Справа № 643/11176/14-к
Провадження № 1-в/643/178/21
12.03.2021 року Московський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1
за участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові подання начальника Московського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про звільнення від покарання ОСОБА_3 ,-
Начальник Московського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області звернувся до суду із поданням, в якому просить звільнити ОСОБА_3 від покарання за вироком Московського районного суду м. Харкова від 20.08.2014року, оскільки іспитовий строк скінчився.
В судове засідання учасники судового розгляду не з'явились. Інспектор Московського районного сектору Харківського міського відділу з питань пробації Московського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином. Прокурор ОСОБА_4 надав до суду заяву, в якій просить розглядати справу без його участі, подання підтримав. Засуджений ОСОБА_3 надав до суду заяву, в якій просить розглядати справу без його участі, подання підтримав.
Суд, вивчивши матеріали справи приходить до наступного.
Вироком Московського районного суду м.Харкова від 20.08.2014року, ОСОБА_3 визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.309, ч.1 ст. 317 КК України, та йому призначено покарання відповідно до ч.1 ст.70 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі. Відповідно до вимог ст. 75 КК України ОСОБА_3 звільнено від відбуття призначеного покарання з іспитовим строком на 3 роки, з покладанням обов'язків, передбачених ст. 76 КК України.
ОСОБА_3 за час іспитового строку до кримінальної відповідальності не притягувався, обов'язки за вироком суду виконав. Іспитовий строк за вироком суду закінчився.
Ухвалою Московського районного суду м. Харкова від 08.02.2021року ОСОБА_3 звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.309 КК України, а кримінальне провадження щодо нього закрито, у зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, на підставі ст.49 КК України.
Відповідно до положень ч.1 ст. 78 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.
Як вбачається з матеріалів особової справи 285/2019 у відношенні ОСОБА_3 останній виконав покладені на нього обов'язки, у зв'язку з чим, у суду є підстави для звільнення ОСОБА_3 від покарання.
Керуючись ч.1 ст. 78 КК України, ст. ст. 537, 539 КПК України, суд,-
Подання начальника Московського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про звільнення від покарання ОСОБА_3 задовольнити.
Звільнити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 від покарання, призначеного вироком Московського районного суду м. Харкова від 20.08.2014року.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду через районний суд протягом 7 днів з дня проголошення.
Суддя: ОСОБА_1