідача порушуються державні інтереси, зазначає що має не тільки законне право, а й обов'язок здійснити захист таких інтересів, обравши при цьому один із способів захисту, передбачених процесуальним Законом (вказаний правовий висновок викладений у постанові Верховного Суду від 26.07.2018 у справі № 926/1111/15).
Ухвалою суду від 15.07.2020 року відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 14.09.2020 року.
26.08.2020 року від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, згідно з яким Затоківська селищна рада Білгород-Дністровської міськради не погоджується з позовними вимогами виконуючого обов'язки керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури, вважає їх необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню та зазначає, що оскільки за органом місцевого самоврядування законодавцем закріплюється право на зміну та скасування власних рішень, оскаржуване рішення по даній справі скасовано рішенням Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради № 1315 від 28 листопада 2019 року. При цьому, Білгород-Дністровська місцева прокуратура має на меті досягти скасування вже скасованого рішення органу місцевого самоврядування, що не є захистом інтересів держави відповідно до покладених обов'язків, а навпаки має негативні наслідки як для роботи органів прокуратури, Затоківської селищної ради так і для державного бюджету України. Крім того, на переконання відповідача, позивачем не надано вмотивованих доводів щодо права прокуратури на звернення до суду з даною позовною заявою.
11.09.2020 року від представника позивача надійшла відповідь на відзив, згідно з якою, оскаржуване в судовому порядку рішення Затоківської селищної ради не може бути скасовано чи змінено органом місцевого самоврядування після його виконання.
Ухвалою суду від 05.10.2020 року, яка занесена до протоколу судового засідання підготовче провадження у справі закрито справа призначена до розгляду по суту на 10 листопада 2020 року об 11 годині 15 хвилин.
Ухвалою суду від 10.11.2020 року провадження у справі зупинено до скасування обмежувальних заходів.
Ухвалою суду від 19.07.2021 року суд поновив провадження у справі.
Відповідно до ч. 9 ст. 205 КАС України, справу розглянуто в порядку письмового провадження.
Пояснення від третьої особи станом на час прийняття рішення до суду не надійшли.
Суд розглянув матеріали справи, всебічно і повно з'ясував всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, оцінив надані учасниками судового процесу докази в їх сукупності та робить наступні висновки.
Рішенням Затоківської селищної ради від 11.10.2018 року № 823 "Про затвердження проекту містобудівної документації - детального плану території" затверджено проект містобудівної документації - проект детальних планів території розміщення індивідуальної дачної забудови, земельних ділянок для садівництва зі створенням паркових зон та об'єктів рекреаційного призначення в смт.Затока на території Лиманського району від межі смт.Затока з Овідіопольським районом Одеської області до ОК ДТ "Перлина" обмеженою існуючою лінією забудови та Чорним морем.
Рішенням Затоківської селищної ради від 11.10.2018 року № 824 "Про затвердження проекту містобудівної документації - детального плану території" затверджено проект детальних планів території розміщення індивідуальної дачної забудови, земельних ділянок для садівництва зі створенням паркових зон та об'єктів рекреаційного призначення в смт. Затока на території Лиманського району в межах: від СТ "Янтарна гроздь" (ділянка №139-№152) до Дністровського лиману.
Рішенням Затоківської селищної ради від 11.10.2018 року № 825 "Про затвердження проекту містобудівної документації - детального плану території" затверджено проект містобудівної документації проект детального плану території розміщення дачної забудови зі створенням паркових зон та об'єктів рекреаційного призначення, а також об'єктів громадського та оздоровчого призначення смт.Затока м. Білгород-Дністровського Одеської області в межах кварталів по бульвару Золотий беріг, 29-31 до Чорного моря, по бульвару Золотий беріг ( від ОК ДТ "Перлина" до Чорного моря).
11.03.2019 року ОСОБА_2 , разом з 5 іншими особами, звернулися до Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради із заявою про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва загальною площею 0,4204 га. в смт.Затока м.Білгород-Дністровський Одеської області.
Відповідно до рішення Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради від 20 лютого 2019 року № 984 "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою", гр. ОСОБА_2 надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га, за рахунок земель рекреаційного призначення комунальної власності, для індивідуального дачного будівництва за адресою АДРЕСА_5 .
На підставі вказаного рішення від 20 лютого 2019 року № 984, товариство з обмеженою відповідальністю "Земагросервіс" розробило проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі ОСОБА_2 за адресою АДРЕСА_5 .
При цьому, рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 11 грудня 2019 року по справі № 420/5553/18, яке набрало законної сили 10 лютого 2020 року, визнано незаконними та скасовано рішення Затоківської селищної ради від 11.10.2018 року № 823, № 824, № 825 "Про затвердження проекту містобудівної документації - детальних планів території в межах смт. Затока м.Білгород-Дністровський" (а.с. 29-52).
Відповідно до ч.1 ст.116 Земельного кодексу України, набуття права власності громадянами та юридичними особами на земельні ділянки, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, відбувається в порядку, визначеному частиною першою статті 128 цього Кодексу.
Згідно з п. "ґ" ч.1 ст.121 Земельного кодексу України, громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара.
Повноваження органів виконавчої влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування визначені статтею 122 Земельного кодексу України, відповідно до частини 1 якої, сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.
Частиною 6 ст. 118 Земельного кодексу України передбачено відповідний перелік документів, що має бути поданий до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність, а саме: клопотання, в якому зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри; графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки; погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). Забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені статтею 118 Земельного кодексу України.
Частиною сьомою ст.118 Земельного кодексу України визначений перелік підстав для відмови у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за результатами розгляду належним чином оформлених клопотання та додатків до нього, який є вичерпним, а саме:
- невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів;
- невідповідність місця розташування об'єкта вимогам прийнятих відповідно до цих законів нормативно-правових актів;
- невідповідність місця розташування об'єкта вимогам генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
Таким чином, Земельним кодексом України визначено вичерпний перелік підстав для відмови у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Суд встановив, що підставою для прийняття оскаржуваного рішення була наявність затвердженого рішеннями Затоківської селищної ради від 11.10.2018 року № 823, № 824, № 825 проекту містобудівної документації - детальних планів території в межах смт. Затока м. Білгород-Дністровський.
Проте, зазначені рішення в подальшому визнані незаконними та скасовані за рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 11.12.2019 року по справі № 420/5553/18, яке набрало законної сили 10.02.2020 року.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 11.12.2019 року по справі № 420/5553/18 встановлено, що проект містобудівної документації - детальний план території (у тому числі, графічні матеріали - Проектний план) розміщення індивідуальної дачної забудови, земельних ділянок для садівництва зі створенням паркових зон та об'єктів рекреаційного) призначення в смт. Затока на території Лиманського району від межі смт. Затока з Овідіопольським районом Одеської області до ОК ДТ "Перлина" обмеженою існуючою лінією забудови та Чорним морем, затверджений рішенням Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міськради від 11.10.2018 року №823 "Про затвердження проекту містобудівної документації - детального плану території" не відповідає вимогам нормативно-правових актів України, нормативним документам, у тому числі вимогам земельного законодавства України, державних будівельних норм, та містобудівній документації - внесення змін до генерального плану смт. Затока Білгород-Дністровської міської ради Одеської області" (графічному матеріалу - Проектний план знесення змін до Генерального плану Лиманського району смт. Затока Одеська область), затвердженого рішенням Затоківської селищної ради від 16.03.2015 року.
Невідповідності полягають в неврахуванні вимог діючого законодавства а саме ст.ст.60, 61 Земельного кодексу України та ст.ст.4, 88, 89, 90 Водного кодексу України та без урахуванням висновків щодо погодження розміщення об'єктів архітектури наданого Управлінням містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради від 19.07.2018 року №110; висновку Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації від 09.10.2018 року №6765/05-10/4480 та не врахуванням розташованих на цій ділянці водних об'єктів - 2-х озер та 1-го ставка та не врахуванням існуючої межі берегової лінії при визначенні площі ділянки під ДПТ.
Також, в рішенні від 11.12.2019 року по справі № 420/5553/18 судом встановлено, що приймаючи рішення від 11.10.2018 року № 823, № 824, № 825 Затоківська селищна рада м.Білгород-Дністровського порушила ряд норм містобудівного законодавства в частині ігнорування ряду суперечностей між Генеральним планом смт.Затока та ДПТ, норм земельного законодавства в частині цільового призначення земельних ділянок, при затвердженні даних рішень було проігноровано вимоги екологічного законодавства в частині охорони навколишнього природного середовища.
Таким чином, оскільки рішення про затвердження проекту містобудівної документації - детального плану території, на підставі якого приймалося оскаржуване рішення, скасовано рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 11.12.2019 року по справі № 420/5553/18, виникла невідповідність місця розташування об'єкта вимогам генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
Відповідно до ч. 7 ст. 118 ЗК України підставою відмови у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку, а тому скасування рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 11.12.2019 року по справі № 420/5553/18 рішень Затоківської селищної ради від 11.10.2018 року № 823, № 824, № 825 є підставою для скасування рішення селищної ради щодо надання громадянам дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вказаних територіях.
Таким чином, суд робить висновок про наявність підстав для визнання протиправним та скасування рішення XXXVII сесії Затоківської селищної ради VII скликання № 984 від 20.02.2019 року.
Відповідно до вимог частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Суд зазначає, що органи місцевого самоврядування мають право приймати рішення, вносити до них зміни та скасовувати їх на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України, керуючись у своїй діяльності ними та актами Президента України, Кабінету Міністрів України.
Такий висновок узгоджується із правовими позиціями Конституційного Суду України, викладеними у рішенні від 16 квітня 2009 року № 7-рп/2009 щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 19, статті 144 Конституції України, статті 25, частини чотирнадцятої статті 46, частин першої, десятої статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (справа про скасування актів органів місцевого самоврядування).
Зі змісту частини другої статті 144 Конституції України та частини десятої статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" вбачається, що рішення органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб з мотивів невідповідності Конституції або законам України визнаються незаконними з ініціативи заінтересованих осіб судом загальної юрисдикції, тобто в судовому порядку. Однак, як вважає Конституційний Суд України, це не позбавляє орган місцевого самоврядування права за власною ініціативою або ініціативою інших заінтересованих осіб змінити чи скасувати прийнятий ним правовий акт (у тому числі і з мотивів невідповідності Конституції чи законам України).
Скасування акту суб'єкта владних повноважень застосовується тоді, коли спірний акт не породжує жодних правових наслідків від моменту прийняття такого акту. Визнання ж акту суб'єкта владних повноважень нечинним означає втрату чинності таким актом з моменту набрання чинності відповідним судовим рішенням або з іншого визначеного моменту після прийняття такого акту. Тобто, рішення суб'єкта владних повноважень є нечинним, тобто втрачає чинність з певного моменту лише на майбутнє.
В Конституції України передбачено форми та засоби реалізації права територіальних громад на місцеве самоврядування і вказано, що органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території (частина перша статті 144). На основі цього положення Конституції України в Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" визначено, що у формі рішень рада приймає нормативні та інші акти (частина перша статті 59).
Проаналізувавши функції і повноваження органів місцевого самоврядування, врегульовані Конституцією України та іншими законами України, Конституційний Суд України в рішенні № 7-рп/2009 від 16.04.2009 року у справі № 1-9/2009 дійшов висновку, що органи місцевого самоврядування, вирішуючи питання місцевого значення, представляючи спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст, приймають нормативні та ненормативні акти. До нормативних належать акти, які встановлюють, змінюють чи припиняють норми права, мають локальний характер, розраховані на широке коло осіб та застосовуються неодноразово, а ненормативні акти передбачають конкретні приписи, звернені до окремого суб'єкта чи юридичної особи, застосовуються одноразово і після реалізації вичерпують свою дію. В Конституції України закріплено принцип, за яким права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, яка відповідає перед людиною за свою діяльність (стаття 3). Органи місцевого самоврядування є відповідальними за свою діяльність перед юридичними і фізичними особами (стаття 74 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"). Органи місцевого самоврядування не можуть скасовувати свої попередні рішення, вносити до них зміни, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов'язані з реалізацією певних суб'єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, і суб'єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення. Це є "гарантією стабільності суспільних відносин" між органами місцевого самоврядування і громадянами, породжуючи у громадян впевненість у тому, що їхнє існуюче становище не буде погіршене прийняттям більш пізнього рішення.
Ненормативні правові акти органу місцевого самоврядування є актами одноразового застосування, вичерпують свою дію фактом їхнього виконання, тому вони не можуть бути скасовані чи змінені органом місцевого самоврядування після їх виконання.
Відтак, компетенція органів місцевого самоврядування на скасування, внесення змін до попередніх рішень обмежена у разі виникнення правовідносин, пов'язаних з реалізацією певних суб'єктивних прав та охоронюваних законів інтересів, і суб'єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення.
Таким чином, оскаржуване рішення ХХХVII сесії Затоківської селищної ради VII скликання № 984 від 20.02.2019 року за своєю природою є ненормативним (індивідуальним) правовим актом та є виконаним та таким, що вичерпало свою дію фактом його виконання, оскільки на його виконання розроблено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, копія якого міститься в матеріалах справи, а тому воно не може бути скасовано чи змінено органом місцевого самоврядування після його виконання.
Враховуючи викладене, суд вважає безпідставними та помилковими посилання представника відповідача на рішення № 1315 від 28.11.2019 року.
Суд зазначає, що прокурор у позові навів мотиви та обґрунтування звернення до суду з даним позовом в інтересах держави, зокрема, що відповідно до ст. 80 ЗК України суб'єктами права власності на землю є, зокрема, територіальні громади, які реалізують це право безпосередньо або через органи місцевого самоврядування, - на землі комунальної власності. Статтею 83 ЗК України передбачено, що землі, які належать на праві власності територіальним громадам міст є комунальною власністю. У комунальній власності перебувають усі землі в межах населених пунктів, крім земель приватної та державної власності.
Згідно з п. 5 ст. 16 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", від імені та в інтересах територіальних громад права суб'єкта комунальної власності здійснюють відповідні ради. З урахуванням викладеного, Затоківська селищна рада є органом, уповноваженим на здійснення функцій держави у виниклих спірних правовідносинах.
Проте, оскільки у зазначеній справі предметом оскарження є рішення Затоківської селищної ради, вказаний орган місцевого самоврядування виступає у справі в якості відповідача, а прокурор самостійно виступає в якості позивача, відповідно до ч. 5 ст. 53 КАС України.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
У таких справах суб'єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Згідно ч. 2 ст. 139 КАС України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Враховуючи вищевикладене, суд робить висновок про наявність підстав для задоволення позовних вимог Керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області Нейкова Леоніда Олександровича.
Керуючись ст.ст.2, 3, 6, 8, 9, 73, 74, 75, 76, 77, 94, 139, 173-183, 192-228, 243, 245, 246, 250, 262, 295 КАС України, суд
Задовольнити адміністративний Керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області Нейкова Леоніда Олександровича до Затоківської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради Одеської області за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування рішення № 984 від 20.02.2019 року.
Визнати протиправним та скасувати рішення XXXVII сесії Затоківської селищної ради VII скликання № 984 від 20.02.2019, яким надано ОСОБА_2 дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, орієнтовною площею 0,10 га, за рахунок земель рекреаційного призначення, для індивідуального дачного будівництва за адресою: АДРЕСА_5 .
Відповідно до статті 255 КАС України рішення суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Згідно з частиною першою статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів. Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складання повного тексту рішення.
Апеляційна скарга подається учасниками справи відповідно до п.15.5 ч.1 розділу VІІ «Перехідні положення» КАС України через Одеський окружний адміністративний суд до П'ятого апеляційного адміністративного суду.
Позивач - Керівник Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Нейков Леонід Олександрович ( вул. Незалежності, буд. 39, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67700 ).
Відповідач - Затоківська селищна рад Білгород-Дністровської міськради (вул. Приморська, 21, буд. 21, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, код ЄДРПОУ: 04527052).
Третя особа - ОСОБА_2 ( АДРЕСА_4 , РНОКПП: НОМЕР_1 ).
Повний текст рішення складений та підписаний судом 20 липня 2021 року.
Суддя Н.В. Бжассо