Справа № 616/821/17
Провадження № 2-зз/617/5/21
06 травня 2021 року Вовчанський районний суд Харківської області у складі судді Глоби М.М., перевіривши клопотання (заяву) ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі № 616/821/17,
ОСОБА_1 звернулася до суду із вказаним клопотанням (заявою), просила скасувати заходи забезпечення позову по цивільній справі № 616/821/17 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення боргу за договором позики.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 158 ЦПК України, суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. Клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається в судовому засіданні не пізніше п'яти днів з дня надходження його до суду.
Клопотання відповідає вимогам ЦПК України, тому суд вважає за необхідне прийняти клопотання до свого провадження та призначити до розгляду в судове засідання.
На підставі викладеного, керуючись ст. 158 ЦПК України, суд, -
Прийняти до свого провадження клопотання (заяву) ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі № 616/821/17.
Призначити до розгляду в судовому засіданні клопотання (заяву) ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову по цивільній справі № 616/821/17 на 11 год. 30 хв. 11.05.2021 року у приміщенні Вовчанського районного суду Харківської області за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Торгова, 2.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://vv.hr.court.gov.ua.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -