про залишення позовної заяви без руху
31 травня 2021 року м. Кропивницький Справа № 340/2589/21
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Притула К.М., перевіривши матеріали позовної заяви Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки про визнання протиправною та скасування постанови, -
Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить:
- визнати протиправною та скасувати постанову №281047 від 20.05.2021 року про застосування адміністративно-господарського штрафу в сумі 17 000 грн.
- визнати протиправною та скасувати постанову №281048 від 20.05.2021 року про застосування адміністративно-господарського штрафу в сумі 34 000 грн.
Дослідивши матеріли позову, суд дійшов висновку про залишення його без руху з огляду на наступне.
Відповідно до ч.3. ст. 161 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно до пункт 3.1.2 ч.2 ст. 4 ЗУ "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру, який подано фізичною особою або фізичною особою - підприємцем справляється судовий збір в розмірі 1 відсотку ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу.
Позивачем оскаржуються дві постанови Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, за скасування яких необхідно сплачувати судовий збір окремо за кожну.
Позивачу необхідно доплатити 908,00 грн. судового збору.
Відповідно до частини першої статті 169 КАС України , суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Зважаючи на вищевикладене, позовна заява підлягає залишенню без руху з встановленням строку для усунення недоліку.
Керуючись ст.ст. 160, 161, 169 КАС України, суддя, -
Позовну заяву Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки про визнання протиправною та скасування постанови - залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність виправити вказані в описовій частині ухвали недоліки позовної заяви протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
Роз'яснити позивачу, що у разі не усунення вказаних недоліків позовної заяви у встановлений строк, остання буде вважатися неподаною та повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кіровоградського
окружного адміністративного суду К.М. Притула