Ухвала від 18.03.2010 по справі 2а-687/09/1770

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

18 березня 2010 р.Справа № 12788/10

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Онишкевич Т.В., розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м.Рівне Рівненської області на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 17.06.2009р. по справі № 2а-687/09/1770

за позовом ОСОБА_1 < Список > < Текст >

до Управління Пенсійного фонду України в м.Рівне Рівненської області < Текст > < 3 особи > < 3 особа > < за участю > < Текст >

про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Львівським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в м.Рівне Рівненської області на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 17.06.2009р. по справі № 2а-687/09/1770 за позовом ОСОБА_1 < Список > < Текст > до Управління Пенсійного фонду України в м.Рівне Рівненської області < 3 особи > < 3 особа > < за участю > < Текст > про стягнення заборгованості.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Львівського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії заяви про апеляційне оскарження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя < підпис > Онишкевич Т.В.

Попередній документ
9770977
Наступний документ
9770979
Інформація про рішення:
№ рішення: 9770978
№ справи: 2а-687/09/1770
Дата рішення: 18.03.2010
Дата публікації: 14.08.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: