Ухвала від 01.04.2021 по справі 296/9107/16-ц

Справа № 296/9107/16-ц

2/296/320/21

УХВАЛА

про залишення позовних заяв без розгляду

"01" квітня 2021 р. м.Житомир

Корольовський районний суд м. Житомира в складі:

головуючого судді Сингаївського О.П.,

за участі секретаря судового засідання Туровської К.Б.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Житомира цивільну справу

за позовом ОСОБА_1 , правонаступником якого є ОСОБА_2 , до Товариства з обмеженою відповідальністю "Естет селлінг", Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "ПриватБанк" та приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу Вдовіної Ліани Леонідівни за участі третіх осіб Корольовського відділу державної виконавчої служби міста Житомира Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та ОСОБА_3 про визнання недійсним договору купівлі-продажу та

позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , правонаступником якого є ОСОБА_2 , та Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "ПриватБанк" за участі третіх осіб Товариства з обмеженою відповідальністю "Естет селлінг", приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу Вдовіної Ліани Леонідівни, Корольовського відділу державної виконавчої служби міста Житомира Головного територіального управління юстиції у Житомирській області про часткове визнання недійсним іпотечного договору,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Корольовського районного суду м. Житомира перебуває цивільна справа №296/9107/16-ц за вказаними позовними заявами, де ОСОБА_1 просить: визнати недійсним договір купівлі-продажу квартири АДРЕСА_1 , укладеного 08 серпня 2016 року між ПАТ КБ «ПриватБанк» та ТОВ «Естейт селлінг»; анулювати запис в держаному реєстрі речових прав на нерухоме майно та скасувати рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень за індексним номером №30941609 від 15 серпня 2016 року, а ОСОБА_4 просить визнати недійсним пункт 27 договору іпотеки від 07 березня 2007 року, укладений між ПАТ КБ «ПриватБанк» та ОСОБА_1

01 квітня 2021 року від ОСОБА_3 і ОСОБА_2 до суду надійшли заяви про залишення вказаних позовних заяв без розгляду (т.2 а.с.73, 76).

Згідно ч.1 ст.4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Частиною 3 ст.13 ЦПК України визначено, що учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Керуючись ст.257, 260 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 , правонаступником якого є ОСОБА_2 , до Товариства з обмеженою відповідальністю "Естет селлінг", Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "ПриватБанк" та приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу Вдовіної Ліани Леонідівни про визнання недійсним договору купівлі-продажу - залишити без розгляду.

Зустрічну позовну заяву ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , правонаступником якого є ОСОБА_2 , та Публічного акціонерного товариства Комерційний банк "ПриватБанк" про часткове визнання недійсним іпотечного договору - залишити без розгляду.

Ухвала суду першої інстанції може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається Житомирському апеляційному суду через Корольовський районний суд м. Житомира протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя О. П. Сингаївський

Попередній документ
95968493
Наступний документ
95968495
Інформація про рішення:
№ рішення: 95968494
№ справи: 296/9107/16-ц
Дата рішення: 01.04.2021
Дата публікації: 05.04.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Корольовський районний суд м. Житомира
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів купівлі-продажу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (17.04.2025)
Дата надходження: 03.05.2024
Розклад засідань:
13.02.2020 11:00 Корольовський районний суд м. Житомира
03.06.2020 10:30 Корольовський районний суд м. Житомира
21.10.2020 11:45 Корольовський районний суд м. Житомира
20.01.2021 10:30 Корольовський районний суд м. Житомира
01.04.2021 11:40 Корольовський районний суд м. Житомира
29.05.2024 11:30 Корольовський районний суд м. Житомира
16.07.2024 14:30 Корольовський районний суд м. Житомира
21.11.2024 09:00 Корольовський районний суд м. Житомира
28.01.2025 09:30 Корольовський районний суд м. Житомира
18.03.2025 10:00 Корольовський районний суд м. Житомира
17.04.2025 10:30 Корольовський районний суд м. Житомира
Учасники справи:
головуючий суддя:
РОЖКОВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА
СИНГАЇВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
суддя-доповідач:
РОЖКОВА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА
СИНГАЇВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
відповідач:
Ацкціонерне товариство Комерційний банк "Приват Банк"
Приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу Вдовіна Ліана Леонідівна
Приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу
Публічне ацкціонерне товариство Комерційний банк "Приват Банк"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Естет Селлінг"
позивач:
Ничипорук Володимир Миколайович
Ничипорук Микола Володимирович
заявник:
Публічне ацкціонерне товариство Комерційний банк "Приват Банк"
інша особа:
Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
третя особа:
Корольовський відділ державної виконавчої служби м.Житомира
Нечипорук Світлана Петрівна
Ничипорук Світлана Петрівна