Справа № 396/1414/20
Провадження № 1-кп/396/75/21
про призначення судового розгляду
12.05.2021 року м. Новоукраїнка
Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши в підготовчому судовому засіданні у м. Новоукраїнка Кіровоградської області в залі суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеного до ЄРДР за №12020125230000056 від 05.08.2020 року, відносно:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженка м.Новоукраїнка Кіровоградської області, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , тимчасово проживаючої АДРЕСА_1 , українка, громадянка України, освіта неповна середня, студентка 1 курсу Кіровоградського регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, не заміжня, на утриманні малолітніх, неповнолітніх дітей та осіб похилого віку не має, раніше не судима,
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженка с.Єгорівка, Новоукраїнського району Кіровоградська область, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , тимчасово проживаючої АДРЕСА_2 , українка, громадянка України, освіта неповна середня, студентка 1 курсу Кіровоградського регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, не заміжня, на утриманні малолітніх, неповнолітніх дітей та осіб похилого віку не має, раніше не судима,
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , уродженка с.Єгорівка, Новоукраїнського району Кіровоградська область, проживає та зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , українка, громадянка України, освіта неповна середня, учениця ДНЗ "Професійно - технічне училище № 40 м.Новоукраїнка, не заміжня, на утриманні малолітніх, неповнолітніх дітей та осіб похилого віку не має, раніше не судима,
обвинувачених у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України,
з участю сторін кримінального провадження:
прокурора ОСОБА_6
обвинувачених ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,
захисника обвинувачених - адвоката ОСОБА_7 ,
законного представника обвинувачених ОСОБА_8 ,
потерпілої ОСОБА_9
представника служби у справах дітей - ОСОБА_10
ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України.
У підготовчому судовому засіданні учасники судового провадження не заперечили проти призначення судового розгляду кримінального провадження, враховуючи, що:
- підстав для закриття провадження згідно ст. 284 КПК України не вбачається,
- підстав для повернення провадження прокурору для продовження досудового розслідування не має,
- підстав для направлення обвинувального акту для визначення підсудності не встановлено,
- будь-яких клопотаннь від учасників судового розгляду не надійшло, проти закритого судового розгляду провадження учасники судового розгляду не заперечили, у зв'язку з чим суд вважає можливим призначити закритий судовий розгляд кримінального провадження, так як обвинувачені ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 є неповнолітніми.
Також, суд вважає за необхідне доручити, на виконання положень ст. 314-1 КПК України, відповідному органу пробації скласти та подати суду досудову доповідь, щодо обвинувачених ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 314, 314-1, 315, 316, 317 КПК України, суд -
Призначити закритий судовий розгляд кримінального провадження внесеного до ЄРДР за №12020125230000056 від 05.08.2020 року за обвинуваченням ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, на 25.06.2021 року о 09.00 год. у Новоукраїнському районному суді (м.Новоукраїнка вул. Соборна, 34) одноособово у закритому судовому засіданні, зал № 2.
Доручити Новоукраїнському районному відділу філії ДУ "Центр пробації" в Кіровоградській області скласти та подати до Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області в строк до 25.06.2021 року досудову доповідь, відносно обвинувачених:
- ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , тимчасово проживаючої с. Новомиколаївка Новоукраїнського району Кіровоградської області.
- ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , тимчасово проживаючої АДРЕСА_2 .
- ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , проживає та зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 .
Роз'яснити ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , що їм надається можливість брати участь у підготовці досудової доповіді. Участь особи у підготовці досудової доповіді полягає у наданні персоналу органу пробації інформації, необхідної для підготовки такої доповіді.
Досудова доповідь повинна відповідати положенням ч. 3 ст. 9 Закону України «Про пробацію».
Забезпечення виконання ухвали щодо складання досудової доповіді доручити начальнику Новоукраїнського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" в Кіровоградській області.
Копію ухвали направити Новоукраїнському районному відділу філії ДУ "Центр пробації" в Кіровоградській області для негайного виконання.
В судове засідання викликати прокурора, обвинувачених, потерпілу, захисника обвинувачених, законного представника обвинувачених, свідка ОСОБА_11 , представника служби у справах дітей Новоукраїнської міської ради, зобов'язавши останнього подати звіт про умови проживання та виховання неповнолітніх обвинувачених ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: ОСОБА_1