Ухвала від 14.07.2021 по справі 200/7893/21

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

14 липня 2021 р. Справа №200/7893/21

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд, у складі головуючого судді - Арестової Л.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження клопотання відповідача про розгляд справи за правилами загального позовного провадження по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

УСТАНОВИВ:

Позивач, ОСОБА_1 , 18 грудня 2020 року звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовною завою до Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області про:

- визнання неправомірною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області щодо несплати на корить ОСОБА_1 інфляційних втрат та 3% річних, внаслідок невиконання грошового зобов'язання по рішенню Донецького окружного адміністративного суду від 27.12.2018 року у справі №0540/9237/18-а;

- стягнення з Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області на користь ОСОБА_1 грошову суму 2 185,15 гривень, яка є інфляційними втратами нарахованими на суму заборгованості, у зв'язку з неналежним виконанням ГУ ПФУ в Донецькій області рішення Донецького окружного адміністративного суду від 27.12.2018 року у справі № 0540/9237/18-а за період з 15.03.2019 року по 17.03.2021 року;

- стягнення з з Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області на користь ОСОБА_1 грошову суму 1 103,27 гривень, у вигляді 3% річних, нарахованих на суму заборгованості, у зв'язку з неналежним виконанням ГУ ПФУ в Донецькій області рішення Донецького окружного адміністративного суду від 27.12.2018 року у справі № 0540/9237/18-а за період з 15.03.2019 року по 17.03.2021 року.

13 липня 2021 року відповідачем надано до суду клопотання про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, оскільки розгляд справи за правилами загального провадження надасть можливість управлінню здійснити належне представлення та захист свої інтересів, шляхом надання суду обґрунтованих пояснень, уточнень та відповідей на запитання суду, що можуть виникнути під час дослідження витребуваних судом документів та прийняття рішення по суті.

Частиною першою статті 12 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Відповідно статей 12, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Згідно частини третьої статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України, вбачається, що суд при розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження за наявності підстав може постановити ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.

Враховуючи той факт, що справа відноситься до категорії незначної складності, суд вважає, що в даному випадку відсутні підстави для задоволення клопотання відповідача про розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 12, 248, 257,260 КАС України, суд,

УХВАЛИВ:

Відмовити у задоволенні клопотання відповідача про розгляд справи за правилами загального позовного провадження позивача по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Роз'яснити учасникам справи, що інформацію у справі, що розглядається, можна отримати в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України на веб-сторінці http://adm.dn.court.gov.ua/sud0570.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В. Арестова

Попередній документ
98301733
Наступний документ
98301735
Інформація про рішення:
№ рішення: 98301734
№ справи: 200/7893/21
Дата рішення: 14.07.2021
Дата публікації: 16.07.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (30.06.2021)
Дата надходження: 24.06.2021
Предмет позову: про зобов'язання вчинити дії щодо стягнення грошових сум з пенсійних виплат
Розклад засідань:
16.01.2026 04:21 Перший апеляційний адміністративний суд
16.01.2026 04:21 Перший апеляційний адміністративний суд
09.02.2022 09:00 Перший апеляційний адміністративний суд
23.02.2022 09:00 Перший апеляційний адміністративний суд