79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
"05" травня 2021 р. Справа №909/371/20
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді Скрипчук О.С.
суддів Кравчук Н.М. Мирутенка О.Л.
Секретар судового засідання Лагутін В.Б.
розглянувши апеляційну скаргу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області за № 5401-2537/5407 від 26.03.2021 (вх. № 01-05/1098/21 від 30.03.2021)
на рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 25.02.2021 (повний текст рішення складено 09.03.2021, м. Івано-Франківськ, суддя С.М. Кобецька)
у справі № 909/371/20
за позовом: Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, м. Івано-Франківськ
до відповідача: Акціонерного товариства "ДТЕК Західенерго" в особі відокремленого підрозділу "Бурштинська теплова електрична станція" АТ "ДТЕК Західенерго", м. Бурштин Івано-Франківської області
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: 18 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області з охорони об'єктів (АТ "ДТЕК Західенерго"), м. Бурштин Івано-Франківської області
про стягнення 2 308 310,81 грн, з яких: 2 293 833,34 грн - основний борг, 14 477,47 грн - 3 % річних
за участю представників:
від позивача: Крилюк М.В. - представник згідно витягу з ЄДРЮОФОП та ГФ
від відповідача: Коломієць І.О. - довіреність № 53/ЗЕ/2021 від 30.12.2020 (присутня в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду)
від третьої особи: не з'явився
В провадженні Західного апеляційного господарського суду знаходиться апеляційна скарга Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області на рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 25.02.2021 у справі № 909/371/20.
Ухвалою Західного апеляційного господарського суду від 14.04.2021 розгляд справи було призначено на 05.05.2021.
05.05.2021 у судовому засіданні представники позивача та відповідача навели свої доводи та заперечення, висловили свої міркування з питань, що виникли в процесі розгляду апеляційної скарги
Третя особа явку уповноважених представників у судове засідання, 05.05.2021 не забезпечила, про причини неявки не повідомила.
05.05.2021 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області подало до суду заяву про зміну найменування позивача. Заява мотивована там, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 939 «Про перейменування деяких територіальних органів державної служби з надзвичайних ситуацій» та наказу ДСНС від 29.03.2021 № 167 «Про внесення змін до установчих документів територіальних органів ДСНС» Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області змінило найменування на Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, про що 01.04.2021 зроблено відповідний запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
Враховуючи вищевикладене, з метою повного та всестороннього дослідження усіх обставин, що мають значення для вирішення справи та забезпечення процесуальних прав учасників судового процесу, судова колегія вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, Західний апеляційний господарський суд, -
1. Змінити найменування позивача з Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області на Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.
2. Відкласти розгляд справи № 909/371/20 на 01.06.2021 р. о 15 год. 20 хв. Судове засідання відбудеться у приміщення Західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська,81.
3. Судове засідання у справі № 909/371/20, призначене на 01.06.2021 о 15 год 20 хв, провести в режимі відеоконференції у приміщенні Західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81 в залі судових засідань № 5 з використанням системи "EasyCon" (https://vkz.court.gov.ua/).
4. Акціонерному товариству "ДТЕК Західенерго" забезпечити участь представника у судовому засіданні по справі № 909/371/20 у режимі відеоконференції відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 року № 196. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
4. Копії даної ухвали суду надіслати на електронні адреси Акціонерного товариства "ДТЕК Західенерго" (kanc-ze@dtek.com) та його представника - адвоката І.О. Коломієць (ІНФОРМАЦІЯ_1) та сторонам у справі.
5. Явка уповноважених представників учасників процесу в судове засідання на власний розсуд. Неявка представників в засідання суду не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя О.С. Скрипчук
Суддя Н.М. Кравчук
Суддя О.Л. Мирутенко