Провадження №2-н/447/59/21
Справа №447/447/21
щодо відмови у видачі судового наказу
15.03.2021 Миколаївський районний суд Львівської області у складі судді Головатого А. П. розглянувши у м. Миколаїв Львівської області заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівгаз збут» про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату комунальних послуг з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних нарахованих заявником на суму заборгованості,
22.02.2021 представник ТзОВ «Львівгаз збут» подав заяву про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату комунальних послуг з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних нарахованих заявником на суму заборгованості.
11.03.2021 до суду надійшла відповідь на запит про зареєстроване місце проживання боржника, згідно якої ОСОБА_1 зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 .
Статтею 162 ЦПК України встановлено, що заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.
Згідно ч. 1 ст. 27 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 165 ЦПК України суд відмовляє у видачі судового наказу якщо заяву подано з порушенням правил підсудності.
Оскільки ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 що не відноситься до територіальної юрисдикції Миколаївського районного суду Львівської області, суд приходить до висновку що порушено правила підсудності а тому у видачі судового наказу слід відмовити.
Керуючись ст. 27, 162, 165 ЦПК України, суд,
Відмовити у видачі судового наказу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівгаз збут» щодо стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату комунальних послуг з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних нарахованих заявником на суму заборгованості.
Відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 8, 9 частини першої статті 165 цього ЦПК України не є перешкодою для повторного звернення до суду з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Львівського апеляційного суду через Миколаївський районний суд Львівської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.
Суддя: Головатий А. П.