Ухвала від 01.07.2021 по справі 754/5900/20

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

1 липня 2021 року колегія суддів Судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду в складі:

суддів ОСОБА_1 ,

ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

за участю:

секретаря ОСОБА_4 ,

прокурора ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Києві кримінальне провадження за апеляційною скаргою в.о. прокурора міста Києва ОСОБА_6 на вирок Деснянського районного суду м. Києва від 05.06.2020 року, яким ОСОБА_7 засуджено за ч. 1 ст. 309 КК України,

ВСТАНОВИЛА:

В судове засідання Київського апеляційного суду обвинувачений ОСОБА_7 не з'явився повторно, хоча про день, час та місце апеляційного розгляду неодноразово повідомлявся належним чином, про причини неявки апеляційний суд не повідомив.

Даних щодо виконання ухвали Київського апеляційного суду від 13.05.2021 року про привід обвинуваченого в судове засідання на адресу суду не надійшло.

У зв'язку із порушенням в апеляційній скарзі прокурора питання про погіршення становища обвинуваченого, його участь в апеляційному провадженні є обов'язковою. Однак, ОСОБА_7 без поважних причин не виконує своїх обов'язків щодо явки до суду, а тому підлягає примусовому супроводженню в судове засідання.

Враховуючи, що досудове розслідування даного кримінального провадження закінчено Деснянським управлінням поліції ГУ Національної поліції в м. Києві, виконання даної ухвали слід доручити начальнику даного управління.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 140, 323 КПК України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Здійснити привід ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт Козацьке Бериславського р-ну Херсонської обл., проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , в судове засідання Київського апеляційного суду, яке перенесено на 11 годин 45 хвилин 16.09.2021 року та відбудеться в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Солом'янська, 2 - А.

Виконання примусового приводу доручити начальнику Деснянського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві.

Контроль за виконанням приводу покласти на керівника Деснянської окружної прокуратури м. Києва.

СУДДІ:

_________________ _________________ _________________

ОСОБА_1 ОСОБА_2 ОСОБА_3

Попередній документ
98127446
Наступний документ
98127448
Інформація про рішення:
№ рішення: 98127447
№ справи: 754/5900/20
Дата рішення: 01.07.2021
Дата публікації: 31.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Київський апеляційний суд
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші кримінальні правопорушення проти здоров'я населення
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (21.05.2020)
Дата надходження: 21.05.2020
Розклад засідань:
02.06.2020 10:00 Деснянський районний суд міста Києва
05.06.2020 15:00 Деснянський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
БРОНОВИЦЬКА ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА
суддя-доповідач:
БРОНОВИЦЬКА ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА
обвинувачений:
Коваль Олександр Євгенійович