Ухвала від 26.05.2021 по справі 757/17356/21-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/17356/21-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 травня 2021 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , розглянувши матеріали скарги ОСОБА_2 на постанову слідчого Другого слідчого відділу (відділ з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Територіального управління державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62020100000001827, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 перебуває скарга ОСОБА_2 на постанову слідчого Другого слідчого відділу (відділ з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Територіального управління державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62020100000001827. Зі скарги та долучених до неї матеріалів вбачається, що ОСОБА_2 перебуває від вартою в Державній установі «Київський слідчий ізолятор».

Згідно ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення.

Оскільки особа, яка звернулась зі скаргою перебуває під вартою в державній установі «Київський слідчий ізолятор», з метою забезпечення його права на присутність в судовому засіданні з розгляду скарги, слідчий суддя приходить до висновку про необхідність проведення судового засідання з розгляду скарги в режимі відеоконференції з Державною установою «Київський слідчий ізолятор».

Керуючись ст. 336 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Судове засідання з розгляду скарги ОСОБА_2 на постанову слідчого Другого слідчого відділу (відділ з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Територіального управління державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62020100000001827 проводити в режимі відеоконференції 03.06.2021 о 16-40 год. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15.

Доручити проведення відеоконференції Державній установі «Київський слідчий ізолятор» (м. Київ, вул. Дегтярівська, 13).

В режимі відеоконференцзв'язку в Державній установі «Київський слідчий ізолятор» братиме участь ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Копію ухвали направити на адресу Державної установи «Київський слідчий ізолятор».

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
97362494
Наступний документ
97362498
Інформація про рішення:
№ рішення: 97362495
№ справи: 757/17356/21-к
Дата рішення: 26.05.2021
Дата публікації: 31.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Печерський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; рішення слідчого про закриття кримінального провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (14.06.2021)
Дата надходження: 01.04.2021
Предмет позову: -
Розклад засідань:
03.06.2021 16:40 Печерський районний суд міста Києва
16.09.2021 12:30 Печерський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОРТНИЦЬКА ВІТА ВІКТОРІВНА
суддя-доповідач:
БОРТНИЦЬКА ВІТА ВІКТОРІВНА