Судовий наказ від 09.07.2021 по справі 391/329/21

Компаніївський районний суд Кіровоградської області

Справа № 391/329/21

Провадження № 2-н/391/40/21

СУДОВИЙ НАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09.07.2021р. селище Компаніївка

Суддя Компаніївського районного суду Кіровоградської області Мумига І.М., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» ( адреса: 04116, вул. Шолуденка, буд. 1, м. Київ, код ЄДР 40121452) до боржника ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за спожитий природний газ.

Відповідно до ч. 3 п. 5 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись ст. ст. 141, 160 - 163, 167, 172 ЦПК України,-

НАКАЗУЮ:

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (адреса: 04116, вул. Шолуденка, буд. 1, м. Київ) код ЄДР 40121452 основного боргу (заборгованості за спожитий природній газ) в розмірі 14 307,57 грн (чотирнадцять тисяч триста сім грн. 57 коп) на розрахунковий рахунок зі спеціальним режимом використання: НОМЕР_2 в АТ «Ощадбанк» м.Києва, МФО 300465.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (адреса: 04116, вул. Шолуденка, буд. 1, м. Київ, код ЄДР 40121452) на розрахунковий рахунок НОМЕР_3 в АБ «УКРГАЗБАНК, МФО 320478 судовий збір в розмірі 227,00 (двісті двадцять сім гривень) грн.

Відповідно до п.7 ч.1 ст.168 ЦПК України під час розгляду вимогу порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Строк пред'явлення судового наказу до виконання три роки.

Суддя:_________________________ І.М.Мумига

Згідно зі статтею 170 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.

Відповідно до вимог ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Строк пред'явлення наказу до виконання 3 роки.

Судовий наказ набрав законної сили __________________ 2021 року.

Судовий наказ видано стягувачу _____________________ 2021 року

Суддя:______________________ І.М.Мумига

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконання. Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до відділу ДВС чи стягувачові. Підстава повернення судового наказу Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)

Примітки ________________________________________________________

Інші відмітки_____________________________________________________

Попередній документ
98199546
Наступний документ
98199548
Інформація про рішення:
№ рішення: 98199547
№ справи: 391/329/21
Дата рішення: 09.07.2021
Дата публікації: 12.07.2021
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Компаніївський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (09.07.2021)
Результат розгляду: заяву задоволено, судовий наказ видано
Дата надходження: 02.07.2021
Предмет позову: про стягнення заборгованості за спожитий природний газ.