Постанова від 27.05.2021 по справі 640/11847/19

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 640/11847/19 Головуючий у І інстанції - Мазур А.С.

Суддя-доповідач - Мельничук В.П.

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 травня 2021 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі:

Головуючого-судді: Мельничука В.П.

суддів: Лічевецького І.О., Оксененка О.М.,

розглянувши у порядку письмового провадження апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 08 лютого 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИЛА

ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з адміністративним позовом до Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві, в якому просив:

- визнати протиправними дії Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві щодо перереєстрації 09.10.2018 автомобіля марки TOYOTA Sequoia 2008 року виготовлення, VIN номер НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_2 ;

- скасувати державну реєстрацію автомобіля марки TOYOTA Sequoia 2008 року виготовлення, VIN номер НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_2 ;

- відновити державну реєстрацію автомобіля марки TOYOTA Sequoia 2008 року виготовлення, VIN номер НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_1 з реєстраційним номером НОМЕР_2 .

В обґрунтування позовних вимог Позивач посилався на те, що він є власником автомобіля марки TOYOTA Sequoia, 2008 року випуску, VIN номер НОМЕР_1 , придбаного в установленому законом порядку. Автомобіль з моменту придбання та по даний час знаходиться у володінні та користуванні Позивача. Будь-яких дій щодо його відчуження Позивач не вчиняв, документів щодо продажу автомобіля не укладав, не підписував та нікого на такі дії не уповноважував, тому державна реєстрація Відповідачем вищевказаного автомобіля за іншою особою здійснена на підставі фіктивних документів. При цьому місцем укладання цих договорів та державної реєстрації Відповідачем автомобіля є місто Київ, тоді як Позивач проживає в місті Макіївка Донецької області, що є тимчасово непідконтрольною Україні територією.

Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 08 лютого 2021 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено.

Не погоджуючись з таким судовим рішенням ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове судове рішення, яким адміністративний позов задовольнити.

Апеляційна скарга обґрунтована тим, що Позивачем ставилось питання не лише про скасування доручення, але й визнання протиправним доручення Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях від 25.07.2019 року. Проте, таке доручення не було досліджено судом першої інстанції, що свідчить про неповне з'ясування обставин справи судом першої інстанції.

В апеляційній скарзі Позивач посилається на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи по суті.

Апеляційна скарга мотивована доводами, які аналогічні, заявленим у позовній заяві.

Апеляційний розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження, згідно з п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України, яким передбачено, що суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на основі наявних у ній доказів, у разі подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Відповідно до ч. 1 ст. 308 КАС України суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджується матеріалами справи, що відповідно до Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , виданого ВРЕВ м. Макіївки при УДАІ ГУ МВС України в Донецькій області 25.05.2013, ОСОБА_1 є власником транспортного засобу: автомобіля марки TOYOTA Sequoia; легковий універсал-В; чорного кольору; 2008 року випуску; об'єм двигуна 5663; номер шасі (кузова, рами) номер НОМЕР_1 ; державний реєстраційний номер НОМЕР_2 ; особлива відмітка: «встан. 1 балон ЗНГ; акт на переобладнання 0341139 від 18.05.2013».

Вказаний автомобіль Позивач придбав у Товариства з обмеженою відповідальністю «Авто-Стар» на підставі договору поставки автомобіля від 02.07.2008 № 416, видаткової накладної від 02.07.2008 № 416 та акта прийому-передачі від 02.07.2008 № 1 до договору № 416 від 02.07.2008.

Територіальний сервісний центр № 1441 Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області у довідці від 19.04.2019 № 31/5-1441-3250 повідомив Позивача, що відповідно до інформації бази даних НАІС ЄДР МВС автомобіль TOYOTA Sequoia; номерний знак НОМЕР_2 , 2008 року випуску; номер шасі (кузова, рами) номер НОМЕР_1 , який був зареєстрований за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , перереєстрований на іншого власника за договором купівлі-продажу 09.10.2018 в ТСЦ 8043 РСЦ МВС в м. Києві за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 26 В, ТЦ «Метро».

На запит представника Позивача - адвоката Ковальової Л.В. Відповідачем надано копії документів, на підставі яких здійснено державну реєстрацію автомобіля за новим власником - ОСОБА_2 , а саме: договір комісії від 09.10.2018 № 7562/18/001871, укладений між ОСОБА_1 та ТОВ «АВТОЛЕНД КИЇВ ГРУП», договір купівлі-продажу транспортного засобу від 09.10.2018 № 7562/18/001871, укладений між ТОВ «АВТОЛЕНД КИЇВ ГРУП» та ОСОБА_2 , акт технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер від 09.10.2018 № 7562/18/001871.

На підтвердження того, що Позивач і надалі володіє і користується вказаним автомобілем, він надав Висновок експертного дослідження від 11.01.2019 № 05 1441 168, складений головним судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Катричем А.В.

За цим висновком номер кузова НОМЕР_1 , номер двигуна НОМЕР_4 , наданого на дослідження транспортного засобу TOYOTA Sequoia, номерний знак НОМЕР_2 , не змінювався. Бланк наданого на дослідження документа «Попереднє свідоцтво про реєстрацію ТЗ» серії НОМЕР_3 відповідає бланкам, які знаходяться в офіційному обігу.

Вважаючи протиправними дії щодо перереєстрації автомобіля марки TOYOTA Sequoia 2008 року виготовлення, VIN номер НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_2 , Позивач звернувся до адміністративного суду з даним адміністративним позовом.

Відмовляючи в задоволенні адміністративного позову суд першої інстанції виходив з того, що позовні вимоги ОСОБА_1 ґрунтуються виключно на тому, що перереєстрацію автомобіля проведено на підставі сфальсифікованих документів.

Факт фіктивності чи підробки документів, за якими проводилися реєстрації транспортних засобів, може бути встановлений слідчим під час здійснення досудового розслідування кримінального провадження. Підставою для скасування державної реєстрації може бути судове рішення (вирок суду) за результатом розгляду кримінального провадження, яким встановлений факт підробки (фіктивності) документів, на підставі яких були зареєстровано автомобіль.

Проте, судове рішення, яким встановлено факт підробки (фіктивності) документів, що були підставою для проведення перереєстрації за ОСОБА_2 автомобіля TOYOTA Sequoia; номерний знак НОМЕР_2 , 2008 року випуску; номер шасі (кузова, рами) номер НОМЕР_1 , який раніше був зареєстрований за ОСОБА_1 в матеріалах справи відсутнє.

Отже, Відповідач, здійснюючи перереєстрацію автомобіля TOYOTA Sequoia; номерний знак НОМЕР_2 , 2008 року випуску; номер шасі (кузова, рами) номер НОМЕР_1 , за ОСОБА_2 на підставі договору комісії від 09.10.2018 №7562/18/001871, укладеного між ОСОБА_1 та ТОВ «АВТОЛЕНД КИЇВ ГРУП», акта технічного стану транспортного засобу або його складової частини, що має ідентифікаційний номер, від 09.10.2018 № 7562/18/001871, та договору купівлі-продажу від 09.10.2018, укладеного між ТОВ «АВТОЛЕНД КИЇВ ГРУП» та ОСОБА_2 , діяв відповідно до вимог чинного законодавства України.

Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, та при розгляді апеляційної скарги вказує наступне.

Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 1 Закону України «Про дорожній рух» від 30.06.1993 № 3353-ХІІ (далі - Закон № 3353-ХІІ) визначено, що цей Закон регулює суспільні відносини у сфері дорожнього руху та його безпеки, визначає права, обов'язки і відповідальність суб'єктів - учасників дорожнього руху, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, об'єднань, підприємств, установ і організацій незалежно форм власності та господарювання (далі - міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та об'єднань).

Згідно з частинами першою, другою, четвертою, десятою та одинадцятою статті 34 Закону № 3353-ХІІ державна реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов'язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою і, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків.

Державний облік зареєстрованих транспортних засобів включає в себе процес реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників.

Державна реєстрація та облік автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів здійснюються територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України.

Власники транспортних засобів та особи, які використовують їх на законних підставах, зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після придбання, митного оформлення, одержання транспортних засобів або виникнення обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

На транспортні засоби оформляються та видаються реєстраційні документи, зразки яких затверджуються Кабінетом Міністрів України, та закріплюються номерні знаки, які відповідають вимогам стандартів. Закупівля за державні кошти бланків реєстраційних документів та номерних знаків для транспортних засобів здійснюється відповідно до вимог законодавства тими органами, на які покладений обов'язок щодо їх реєстрації.

Наказом МВС України від 29.12.2015 № 1646 затверджено Положення про територіальний сервісний центр МВС (далі - Положення № 1646).

Відповідно до пункту 1 розділу 1 Положення № 1646 територіальний сервісний центр МВС (далі - ТСЦ МВС) є структурним підрозділом територіального органу МВС - регіонального сервісного центру МВС (далі - РСЦ МВС).

Розділом ІІ Положення №1646 визначено основні функції ТСЦ МВС відповідно до чинного законодавства, зокрема: надання платних та безоплатних послуг; здійснення комплексу заходів, пов'язаних з проведенням державної реєстрації (перереєстрації) та зняттям з обліку призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортних засобів усіх типів; проведення реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів з видачею свідоцтв про реєстрацію, тимчасових реєстраційних талонів (далі - реєстраційні документи) та номерних знаків на транспортні засоби, здійснення обміну реєстраційних документів та номерних знаків на транспортні засоби, зняття з обліку зареєстрованих транспортних засобів; здійснення в установленому порядку державного обліку зареєстрованих транспортних засобів юридичних та фізичних осіб - власників транспортних засобів і формування Єдиного державного реєстру МВС; внесення до Єдиного державного реєстру МВС інформації про накладення або зняття встановлених у визначеному законодавством порядку обмежень щодо транспортних засобів або їх власників; проведення огляду транспортних засобів для здійснення процедури їх переобладнання; здійснення прийому фізичних або юридичних осіб і розгляд звернень громадян з усіх питань, що належать до повноважень ТСЦ МВС.

Отже до повноважень Відповідача як територіального сервісного центр МВС належить надання платних і безоплатних послуг, віднесених до компетенції Міністерства внутрішніх справ, зокрема, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів.

Єдина на території України процедура державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (далі - транспортні засоби), оформлення та видачі реєстраційних документів і номерних знаків встановлена Порядком державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 (далі - Порядок № 1388).

Відповідно до абзацу 1 пункту 3 Порядку № 1388 державна реєстрація транспортних засобів проводиться територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі - сервісні центри МВС) з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції та технічного стану транспортних засобів установленим вимогам стандартів, правил і нормативів, дотриманням законодавства, що визначає порядок сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), використанням транспортних засобів в умовах воєнного і надзвичайного стану, а також для ведення їх обліку та запобіганню вчиненню щодо них протиправних дій.

Згідно пункту 7 Порядку № 1388 власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники (далі - власники) зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення, або тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів, які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба, відрядження або інші поважні причини).

Пунктом 8 Порядку № 1388 визначено, що державна реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників, поданих особисто або уповноваженим представником, і документів, що посвідчують їх особу, підтверджують повноваження представника (для фізичних осіб - нотаріально посвідчена довіреність, для юридичних осіб - організаційно-розпорядчий документ про проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів та видана юридичною особою довіреність), а також правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення (далі - правомірність придбання) транспортних засобів, відповідність конструкції транспортних засобів установленим вимогам безпеки дорожнього руху, а також вимогам, які є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Не допускаються до державної реєстрації транспортні засоби з правим розташуванням керма (за винятком транспортних засобів, які були зареєстровані в підрозділах Державтоінспекції до набрання чинності Законом України «Про дорожній рух»).

Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені в установленому порядку: - договори, укладені на товарних біржах на зареєстрованих в уповноваженому органі МВС бланках;

- укладені та оформлені безпосередньо в сервісних центрах МВС у присутності адміністраторів таких органів договори купівлі-продажу (міни, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб;

- укладені та оформлені в центрах надання адміністративних послуг у присутності адміністраторів таких центрів договори купівлі-продажу (міни, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб;

- нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу (міни, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб;

- договори купівлі-продажу транспортних засобів, що підлягають першій державній реєстрації в сервісних центрах МВС, за якими продавцями виступають суб'єкти господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами, і які підписані від імені таких суб'єктів уповноваженою особою;

- договір комісії між власником транспортного засобу і суб'єктом господарювання, який за таким договором є комісіонером, та договір купівлі-продажу транспортного засобу, за яким продавцем є такий суб'єкт господарювання, які підписані від імені суб'єкта господарювання уповноваженою особою, - у разі продажу транспортних засобів суб'єктами господарювання, що здійснюють оптову та/або роздрібну торгівлю транспортними засобами на підставі договору комісії, укладеного з власником транспортного засобу;

- свідоцтва про право на спадщину, видані нотаріусом або консульською установою, чи їх дублікати;

- рішення про закріплення транспортних засобів на праві оперативного управління чи господарського відання, прийняті власниками транспортних засобів чи особами, уповноваженими управляти таким майном;

- рішення власників майна, уповноважених ними органів про передачу транспортних засобів з державної в комунальну власність чи з комунальної власності в державну власність;

- копія рішення суду, засвідчена в установленому порядку, із зазначенням юридичних чи фізичних осіб, які визнаються власниками транспортних засобів, марки, моделі, року випуску таких засобів, а також ідентифікаційних номерів їх складових частин;

- довідка органу соціального захисту населення або управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виділили автомобіль або мотоколяску;

- акт приймання-передачі транспортних засобів за формою згідно з додатком 6, виданий підприємством-виробником або підприємством, яке переобладнало чи встановило на транспортний засіб спеціальний пристрій згідно із свідоцтвом про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, із зазначенням ідентифікаційних номерів такого транспортного засобу та конкретного одержувача;

- митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа на паперовому носії або електронна митна декларація, або видане митним органом посвідчення про реєстрацію в уповноважених органах МВС транспортних засобів чи їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери;

- договір фінансового лізингу та договір купівлі-продажу предмета лізингу;

- акт про проведені електронні торги або постанова та акт про передачу майна стягувачу в рахунок погашення боргу, видані органом державної виконавчої служби або приватним виконавцем.

- акт про придбання майна на аукціоні з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність);

- договір купівлі-продажу транспортного засобу, укладений за результатами прилюдних торгів (аукціону) або електронних торгів, за яким продавцем виступає Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, або акт про реалізацію активів на електронних торгах, виданий Національним агентством з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів;

- акт про придбання товару на електронному аукціоні, виданий митним органом у разі продажу транспортних засобів у випадках, передбачених статтею 243 Митного кодексу України;

- договір купівлі-продажу, оформлений в електронному вигляді через електронний кабінет водія або Єдиний державний веб-портал електронних послуг.

Пунктом 33 Порядку № 1388 визначено, що перереєстрація транспортних засобів проводиться в разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або непридатного для користування, зміни їх власників, місця реєстрації або найменування власників - юридичних осіб (крім зміни найменування юридичної особи у зв'язку із зміною типу акціонерного товариства або у зв'язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство), місця проживання або прізвища, власного імені, по батькові (за наявності) фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, а також у разі заміни номерних знаків, отримання чи перезакріплення індивідуальних номерних знаків, зміни кольору, переобладнання транспортного засобу чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

Відповідно до абзацу 3 пункту 40 Порядку № 1388, у разі виявлення транспортних засобів, зареєстрованих (перереєстрованих), знятих з обліку в уповноважених органах МВС, у тому числі тимчасово, за фіктивними чи підробленими документами або таких, що розшукуються правоохоронними органами України у зв'язку з незаконним заволодінням, уповноважені особи сервісних центрів МВС вносять до Єдиного державного реєстру транспортних засобів інформацію про обмеження державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів і передають наявні документи до відповідного органу досудового розслідування. Якщо виявлено факт підроблення митних документів, їх ксерокопії з необхідним поясненням надсилаються митному органу, зазначеному в таких документах.

Отже, факт фіктивності чи підробки документів, за якими проводилася реєстрація вказаного транспортного засобу, може бути встановлений під час здійснення досудового розслідування.

Проте, судове рішення, яким встановлено факт підробки (фіктивності) документів, що були підставою для проведення перереєстрації автомобіля TOYOTA Sequoia; номерний знак НОМЕР_2 , 2008 року випуску; номер шасі (кузова, рами) номер НОМЕР_1 , за ОСОБА_2 в матеріалах справи відсутнє.

На підставі викладеного, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, що дії Відповідача щодо перереєстрації 09.10.2018 за ОСОБА_2 автомобіля TOYOTA Sequoia; номерний знак НОМЕР_2 , 2008 року випуску; номер шасі (кузова, рами) номер НОМЕР_1 , є правомірними.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів зазначає, що доводи апеляційної скарги не спростовують правомірності висновків суду першої інстанції.

Положеннями ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 315 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на судове рішення суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право залишити апеляційну скаргу без задоволення, а судове рішення - без змін.

Відповідно до ст. 316 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а рішення або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Розглянувши доводи ОСОБА_1 , викладені в апеляційній скарзі, перевіривши правильність застосування судом першої інстанції норм законодавства України, колегія суддів вважає, що рішення суду першої інстанції постановлено з додержанням норм матеріального та процесуального права, підстав для його скасування не вбачається, а тому апеляційну скаргу слід залишити без задоволення, а рішення суду першої інстанції - без змін.

Керуючись ст.ст. 241, 242, 243, 308, 311, 315, 316, 321, 322, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -

ПОСТАНОВИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення, а рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 08 лютого 2021 року - без змін.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття, є остаточною та не підлягає касаційному оскарженню, відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 328 КАС України.

Головуючий-суддя: В.П. Мельничук

Судді: І.О. Лічевецький

О.М. Оксененко