Ухвала
"07" червня 2021 р. м. ХерсонСправа № 540/523/21
Херсонський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Варняка С.О., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Сіті Опт" до Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення № 24 від 14.12.2020 р.,
встановив:
Позивач звернувся до суду з вказаним позовом, у якому просить визнати протиправним та скасувати наказ Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради № 24 від 14.12.2020 року "Про анулювання паспортів прив'язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності".
Ухвалою від 10.03.2021 року відкрито спрощене провадження в адміністративній справі та призначено судове засідання на 31.03.2021 року.
24.02.2021 року відкладено розгляд справи на 22.03.2021 року за клопотанням сторін.
31.03.2021 року відкладено розгляд справи на 21.04.2021 року за клопотаннями представників сторін.
Ухвалою суду від 21.04.2021 року вирішено адміністративну справу розглядати за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче провадження на 07.06.20212 року та продовжено строк підготовчого провадження на тридцять днів.
07.06.2021 року представники сторін надали клопотання про закриття підготовчого провадження у порядку письмового провадження.
Відповідно до ч. 3 ст. 194 КАС України учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі учасники справи, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження на підставі наявних у суду матеріалів.
Відповідно до положень частини четвертої статті 229 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Виходячи з викладеного, суд вважає за можливе розглянути питання щодо закриття підготовчого провадження у порядку письмового провадження.
Згідно ч. 1 ст. 179 КАС України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Під час підготовчого провадження судом визначені факти, які необхідно встановити для вирішення спору і які з них визнаються позивачем, а які належать доказувати, проведено інші підготовчі дії, необхідні для правильного і своєчасного вирішення адміністративної справи і які є достатніми для закінчення підготовчого провадження і призначення судового засідання для розгляду справи по суті.
Під час підготовчого провадження були встановлені всі передбачені статтею 180 Кодексу адміністративного судочинства України обставини та вчинені дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 183 КАС України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
За таких обставин суд дійшов висновку про можливість закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 180-183 КАС України, суд
ухвалив:
Закрити підготовче провадження.
Призначити справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Сіті Опт" до Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення № 24 від 14.12.2020 р. до судового розгляду по суті на 07.07.2021 о 10:00 год.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.О. Варняк