18.05.2021 Справа №607/3638/21
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
головуючого - судді Вийванко О. М.
при секретарі с/з Хримко У.А.
за участю
позивача ОСОБА_1
представника позивача Войнарського А.Й.
представника відповідача Кивелюк Є.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради про визнання дій протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,-
Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд із позовом до Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
В обґрунтування своїх позовних вимов позивач зазначив, що відповідачем на нього складено постанову № 4 від 19.02.2021, відповідно до якої ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 154 КУпАП та накладено на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 80 неоподаткований мінімум громадян, що становить 1 360, 00грн.
Вищевказана постанова виносилась на підставі протоколу про адміністративне правопорушення від 05.02.2021 серія ВАБ № 059153, відповідно до якого 04.02.2021 близько 14 год. 05 хв. ОСОБА_1 по місцю свого проживання зливав нечистоти переносним механізмом трубопроводом з власного спеціалізованого автомобіля ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , на власну прибудинкову територію, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.152 КУпАП. Однак, не погоджуючись з складеним протоколом, позивач надавав усні та письмові пояснення, які були відхиленні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради.
Відтак позивач вважає, що відповідачем грубо порушенні норми розгляду його справи, а також що в його діях відсутні ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 154 КУпАП, а тому просить скасувати постанову № 4 від 19.02.2021 про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення.
У судовому засіданні позивач та його представник позовні вимоги підтримали з підстав викладених в позові та просили їх задовольнити.
У відзиві на позовну заяву представник відповідача вказав, що 08.02.2021 на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради надійшли адміністративні матеріали відносно ОСОБА_1 , а саме протокол серії ВАБ № 059153 від 05.02.2021, складений старшим дільничним офіцером поліції ВП №4 (м. Збараж) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Зимбович С.С., відповідно до якого 04.02.2021 близько 14 год. 05 хв. ОСОБА_1 по місцю свого проживання зливав нечистоти переносним механізмом трубопроводом з власного спеціалізованого автомобіля ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , на власну прибудинкову територію, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.152 КУпАП. Засідання адміністративної комісії по розгляду даних матеріалів було призначене на 19.02.2021 о 14 год. 00 хв., про що 16.02.2021 ОСОБА_1 було повідомлено, шляхом вручення йому повідомлення про розгляд справи № 412 від 15.02.2021, старостою Гаї-Шевченківського старостинськогоокругу Рудим Я.Т . Однак, ОСОБА_1 , було надано пояснювальну записку, в якій останній вказав про неможливість прибуття його на засідання, яке відбудеться 19.02.20021 у зв'язку з його поганим самопочуттям, а також надав письмові пояснення, що до вчиненого ним правопорушення, які спростовуються доданими фото таблицями з адміністративної справи, які представник долучає до відзиву, а також наявністю у правопорушника по місцю його проживання спеціалізованого автомобіля ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , з переносним механізмом трубопроводом. Відтак 19.02.2021 на засіданні комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради був присутній старший дільничний офіцер поліції ВП №4 (м. Збараж) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Зимбович С.С., який підтвердив факт порушення, а також вказав, що складання протоколу серії ВАБ № 059153 від 05.02.2021 відбулось в присутності свідка, а також те, що ОСОБА_1 відмовився від надання пояснень та отримання другого примірника протоколу, що підтверджується підписом останнього в протоколі.
Дослідивши обставини справи комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради винесла постанову № 4 від 19.02.2021 про накладення на ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу в розмірі 80 неоподаткований мінімум громадян, що становить 1 360, 00 грн. Також, представник позивача вказав, що при винесенні вищевказаної постанови, було враховано факт не одноразового вчинення аналогічних правопорешень та притягнення до адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП ОСОБА_1 .
Представник відповідача в судовому засіданні заперечувала проти позову, мотивуючи тим, що позивача правомірно притягнуто до адміністративної відповідальності.
Позивач до суду подав письмову відповідь на відзив, в якій заперечував доводам представника відповідача, посилаючись на те, що із долучених до відзиву копій фотозображень, неможливо встановити, що він зливав нечистоти переносним механізмом трубопроводом з власного спеціалізованого автомобіля марки ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , на власну прибудинкову територію, оскільки на них відсутній автомобіль, а також неможливо встановити, що позивач дійсно зливав нечистоти на власну прибудинкову територію. Крім того, не доведено, що позивач володіє прибудинковою територією чи має її у розпорядженні чи користуванні. Також вказав, що відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серія ВАБ 059153 від 05.02.2021 при фіксування правопорушення ст. ДОП ВП№4 (м. Збараж)Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області капітаном поліції Зимбович С.С., був залучений лише один свідок ОСОБА_3 , яка перебуває в неприязних відносинах із позивачем, а тому є зацікавленою особою, щоб притягнути позивача до адміністративної відповідальності. Разом з тим просив відхилити суд доводи представника відповідача, щодо неодноразового вчинення ОСОБА_1 адміністративних правопорушення, оскільки долучені постанови складені набагато скоріше в 2015, 2017, 2019 роках.
При розгляді справи судом, учасниками справи подано заяви та клопотання та судом було вчинено інші процесуальні дії у справі.
Ухвалою суду відкрито провадження у справі.
Судом встановлено, що відповідно до постанови № 4 від 19.02.2021 складеної адміністративною комісією при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради, ОСОБА_1 , що проживає в АДРЕСА_1 , визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст.152 КУпАП, та накладеного на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 80 неоподаткований мінімум громадян в сумі 1 360, 00 грн.
Як вбачається із змісту даної постанови, адміністративною комісією при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради встановлено, що 04.02.2021 близько 14 год. 05 хв. ОСОБА_1 по місцю свого проживання зливав нечистоти переносним механізмом трубопроводом з власного спеціалізованого автомобіля ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , на власну прибудинкову територію, чим порушив Правила благоустрою території сіл Байковецької сільської ради від 08.11.2017 № 467, а також порушив вимоги ст. 152 КУпАП про порушення державних стандартів щодо благоустрою населених пунктів.
Згідно з протоколом серії ВАБ № 059153 від 05.02.2021, на ОСОБА_1 старшим дільничним офіцером поліції ВП №4 (м. Збараж) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області Зимбович С.С. , складено протокол за правопорушення передбачене ст.152 КУпАП.
Відповідно до супровідного листа № 1199/106/07-2021 від 05.02.2021, Голові адміністративної комісією при виконавчому комітеті Байковецької територіальної громади з ВП №4 (м. Збараж) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області направлялись адміністративні матеріали, відносно ОСОБА_1 , який порушив вимоги ст.. 152 КУрпАП для прийняття рішення згідно чинного законодавства.
Згідно з фото таблицями, у правопорушника по місцю його проживання наявний спеціалізований автомобіль ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , з переносним механізмом трубопроводом, а септики заповненні нечистотами( рідкими відходами).
Відповідно до пояснювальної записки від 16.02.2021 ОСОБА_1 підтверджує отримання повідомлення про дату та час розгляду комісією при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради адміністративних матеріалів відносно нього, а також повідомляє про неможливість його прибуття на вказане засідання.
ОСОБА_1 неодноразово порушував вимоги ст. 152 КупАП, що підтверджується постановою від 14.05.2013 адміністративної комісії при виконкомі Гаї- Шевченківської сільської ради, постановою від 27.04.2015 адміністративної комісії при виконкомі Гаї- Шевченківської сільської ради, постановою від 13.11.201 адміністративної комісії при виконкомі Гаї - Шевченківської сільської ради, постановою № 12 від 24.06.2019 адміністративної комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради.
Жителів села Гаї - Шевченківські зверталися із колективними зверненнями до сільського голови, щодо вирішення проблеми незаконного зливу рідких побутових відходів ОСОБА_1 на дорогу, що підтверджують заяви від 14.05.2019 та 04.06.2019.
Відповідно до акту обстеження від 16.05.2019, старшим державним інспектором з охорони навколишнього середовища Тернопільської області Вовчук Т.М. та державним інспектором з охорони навколишнього середовища Тернопільської області Глущенком М.Г., разом із представником Баковецької сільської ради Сосульським І.М., проведено обстеження території позивача, відповідно до якого встановлено, що ОСОБА_1 , що проживає за адресою: АДРЕСА_1 , на власній присадибній ділянці облаштовано вигрібні ями в які переносним шлангом - трубопроводом здійснюється злив рідких побутових відходів. Якщо ями переповнюються рідкі відходи відводяться дренажним трубовідводом на земельну ділянку, що належить Байковецькій громаді з подальшим просочуванням ґрунтом на території прибудинкової території ОСОБА_6 . Рідкі побутові відходи ОСОБА_1 доставляє на власну територію власним спеціалізованим асизаційним автомобілем.
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, заслухавши стислий виклад позиції позивача його представника та заперечення представника відповідача суд приходить до наступного висновку.
За змістом частини першої статті 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Доказами в справі про адміністративне правопорушення у відповідності до ст. 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.
Відповідно до ст. 252 КУпАП, орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Статтею 280 КУпАП закріплений обов'язок органу, який розглядає справу про адміністративне правопорушення, з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Зокрема, постанова у справі про адміністративне правопорушення повинна відповідати вимогам ст. ст. 283, 284 КУпАП і містити докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.
Статтею 152 КУпАП, передбачено, що порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» благоустрій заселених пунктів - комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення га озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових га екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
Згідно із частиною першою статті 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» правила благоустрою території населеного пункту - це нормативно-правовий акт, яким установлюються вимоги щодо благоустрою території населеного пункту.
Частиною першою статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» передбачено, що до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить: затвердження місцевих програм та заходів з благоустрою населених пунктів; затвердження правил благоустрою територій населених пунктів; створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення спільно з іншими суб'єктами комунальної власності благоустрою населених пунктів, визначення повноважень цих органів (служб); визначення на конкурсних засадах підприємств, установ та організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об'єктів благоустрою.
Відповідно до пункту другого частини першої статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить затвердження правил благоустрою територій населених пунктів.
Так, на виконання викладених норм, рішенням сесії Байковецької сільської ради сьомого скликання № 467 від 08.11.2017, затверджені Правила благоустрою території сіл Байковецької сільської ради.
Відповідно до розділу 5 п. 1. поводження з побутовими відходами здійснюється відповідно до державних норм, стандартів і правил; п. 2. власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг та забезпечують роздільне збирання побутових відходів; п. 3. кількість контейнерів для зберігання побутових відходів визначається чисельністю населення, що ними користується та нормами утворення відходів. Сумарний об'єм контейнерів для зберігання побутових відходів повинен перевищувати фактичний об'єм їх утворення на 25 відсотків; п. 4. збирання та перевезення побутових відходів у межах певної території здійснюються юридичною особою, яка уповноважена на це органом місцевого самоврядування спеціально обладнаними для цього транспортними засобами.
За змістом пункту 2 частини другої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» фізичні та юридичні особи у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані дотримуватися правил благоустрою територій населених пунктів, не порушуючи права і законні інтереси інших суб'єктів благоустрою населених пунктів.
Приймаючи оскаржувану постанову, відповідач виходив із того, що позивач ОСОБА_1 по місцю свого проживання зливав нечистоти переносним механізмом трубопроводом з власного спеціалізованого автомобіля ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , на власну прибудинкову територію, при цьому не будучи особою визначеною виконавцем послуг на вивезення побутових відходів в установленому порядку, що заборонено викладеними вище положеннями.
Статтею 1 Закону України «Про відходи» визначено, що послуги з вивезення побутових відходів - збирання, зберігання та перевезення побутових відходів, що здійснюються у населеному пункті згідно з правилами благоустрою, затвердженими органами місцевого самоврядування; побутові відходи - відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі, крім відходів, пов'язаних з виробничою діяльністю підприємств) і не використовуються за місцем їх накопичення; послуги з вивезення побутових відходів - збирання, зберігання та перевезення побутових відходів, що здійснюються у населеному пункті згідно з правилами благоустрою, затвердженими органом місцевого самоврядування.
Відповідно до статті 33 Закону України «Про відходи» зберігання та видалення відходів здійснюються відповідно до вимог екологічної безпеки та способами, що забезпечують максимальне використання відходів чи передачу їх іншим споживачам (за винятком захоронення).
На кожне місце чи об'єкт зберігання або видалення відходів складається спеціальний паспорт, в якому зазначаються найменування та код відходів (згідно з державним класифікатором відходів), їх кількісний та якісний склад, походження, а також технічні характеристики місць чи об'єктів зберігання чи видалення і відомості про методи контролю та безпечної експлуатації цих місць чи об'єктів.
Зберігання та видалення відходів здійснюються в місцях, визначених органами місцевого самоврядування з врахуванням вимог земельного та природоохоронного законодавства, за наявності дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, в якому визначені види та кількість відходів, загальні технічні вимоги, заходи безпеки, відомості щодо утворення, призначення, методів оброблення відходів відповідно до встановлених умов їх зберігання.
Забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, у підземних горизонтах, на території міст та інших населених пунктів, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних об'єктів, в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людини.
Згідно із частинами першою, другою статті 20 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом.
Благоустрій здійснюється в обов'язковому порядку на всій території населеного пункту (села, селища, міста).
Частиною четвертою цієї ж статті передбачено, що рішення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо благоустрою території певного населеного пункту є обов'язковим для виконання розміщеними на цій території підприємствами, установами, організаціями та громадянами, які на ній проживають.
Звертаючись до суду із позовом, позивач посилався на те, він не вчиняв адмінстартивного правопорушення передбаченого ст. 152 КУпАП.
Однак, суд оцінивши додані до відзиву фото таблицями з адміністративної справи, встановив наявністю у правопорушника по місцю його проживання облаштовано вигрібні ями в які переносним шлангом - трубопроводом здійснюється злив рідких побутових відходів, та наявність у позивача спеціалізованого автомобіля ГАЗ 53, державний номерний знак НОМЕР_1 , з переносним механізмом трубопроводом.
Також з долучених заяв жителів села Гаї- Шевченківські до сільського голови, вбачається проблема незаконного зливу рідких побутових відходів ОСОБА_1 на дорогу, оскільки по АДРЕСА_1, що в с. Гаї - Шевченківські Тернопільського району Тернопільської області каналізаційні стоки виливаються на дорогу, що загрожує екології та здоров'ю жителів.
Разом з тим актом обстеження від 16.05.2019, державними інспекторами з охорони навколишнього середовища Тернопільської області та представником Байковецької сільської ради підтверджено, що позивач здійснює не одноразове скидання рідких побутових відходів на подвір'я та поруч на ділянку Байковецької сільської ради.
Доказів того, що на час складання протоколу про адміністративне правопорушення, ОСОБА_1 , є особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг та забезпечують роздільне збирання побутових відходів, суду не було надано.
Отже суд вважає, що позивач здійснював зливання рідких відходів у несанкціоноване місце на території Байковецької сільської ради.
Частиною другою статті 77 КАС передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Згідно зі ст. 6 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Відповідно до ст. 9 КАС України суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу в межах позовних вимог.
Відповідно до ст. 293 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді скарги або протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення перевіряє законність і обґрунтованість винесеної постанови і приймає одне з таких рішень: 1) залишає постанову без зміни, а скаргу або протест без задоволення; 2) скасовує постанову і надсилає справу на новий розгляд; 3) скасовує постанову і закриває справу; 4) змінює захід стягнення в межах, передбачених нормативним актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, з тим, однак, щоб стягнення не було посилено.
З огляду на викладене, суд приходить до висновку про відсутність підстав для задоволення позову, оскільки постанова № 4 від 19.02.2021, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 154 КУпАП ОСОБА_1 винесена правомірно та правомірно застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 80 неоподаткований мінімум громадян, що становить 1 360, 00 грн. Доказів, які мали спростувати факт наявності адміністративного правопорушення та обставин, що виключають адміністративну відповідальність, позивачем у межах розгляду даної справи надано не було і судом таких обставин не встановлено, факт вчинення позивачем правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП, підтверджується наявними у справі доказами.
Керуючись ст.ст. 12, 241-246, 268-272, 286, 293 КАС України, суд -
Відмовити в задоволенні позову ОСОБА_1 до Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради про визнання дій протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Позивач: ОСОБА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 .
Відповідач: Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Байковецької сільської ради, місцезнаходження: вул. Січових Стрільців, 43, с. Байківці Тернопільського району Тернопільської області.
Рішення суду складено та підписано 18 травня 2021 року.
Головуючий суддяО. М. Вийванко