12 травня 2021 року
справа № 367/1955/21
провадження № 22-ц/824/8719/2021
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача Музичко С.Г.
суддів: Болотова Є.В., Олійника В.І.
перевіривши відповідність вимогам ст. 356 ЦПК України апеляційної скарги представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 19 квітня 2021 року, постановлену під головуванням судді Саранюк Л.П., у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: ОСОБА_3 про видачу обмежувального припису,
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст.356 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 354, 359, 360 ЦПК України, суд, -
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 19 квітня 2021 року.
Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження направити сторонам, копію апеляційної скарги направити учасникам справи, які не подавали апеляційної скарги.
Учасники справи, які не подавали апеляційної скарги, мають право подати до апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі протягом трьох днів з моменту отримання копії даної ухвали.
Ухвала оскарженню у касаційному порядку не підлягає.
Суддя - доповідач:
Судді: