Ухвала від 12.07.2021 по справі 922/2722/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

"12" липня 2021 р.м. ХарківСправа № 922/2722/21

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Жельне С.Ч.

розглянув матеріали

позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Сервісна компанія "Металіст", м.Київ

до Богодухівської міської ради Харківської області, м.Богодухів

про стягнення коштів 48 973,00 грн.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Сервісна компанія "Металіст" звернулось до господарського суду Харківської області з позовною заявою до Богодухівської міської ради Харківської області, в якій просить суд стягнути з останньої на свою користь заборгованість у сумі 48 973,00 грн.

Позовні вимоги обгрунтовані неналежним виконанням Івано-Шийчинською сільською радою Богодухівського району Харківської області взятих на себе зобов'язань за договором №20 від 13.08.2020 в частині здійснення оплати за виконанні роботи на загальну вартість 48 973,00 грн. З урахуванням того, що Богодухівська міська рада Харківської області є правонаступником всього майна, прав та обов'язків Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району Харківської області вказна заборгованість має бути стягнута з Борівської селищної ради.

Відповідно до ч. 1, 5 статті 12 ГПК України господарське судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: 1) наказного провадження; 2) позовного провадження (загального або спрощеного).

Відповідно до приписів частин першої, другої статті 247 ГПК України у спрощеному провадженні господарський суд розглядає малозначні справи, а крім того, у спрощеному порядку може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції господарського суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.

З метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду судом всіх обставин, які мають істотне значення для вирішення спору, необхідності встановлення в процесі розгляду справи всіх істотних обставин в їх сукупності, можливого вчинення певних процесуальних дій, які можливо вчиняти виключно в процесі розгляду справи за правилами загального позовного провадження, суд вважає , що справа № 922/2722/21 підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Керуючись статтями 12, 176, 177, 178, 181, 182, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Призначити справу до розгляду в порядку загального позовного провадження.

2.Призначити підготовче засідання на "04" серпня 2021 р. о 12:00.

3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, майдан Свободи 5, 8-й під'їзд, 1-й поверх, зал № 102.

4. Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву, оформленого відповідно до ст. 165 ГПК України, - протягом п'ятнадцяти днів, з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

5. Встановити позивачу строк на подання до суду відповіді на відзив, оформленої відповідно до ст. 166 ГПК України, - протягом п'яти днів з дня отримання відзиву.

6. Встановити відповідачу строк для подання заперечень на відповідь позивача на відзив, оформлених відповідно до ст. 167 ГПК України, - протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив.

7. Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://court.gov.ua/.

8. Ухвала оскарженню не підлягає.

9. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя С.Ч. Жельне

Примітка: У зв'язку з початком тестової експлуатації підсистеми «Електронний суд» з 01.01.2019, відповідно до Розділу XI «Положення про автоматизовану систему документообігу суду» приймання та реєстрація надісланих учасниками судових процесів електронних процесуальних документів повинна здійснюватися з Електронних кабінетів, які вони мають створити в «Електронному суді» за посиланням: https://cabinet.court.gov.ua. Після запровадження роботи Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи приймання через офіційну поштову скриньку суду процесуальних документів та документів, що стосуються розгляду справ здійснюватися не буде.

Попередній документ
98235129
Наступний документ
98235131
Інформація про рішення:
№ рішення: 98235130
№ справи: 922/2722/21
Дата рішення: 12.07.2021
Дата публікації: 13.07.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Харківської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (21.07.2021)
Дата надходження: 20.07.2021
Предмет позову: стягнення коштів
Розклад засідань:
04.08.2021 12:00 Господарський суд Харківської області
15.09.2021 14:30 Господарський суд Харківської області
13.10.2021 14:10 Господарський суд Харківської області