Справа № 372/2648/20
Провадження 2-204/21
ухвала
04 березня 2021 року Обухівський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді Проць Т.В.
при секретарі Сокол О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Обухівського районного суду Київської області цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Альфа-банк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет іпотеки, третя особа ОСОБА_2 ,-
Ухвалою судді Обухівського районного суду Київської області від 07 вересня 2020 року відкрито провадження у вказаній справі, призначено підготовче судове засідання.
Ухвалою судді Обухівського районного суду Київської області від 12 листопада 2020 року закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.
В судове засідання представник позивача не прибув, подав клопотання про розгляд справи у його відсутності, позов повністю підтримав та просив задовольнити.
В судове засідання відповідач, третя особа не з'явились, про час розгляду справи були повідомлені належним чином.
Згідно ч.2,3 ст.223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку, зокрема, якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.
Згідно п.3 ч.2 ст. 43 ЦПК України, учасники справи зобов'язані з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою.
З урахуванням предмету та розміру позовних вимог, для об'єктивного та всебічного розгляду даної цивільної справи, участь представника позивача є обов'язковою.
Таким чином суд вважає за потрібне визнати обов'язковою явку в судове засідання представника позивача Акціонерного товариства «Альфа-банк» для дачі особистих пояснень в судовому засіданні з предмету позову та обставин справи.
Керуючись ст. 223 ЦПК України, суд, -
Відкласти судовий розгляд цивільної справи за позовом Акціонерного товариства «Альфа-банк» до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет іпотеки на 17 березня 2021 року на 08 год.30 хв.
Визнати обов'язковою явку представника Акціонерного товариства «Альфа-банк» в судове засідання,.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Проць Т.В.