Справа №463/3801/21
Провадження №2-а/463/77/21
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
05 квітня 2021 року суддя Личаківського районного суду м. Львова Стрепко Н.Л., розглянувши матеріали адміністративного позову ІНФОРМАЦІЯ_1 до громадянина Республіки Камерун ОСОБА_1 ( ОСОБА_2 ), ІНФОРМАЦІЯ_2 , про продовження строку затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі території України, -
в с та н о в и в:
позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до особи громадянина Республіки Камерун ОСОБА_1 ( ОСОБА_2 ), ІНФОРМАЦІЯ_2 , відповідно до якого просить продовжити строк затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі території України на 6 (шість) місяців, а саме до 13 год. 00 хв. 20 жовтня 2021 року.
Позов відповідає вимогам ст. 160, 161, 172 КАС України, поданий у строк, установлений законом, підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, за правилами спрощеного позовного провадження відповідно до положень п. 11 ч. 6 ст. 12 КАС України даний з повідомленням (викликом) осіб, підсудна Личаківському районному суду м. Львова, підстав для відмови у відкритті провадження у справі, залишення позовної заяви без руху та її повернення немає.
Виходячи із вищенаведеного, вважаю, що слід відкрити провадження у даній адміністративній справі, призначивши справу до розгляду в судове засідання.
Керуючись ст.ст. 12, 171 КАС України, суд, -
відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ІНФОРМАЦІЯ_1 до громадянина Республіки Камерун ОСОБА_1 ( ОСОБА_2 ), ІНФОРМАЦІЯ_2 , про продовження строку затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі території України.
Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження.
Призначити судове засідання з повідомленням (викликом) осіб на 16 годину 30 хвилин 5 квітня 2021 року в приміщенні Личаківського районного суду м. Львова за адресою: м. Львів, вул. Б. Лепкого, 16.
Справа розглядатиметься судом у складі судді Стрепка Назара Любомировича одноособово.
Зобов'язати позивача пред'явити оригінали документів для огляду в судовому засіданні.
Копію ухвали направити сторонам. Надіслати відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати письмові заперечення проти позову, та докази, які у них є.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повне найменування (ім'я) учасників справи та їх місце проживання (місцезнаходження):
Позивач: Львівський прикордонний загін (військова частина 2144) Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України 14321653.
Відповідач: громадянин Республіки Камерун ОСОБА_1 ( ОСОБА_2 ), ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце перебування: АДРЕСА_2 , пункт тимчасового тримання (з м.д.н.п. Мостиська) Львівського прикордонного загону.
Суддя: Стрепко Н.Л.