Ухвала від 21.08.2006 по справі 5/156

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д Кіровоградської області

УХВАЛА

"21" серпня 2006 р. Справа № 5/156

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Змеула О.А. розглянув у відкритому судовому засіданні справу № 5/156

за позовом: Першого заступника прокурора Кіровоградської області в інтересах держави, уповноваженим органом якої виступає Управління культури і туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації в особі Кіровоградського обласного художнього музею, Регіональної служби охорони і реставрації пам'яток містобудування та архітектури Кіровоградської обласної державної адміністрації,

до відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю "Фокус Україна", м. Київ

про розірвання договору, зобов'язання передати приміщення

ВСТАНОВИВ:

Перший заступник прокурора Кіровоградської області звернувся до господарського суду з позовною заявою, яка містить вимоги про розірвання охоронно-орендного договору № 59, укладеного між спільним українсько - венесуельським підприємством "Фокус" та регіональною службою охорони і реставрації пам'яток містобудування та архітектури управління містобудування та архітектури Кіровоградської обласної державної адміністрації, про зобов'язання відповідача передати приміщення Кіровоградському обласному художньому музею.

Ухвалою господарського суду Кіровоградської області від 14.07.2006 року прийнято справу передану господарським судом міста Києва до розгляду, розгляд справи призначено в засіданні на 17.08.2006 року.

Проте, при друкуванні вказаної ухваи суду допущено описку в найменуванні відповідача, а саме - зазначено:

"товариство з обмеженою відповідальністю "Фокус"", тоді як правильним слід вважати:

"товариство з обмеженою відповідальністю "Фокус Україна".

Відповідно до ст. 89 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за власною ініціативою виправляє допущену в ухвалі господарського суду описку, не зачіпаючи суті ухвали.

Керуючись ст.ст. 86, 89 Господарсько процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Виправити описку, допущену в зазначенні найменування відповідача в ухвалі господарського суду Кіровоградської області від 14.07.2006 року у справі № 5/156.

Правильним найменуванням відповідача слід вважати: "товариство з обмеженою відповідальністю "Фокус Україна".

Примірники ухвали надіслати сторонам, прокуратурі Кіровоградської області.

Суддя

О.А. Змеул

Попередній документ
97228
Наступний документ
97230
Інформація про рішення:
№ рішення: 97229
№ справи: 5/156
Дата рішення: 21.08.2006
Дата публікації: 23.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Кіровоградської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Договірні, переддоговірні немайнові, спори:; Орендні правовідносини; Інший спір про орендні правовідносини