Справа № 686/6605/18
Провадження № 2/686/803/21
23 червня 2021 року м. Хмельницький
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області у складі:
головуючого - судді Приступи Д.І.,
при секретарі - Медвідь М.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса для кореспонденції АДРЕСА_2 ) до ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_3 , РНОКПП НОМЕР_2 ) за участю третьої особи Другої рівненської державної нотаріальної контори (місцезнаходження: 33000, м. Рівне, вул. Соборна, 98) про визначення розміру частки,
встановив:
В провадженні Хмельницького міського суду знаходиться цивільна справа №686/6605/18 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 за участю третьої особи Другої рівненської державної нотаріальної контори про визначення розміру частки.
На адресу суду надійшло клопотання представника позивача та відповідача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, проведення якої просять проводити за допомогою власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon», у зв'язку із тим, що позивач не можуть з'явитись у судове засідання, яке буде проводитися у м. Хмельницькому.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Дослідивши матеріли справи, суд приходить до висновку, що для забезпечення повного та об'єктивного розгляду справи, слід провести судове засідання, яке призначено 14.09.2021 року на 09 год. 15 хв. в режимі відеоконференції за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».
Керуючись ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України,
ухвалив:
Провести судове засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 за участю третьої особи Другої рівненської державної нотаріальної контори про визначення розміру частки, яке призначено на 14.09.2021 року на 09 год. 15 хв., в режимі відеоконференції.
Представнику позивача ОСОБА_3 забезпечити проведення відеоконференції за допомогою власних технічних засобів (обліковий запис представника відповідача ІНФОРМАЦІЯ_2).
Представнику відповідача Гловацькому Олексію Сергійовичу забезпечити проведення відеоконференції за допомогою власних технічних засобів (обліковий запис представника відповідача ІНФОРМАЦІЯ_1 ).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Приступа Д.І.